19 Nisan , 2024, 15:33:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

EN TATLI SABAHLAR OĞUZHANLA BAŞLARRR

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 01 Ekim , 2011, 22:31:44

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

PAŞAM ÖMRÜMÜN BAHARI GÜZEL GÖZLÜ GAMZELİ OĞLUM SENİ O KADAR ÇOK SEVİYORUM Kİ KULLANACAK KELİME BULAMIYORUM SEVGİM İÇİN.DÜN SANA İNTERNETTEN EĞİTİCİ KÖPEK ALDIM AKŞAM OLSUN DİYE SABIRSIZLANDIM AKŞAM OYUNCAĞINI GÖRÜNCE NASIL MUTLU OLDUN GÖZLERİNİN İÇİ ÖYLE PARLIYODUKİ TABİKİ ONLA OYNAMAN 15 DAKİKA SÜRDÜ SONRA TEKRAR YARAMAZLIKLARA DEVAM ETTİN EVDE Bİ DÜNYA OYUNCAK OLDU AMA SEN ÇEKMECE AÇIP KAPAMAYI SANDALYELERİ ÇEKİP DEVİRMEYİ VE DAHA BİR ÇOK TEHLİKELİ ŞEYİ YAPMAYI DAHA EĞLENCELİ BULUYOSUN YAPMA DEDİKÇE YAPIYOSUN.DEMEYİM DİYORUM AMA OLMUYO BE KUZUM ÇOK YARAAZSIN KENDİNE ZARAR VERECEKSİN DİYE ÖDÜM KOPUYO PEŞİNDEYİM SÜREKLİ HİÇ Bİ ŞEY YAPAMIYORUM AKŞAMLARI SADECE SENLE İLGİLENİYORUM SENİN CANIN SAĞOLSUN SANA ZARAR GELMESİN VARSIN İŞLER KALSIN ANNECİM.DOĞUM GÜNÜNE AZ KALDI DOĞUM GÜNÜN İÇİN BALONLAR VE ÇEŞİTLİ SÜSLER ALDIM AMA EVİMİZ ÇOK PASAKLI MİSAFİRLERE İKRAMLAR FİLAN NASIL YETİŞCEK BİLMİYORUM SENİNLE HİÇ Bİ ŞEY YAPAMIYORUM ANNEANNEDE ÇOK YORULUYO BAKALIM Bİ ŞEKİLDE HALLEDİCEZ.DOĞUM GÜNÜN ÇARŞAMBAYA GELİYO AMA BİZ BU PAZAR YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUZ BABAN İZİLİ BU PAZAR ÇÜNKÜ.KUZUM BENİM BONCUK GÖZLÜM HER ŞEYİM SABAH SENİ BIRAKIP İŞE GİTMEK ÖYLE ZOR Kİ BU ARALAR ARKAMIZDAN AĞLIYOSUN.VE SEN NİHAYET BENİM ANNEN OLDUĞUMU ÖĞRENDİN ANNENİ DEDEN ZANNEDİYORDUN ÇÜNKÜ  :ehi: :ehi: :ehi: DEDEN DOĞDUĞUNDAN BERİ Bİ BAŞBAŞA BIRAKMADIKİ BİZİ ANNECİM ŞİMDİDE ZATEN ONLARA BIRAKIYORUM SENİ.HER ŞEYE KARIŞIYO YERE KOYUYORUM KUCAĞINA AL DİYO KUCAĞIMA ALIYORUM MESELA YERE KOY YEMEK YEDİRİYORUM YOĞURT VER YOĞURT VER EN BASİTİNDEN HER ŞEYE KARIŞIYO.İDARE ETMEYE ÇALIŞIYORUM NAPIYIM ANNECİM AMA SEN ÇOK SEVİYOSUN DEDENİ...
SANA KAVUŞMAMA 7 SAAT VAR DAHA BURNUMDA TÜTÜYOSUN GÖZÜMÜN NURU  :love9: :love9: :love9:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

pamuk oğlum bitanem benim dün gece ilk defa günlük süt verdim sana annecim çok sevmedin sanırım ama artık o kokmuş mamalardan kurtulmak istiyorum.patron amcan gelirse izin isticem yarın için temizlik ve alışverişi halletmem gerekiyo pazar günü doğum günü yapıcaz sana nasip olursa.izin vermezse işimiz çok zor...sen bugün çok huysuzmuşsun anneanne ve dedeyi çok yormuşun halıyı itekleyip yatıyomuşun yere.kuzum benim şu kafanı vurma olayını nasıl halledicez bilmiyorum.yere çömelip kafanı küt küt yere vuruyosun.kafan yanlışlıkla bi yere çarpsa tekrar tekrar vuruyosun.dün gözüme kafa attın kaşım patladı sandım ama bi şey olmamış.niye böyle hırçınsın anlamıyorum kuzum.yapma dedikçe daha fazla vurmaya çalıştığını gördüm ve artık dikkatini başka yerlere çekerek engel olmaya çalışıyorum ama hiç bi şeyi görmüyosun o an kucağıma alıyorum bu sefer de bana kafa atıyosun dedenin gözlüğünü kırmışın annecim.inşallah geçici bir süreçtir...
sana kavuşmama sana kavuşmama 2 saat kaldı geliyim de doya doya koklayım bebeğimi.seni çok seviyorum  :love9:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canım oğlum çok güzel 2 gün geçirdik annecim c.tesi baban ve ben izin aldık pazar da beraberdik süperdi.biraz yorucuydu benim için ama senin mutluluğun her şeye değerdi.sana doğum günü yaptık annecim evimiz kalabalıktı ve sen kalabalığa bayılıyorsun....iyi ki doğdun yaptık sana mum üflettik nasıl gülüyodun pastaya bakıp değişik mimiklerin var annecim şirinlik yapıyosun gülerken bile..doğum günün çarşamba günü ama biz bu pazar kutladık çünkü baban bi dahaki pazar çalışıyor.tek problem dün pek bi şey yemedin ve uyumadın önce insanları yabancıladın dudaklarını büzerek ağladın sonrada kucağında durmadığın kişilere uzaktan uzaktan gülücük saçarak tamamdır şimdi sevin beni sinyali verdin.....çok şekerdin akşamda sarıldık uyuduk annecim baban bizi seyretmiş çok tatlı uyuyodunuz diyo ben pek uyumuyorum senle yatınca sürekli üzerime çıkıyosun kafa atıyosun ayaklarınla burnuma vuruyosun.geçen gün yatağın diğer ucuna yattım babanla senin ayak ucunuza 2 dk geçmedi döndün baktın ben yokum kalktın emekleyerek yine üstüme yattın kurban olurum ben sana annesinin tatlı böcüüüüüüü.ütü masasını görünce cıs diyosun birisi tuvalete banyoya girse çişşş çişş diyosun.bazen koltuktan tutunup yüyürken ellerini bırakıyosun ama 1 adım ancak atıyosun şimdiki en büyük mutluluğun yürümeye çalışmak ömrümün baharı gül yüzlüm gülen yüzün hiç solmasın.geçen sene bugün c.tesiydi ve sancım vardı akşamda doğum başlangıcı olan belirti olmuştu zaman nasıl geçmişşşş kuzum benim iyi ki geldin hayatımıza allahım senin acını göstermesin bize  :amin: :amin: :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

SAAT 08:30 GÜNLERDEN PAZARTESİ GEÇEN SENE BUGÜN HAYATIMIN EN DEĞİŞİK GÜNÜYDÜ.KORKU,HEYECAN,MERAK HEPSİ Bİ ARADAYDI..SENİ GÖRMEK İÇİN SABIRSIZLIĞIMIN DORUK NOKTALARINDAYDIM KUZUM BENİM.GEÇEN SENE BUGÜN ANNEN BU DAKİKALARDA SUNİ SANCIYLA SENİ DOĞURMAYA ÇALIŞIYODU......

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bitanem benimmm dün aşı oldun annecim sabah sanki hafiften ateşim vardı aklım sende inşallah bi sıkıntı olmaz balım canım aşkım benim

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BEBEĞİM 10 GÜNDÜR FİLAN UYANINCA AĞLAMIYOSUN YERE YATIRIYORUM BEN SENİ DÜŞME TEHLİKEN YÜZÜNDEN UYANIP YANIMA GELİYOSUN EMEKLEYEREK GÖRMEMİŞ GİBİ YAPIYORUM HIIIII HIIIII DİE SES ÇIKARIYOSUN KUCAĞIMA ALIYORUM SENİ HEMEN BOYNUMA SARILIYOSUN.BOYNUMA SARILIŞIN BENİ BİTİRİYO ZATEN.HAYATIMDA HİÇ Bİ ŞEY BANA BU HAZZI VEREMEZ.DÜN BABAN ELİMİ TUTUYO BABANIN ELİNİ ÇEKİYOSUN SARILIYO SENDE ÜSTÜME YATIYOSUN ÖPÜYO SENDE ÖPÜYOSUN KURBAN OLURUM SANA ANNESİNİN Bİ TANECİK MELEĞİİİ.SAÇLARINI KESTİRDİK ÇOK HOŞUMA GİTTİ YENİ TARZIN ÖPÜP DURUYORUM KOCA KAFANDAN ALLAHA EMANET OL ANNECİM :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

can oğlum bal oğlum  ömrümün en güzel günlerini yaşatan değerlim bana çok düştün annecim bi kaç gündür sürekli kucağıma gelip boynuma sarılarak durmak istiyosun alıyorum öylece duruyosun kıpırdamadan.s.tesi günü dayınlardaydık dilek teyzenin oğlu yağız bana biraz ilgi gösterdi o beni öptükçe sen çıldırdın annecim.biri beni öpünce gelip kızarak bana vuruyosun  ;D çok sıpasın sen çookk.
anneannen ve deden bayramın ilk günü denizliden yer ayırtmışlar tam 7 gün yoklar bayramın 3 günü birlikteyiz ama kalan 4 günde ne yapıcam düşün düşün kafayı yicem hiç kimsem yokmuş meğer.izin istesem de vermezler 1 günü zor aldım doğum günün için seni denizliye göndermekte istemiyorum bayramda 3 gün evdeyim sensiz nasıl dururum ben.ne yapıcam bilmiyorum...
sabah yine çok zor ayrıldın benden anneannen almaya çalıştıkça üstüme tırmanıp boynuma sarılıyosun sen böyle yaptıkça işten soğuyorum annecim.artık seni daha çok özler oldum öğleden sonra 2-3 gibi burnumun direği sızlıyo yokluğundan..nasıl yapıcaz bilmiyorum allah yardımcımız olsun.seni çok seviyorum bu arada 6.cı dişimiz çıktı annecim incilerini yerim senin  :love9: :love9: :love9: :love9:

mutluluk

allahım kolaylıklar versin.gerçekten zor bir durumdasın.ama zamanla düzeir inş.allahım bayramdada yardımcın olur inş.oğluşunda senle işe gelemezmi.

aydinays

Ahh nurum ahh rabbim yardımcın olsun canım. İnşallah Bayram içinde çözüm bulabilirsiniz? Annenler seni düşünmeden nasıl yer ayırttırmışlar. İnşallah her iki taraf içinde güzelce sorunsuz halledersiniz. :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: mutluluk - 23 Temmuz , 2012, 09:14:23
allahım kolaylıklar versin.gerçekten zor bir durumdasın.ama zamanla düzeir inş.allahım bayramdada yardımcın olur inş.oğluşunda senle işe gelemezmi.
inşallah düzelir canım.yok işe getiremem çünkü emekliyo kucakta durmuyo bi yerde sabit duramıyo napıcaz bilmiyorum hayırlısı..

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 23 Temmuz , 2012, 13:11:21
Ahh nurum ahh rabbim yardımcın olsun canım. İnşallah Bayram içinde çözüm bulabilirsiniz? Annenler seni düşünmeden nasıl yer ayırttırmışlar. İnşallah her iki taraf içinde güzelce sorunsuz halledersiniz. :amin: :amin:

sağol ayşecim inşallah bi yol buluruz...götürürüz diyolar onlar rahatlar ama ben 3 gün evdeyim oğlumla olmak istiyorum nasıl yapıcaz bilmiyorum...

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

paşam benim bal oğlum.dün akşam özlem teyzenide aldık göksu parkına gittik oturduk ama sen hiç rahat vermedin pamuğum sürekli sağa sola atıldın cırladın gezmek istedin ter içinde kaldım .dönerken de yorgun düştün uyudun gece hiç uyanmadın o yorgunluğun üstüne.özlem teyzen sana oyuncak almış çok güzel.güzel vakit geçirdik şükür.kuzum annesini balı allaha emanet ol  :opucuk:

aydinays

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 24 Temmuz , 2012, 09:14:34

sağol ayşecim inşallah bi yol buluruz...götürürüz diyolar onlar rahatlar ama ben 3 gün evdeyim oğlumla olmak istiyorum nasıl yapıcaz bilmiyorum...

Canım ne düşünüyorsun. 4 gün izin alabilsen ne güzel olurdu? Paşanla bol bol vakit geçirmiş olurdun? Yada sizde eşinle durumlar müsaitse 3 günlüğüne denizliye gidin. Oğuzhanla vakit geçirmiş olursunuz. Dönerkende annenlere bırakırsın.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 24 Temmuz , 2012, 09:34:19

Canım ne düşünüyorsun. 4 gün izin alabilsen ne güzel olurdu? Paşanla bol bol vakit geçirmiş olurdun? Yada sizde eşinle durumlar müsaitse 3 günlüğüne denizliye gidin. Oğuzhanla vakit geçirmiş olursunuz. Dönerkende annenlere bırakırsın.
HİÇ BİLMİYORUM NAPICAMI İZİN VERMİYO PATRON DÜN ARKADAŞ 1 SAATLİĞİNE İZİN İSTEDİ BAĞIRDI ÇAĞIRDI BANA İZİN İÇİN KİMSE GELMESİN DİYE..EŞİM BAYRAMDA 2 GÜN EVDE 1 GÜN ÇALIŞIYO KAFAM DOPDOLU BAŞKA ÇARE BULAMAZSAM GÖNDERİCEM MECBUREN DENİZLİYE.KUZENİMİN EŞİ BEN BAKARIM DEDİ AMA KARDEŞİNİN NİŞANI OLMAZSAA.YANİ ŞİMDİ NİŞAN BOZULSUN DİYE DE DÜŞÜNMEK İSTEMİYORUM Bİ ONA GÜVENEBİLİRİM ZATEN BAŞKASI DA OLMAZ.BİLMİYORUM AYŞECİM NAPICAM

aydinays

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 24 Temmuz , 2012, 09:41:11
Alıntı yapılan: aydinays - 24 Temmuz , 2012, 09:34:19

HİÇ BİLMİYORUM NAPICAMI İZİN VERMİYO PATRON DÜN ARKADAŞ 1 SAATLİĞİNE İZİN İSTEDİ BAĞIRDI ÇAĞIRDI BANA İZİN İÇİN KİMSE GELMESİN DİYE..EŞİM BAYRAMDA 2 GÜN EVDE 1 GÜN ÇALIŞIYO KAFAM DOPDOLU BAŞKA ÇARE BULAMAZSAM GÖNDERİCEM MECBUREN DENİZLİYE.KUZENİMİN EŞİ BEN BAKARIM DEDİ AMA KARDEŞİNİN NİŞANI OLMAZSAA.YANİ ŞİMDİ NİŞAN BOZULSUN DİYE DE DÜŞÜNMEK İSTEMİYORUM Bİ ONA GÜVENEBİLİRİM ZATEN BAŞKASI DA OLMAZ.BİLMİYORUM AYŞECİM NAPICAM

Ah canım ne diyim rabbim yardımcın olsun o kimsesizliği iyi bilirim. 1 saat bile çocuğunu bırakacak başka alternatifinin olmamasını. O yüzden Kayra'm hastaneye hasta bakmaya bile bizimle geldi. Sıra sıra hasta bakmaya gittik eşimle. Rabbim büyük güzel yürekli arkadaşım. Gün doğmadan neler doğar. Hepiniz için hayırlısı ne ise o olsun inşalalh.