20 Nisan , 2024, 02:22:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

EN TATLI SABAHLAR OĞUZHANLA BAŞLARRR

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 01 Ekim , 2011, 22:31:44

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canım ömrüm çok huysuzsun annecim üstten 4 tene dişin patladı patlayacak alttaki tavşanların şirinliğini yaşayamadan üstten de geliyo hayırlısı bir an önce çıksınlarda kurtulalım annecim ne zormuş ya.dün sana takım aldım giydirdim baban bursadaydı fotoğrafını gönderdim bayıldı bayıldı sanaa..şort gömlek kravat kemer o kadar yakıştı ki küçük erkeğim benim.babanla hafta içi alışverişe çıkıp sana ciciler alıcaz annecim her şeyin küçük geliyor ve bizim evimizde hiç kıyafetin yok hepsi annenannende biraz bi şeyler almamzı lazım sana yakışıklım benim.saçların uzadı ama yanların hala seyrek şuayip gibi oluyosun annecim.şuayyipi sana bi ara tanıtırım :D işteyim ben sen  az önce uyanmışsın bağırıyodun yinee anneannen şikayet etti yüzümün derisini aldı götürdü diye bu kezçok kötü çizdin galiba annecim.çok hırçınsın ne saçımızı ne yüzümüzü bırakıyosun her yerimiz çizik içinde.bi de dişin çıktı çene ısırma alışkanlığı edindin bazen burnumu ısırıyosun gözümden yaş geliyo.sen büyü de ben sana bunları sorucam hep  ;D seni çok seviyorum aşkların en güzeli.akşamı iple çekiyorum sana kavuşmak için. :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

HASRET!M S@N@

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bitanem senden ayrı 4 gün geçirdik babanla.çünkü antepte cenazedeydik kuzenin vefat etti annecim.çok kötüydü çok acıydı dün kavuştuk.çok özlemişim seni çok.üst dişlerin patlamak üzereydi ben giderken geldim ki uzamışlar bile.gülünce sanki başkası gülüyo gibi ağız yapın değişmiş.dün koklaşa koklaşa uyuduk sabaha kadar ömrüm benim.çok seviyorum seni
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

basınız sagolsun cnm .. kımın cocugu öldu  :sad1: :sad1:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Haziran , 2012, 14:12:59
basınız sagolsun cnm .. kımın cocugu öldu  :sad1: :sad1:
ALLAH RAZI OLSUN BANUCUM GÖRÜMCEMİN OĞLU VEFAT ETTİ 9 YAŞINDAYDI  :'(

banu_fth

ooyyyyyyy oyyyyyyy  :y25: :crybaby2:

yurek dayanmaz Allah korsun yavrularımızı yaa  :amin: :amin: :amin: :amin:

aydinays

Canım başınız sağolsun. Mesaj yazıcaktım sonra yazamadım. Cenaze ortamındasın diyede arayamadım. Rabbim annesine babasına sabırlık versin canım.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 07 Haziran , 2012, 16:12:38
Canım başınız sağolsun. Mesaj yazıcaktım sonra yazamadım. Cenaze ortamındasın diyede arayamadım. Rabbim annesine babasına sabırlık versin canım.
sağol ayşecim sen aradığında annesinin babasının mezarlığına gidiyoduk eşimin araba doluydu konuşamadım.dün geldik bugün iş başı yaptık.amin canım allah sabır versin çokkk zorrrrr çokkk

aydinays

Canım hasta mıydı? Aniden mi vefat etti? Rabbim sabırlık versin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 07 Haziran , 2012, 16:35:21
canım baraj kanalına düşmüş boğularak malesef 9 yaşındaydı henüz hani geçen haftalarda annesi bize gelmişti ya antepten o görümcemin değerlisi gitti :(

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canım oğlum henüz tadımız tuzumuz yok ama seni görünce her şey unutuluyo.artık 4 tane dişin var ve gülünce çok değişik bi adam gibi duruyosun üst dişlerinin ortası ayrık mı olcak yoksa çıktıkca dolcak mı bilmem ama şu an değişik bi çene yapın oldu.dün sana ilk maaşımla cicişler aldım oyuncak aldım sanki sana alındığını bilir gibi poşetin içinden çıkarıp durdun bal oğlum.yarın pazar ve allahtan bi sıkıntı çıkmazsa 2 haftadır ilk kez sabahtan akşama kadar vakit geçircez nasıl özledim seni nasıl  :love9: :love9: :love9: :love9:

aydinays

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 09 Haziran , 2012, 08:20:03
canım baraj kanalına düşmüş boğularak malesef 9 yaşındaydı henüz hani geçen haftalarda annesi bize gelmişti ya antepten o görümcemin değerlisi gitti :(

Oyy oyy çok üzüldüm canım. Can mı dayanır buna. Rabbim annesine babasına sabırlıklar versin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 09 Haziran , 2012, 18:13:13
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 09 Haziran , 2012, 08:20:03

Oyy oyy çok üzüldüm canım. Can mı dayanır buna. Rabbim annesine babasına sabırlıklar versin.

amin canım allah kimseye yaşatmasın çok zorr