EN TATLI SABAHLAR OĞUZHANLA BAŞLARRR

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 01 Ekim , 2011, 22:31:44

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

oğlummmmm ömrümde gördüğüm en büyük güzellik 7.ci dişimizde çıktı.dün çok güzel bi pazar geçirdik.büyüdün şükürler olsun.bir sürü kelime biliyosun artık tatlı dillim.aşığım sana  :love9: :love9: :love9:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

massallah ogluşa...
:nazar: :nazar:

yoksun 5 gunndur..

bızımde 5 dısımız var  :hieyt: :love9: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

uzun zamandır yazamıyorum oğlum sana ve şu an yazabileceğim tek şey:SENİ ÇOK ÖZLEDİM BURNUMDA TÜTÜYORSUN ANNEM
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bugün senin doğum günün bebeğim.geçen yılki heyecanımızı hatırlıyorum da bu sene malesefe yerinde burukluk var.sana yazmayalı hayatımızda çok şey değişti.eylülde babanla mahkememiz var malesef boşanma için.allahım senin hakkında hayırlısını versin inşallah.

çok zor günler geçirdik ve geçirmeye devam ediyoruz bu arada sen kocaman delikanlı oldun allahıma şükürler olsun..artık konuşuyosun sevgini gösterip sevgimizi anlayabiliyosun.

hayat mücadelemize birlikte devam edicez annecim allahım ömür verdikçe yanında olcam.varım yoğum her şeyim sensin..

ağlaya ağlaya babandan vazgeçiyorum ama sen hiç vazgeçme ondan hep sev onu aslında o şu anki kişi değil.... aslında senin baban kalbi çok temiz vicdanlı sevecen bi insan özüne dönecek yakında biliyorum...

annecim ömrümün baharı bi tanem sana pek güzel bi hayat yaşatamadık inşallah bundan sonra huzurlu bi ortamda bir ömür boyu mutlu yaşarız annecim...iyi ki doğmuşsun bebeğimm akıl küpüm benim allahım sana güzel ömürler nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

Lă_Tăhzen!

Dogum gunu kutlu olsun oglunun  :opucuk:

Bir diger konuyada cok uzuldum bosanmaya kadar geldiyse bir evlilik vardir muhakkah biseyler keske olmasa ama  oluyor   :-\   aglaya aglaya babandan vazgeciyorum yazmissin icim parcalandi  :'( hakkinizda hayirlisi olsun Allah yardimcin olsun...

asya81

burda hamileliğimizde konuştuğumuz zamanlar aklıma geldi canım ne heycanlardı...
hayat bazen insana hoş olmayan şeyler yaşatıyor malesef çok üzüldüm içim acıdı istemeyerek olan bir durum sanırsam allah hakkında hayırlısını versin sana ve çocuğuna inşallah :amin: yuvayı yapmak kolaydır önemli olan sürdürülebilmesi hiçkimse boşanmak için evlenmez vardır bir nedeni ama inşallah gereksiz birşey için değildir
dışardan olur genelde huzursuzluklar şu mubarek günlerde dilerim allahtan sizin için hayırlı mutlu şeyler olur :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 18 Temmuz , 2013, 18:13:55
Dogum gunu kutlu olsun oglunun  :opucuk:

Bir diger konuyada cok uzuldum bosanmaya kadar geldiyse bir evlilik vardir muhakkah biseyler keske olmasa ama  oluyor   :-\   aglaya aglaya babandan vazgeciyorum yazmissin icim parcalandi  :'( hakkinizda hayirlisi olsun Allah yardimcin olsun...

ALLAH RAZI OLSUN NUR SAĞOLASIN

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: asya81 - 20 Temmuz , 2013, 14:23:37
burda hamileliğimizde konuştuğumuz zamanlar aklıma geldi canım ne heycanlardı...
hayat bazen insana hoş olmayan şeyler yaşatıyor malesef çok üzüldüm içim acıdı istemeyerek olan bir durum sanırsam allah hakkında hayırlısını versin sana ve çocuğuna inşallah :amin: yuvayı yapmak kolaydır önemli olan sürdürülebilmesi hiçkimse boşanmak için evlenmez vardır bir nedeni ama inşallah gereksiz birşey için değildir
dışardan olur genelde huzursuzluklar şu mubarek günlerde dilerim allahtan sizin için hayırlı mutlu şeyler olur :amin:

ÖYLE CANIM GİRİP GİRİP OKUYORUM YAZDIKLARIMIZI ACIM İYİCE ARTIYO.ALLAH HERKESİN HAKKINDA HAYIRLISINI VERSİN.HAYAT İNSANI TEPETAKLAK EDİYORMUŞ GERÇEKTEN.EVLİLİĞİMİN DÜZELMESİ İÇİN 1 YILDIR UĞRAŞIYORUM AMA DÜZELECEĞİNE İYİCE KÖTÜ OLDU. ALLAH RAZI OLSUN CANIM GÜZEL DUAN İÇİN

asya81

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 20 Temmuz , 2013, 16:23:42

ÖYLE CANIM GİRİP GİRİP OKUYORUM YAZDIKLARIMIZI ACIM İYİCE ARTIYO.ALLAH HERKESİN HAKKINDA HAYIRLISINI VERSİN.HAYAT İNSANI TEPETAKLAK EDİYORMUŞ GERÇEKTEN.EVLİLİĞİMİN DÜZELMESİ İÇİN 1 YILDIR UĞRAŞIYORUM AMA DÜZELECEĞİNE İYİCE KÖTÜ OLDU. ALLAH RAZI OLSUN CANIM GÜZEL DUAN İÇİN
malesef öyle arkadaşım gerçekten hiç birimizin ve hiçkimsenin şu hayatta saadetin,zenginliğin sağlığın garantisi yok bir saniye yeter bunların elimizden gitmesi için
allah herkese hayırlı kapılar açsın.. her işte hayır vardır de nefeslen ve yoluna devam et varsay hayat bir otobüs eşin seninle belli bir yöne kadar birlikte geldi inmesi gerekti ve indi gitti yoluna... sende öyle onun yönünden farklı istikamete gideceksin  belkide daha mutlu olacak şükür edeceksin kimbilir? benim için hayırlısı buymuş diyeceksin belkide.... insanoğlu nelere dayanmıyor canım bir bilsen ne acılar... içini sıkmak için yazmadım eğer öyle ise lütfen affet
allaha emanet ol güçlü ol çünkü sen anasın

Balböceği

Rabbim Oğuzhan'a hayırlı uzun ömürler versn, iyi ki doğmuş  :nazar:

Diğer konuya gelirsek çok üzüldüm :( inşallah hakkında en hayırlısı olur...

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: asya81 - 20 Temmuz , 2013, 23:07:12
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 20 Temmuz , 2013, 16:23:42

malesef öyle arkadaşım gerçekten hiç birimizin ve hiçkimsenin şu hayatta saadetin,zenginliğin sağlığın garantisi yok bir saniye yeter bunların elimizden gitmesi için
allah herkese hayırlı kapılar açsın.. her işte hayır vardır de nefeslen ve yoluna devam et varsay hayat bir otobüs eşin seninle belli bir yöne kadar birlikte geldi inmesi gerekti ve indi gitti yoluna... sende öyle onun yönünden farklı istikamete gideceksin  belkide daha mutlu olacak şükür edeceksin kimbilir? benim için hayırlısı buymuş diyeceksin belkide.... insanoğlu nelere dayanmıyor canım bir bilsen ne acılar... içini sıkmak için yazmadım eğer öyle ise lütfen affet
allaha emanet ol güçlü ol çünkü sen anasın

CANIM YAZDIKLARINI AĞLAYARAK OKUDUM ÇOK DOĞRU ŞEYLER SÖYLEMİŞSİN  ÇÜNKÜ ACI DA OLSA YÜZLEŞİP AYAĞA KALKIP DEVAM ETMEM GEREKİYOR Bİ EVLADIM VAR BENİM AĞLADIMI GÖRÜNCE AĞLAYAN.ONUN YÜZÜNÜN GÜLMESİ İÇİN HER ŞEYİ YAPICAM ALLAH GÜÇ KUVVET VE NEFES VERDİĞİ SÜRECE

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Balböceği - 21 Temmuz , 2013, 00:06:41
Rabbim Oğuzhan'a hayırlı uzun ömürler versn, iyi ki doğmuş  :nazar:

Diğer konuya gelirsek çok üzüldüm :( inşallah hakkında en hayırlısı olur...

TEŞEKKÜR EDACIM ALLAHIM EVLATLARIMIZA SAĞLIKLI ÖMÜR NASİP ETSİN İNŞALLAH.

ALLAH RAZI OLSUN CANIM

ยรlคภ๓คz göภlüm

Hakkınızda hayırlısı olsun... Oğlun hep mutlu olursun inşallah...

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

CANIM OĞLUM DÜN AŞIN VARDI YAPTIRDIK OKULA KADAR BAŞKA AŞIN KALMADI ŞÜKÜR.BUGÜN BİRAZ ATEŞİN ÇIKMIŞ DÜN AKŞAMA KADAR BİRLİKTEYDİK ÇOK GÜZEL OLDU...

ANNEANNENLE EV ARADIK Bİ KAÇ GÜN BU GÜN Bİ EMLAKÇIYLA GÖRÜŞCEZ ANNEANNELERİN KARŞI BİNASI İNŞALLAH ANLAŞIRIZ.BABANLA EŞYALARI PAYLAŞICAZ O DA TAŞINACAK.YENİ Bİ HAYAT BAŞLADI ÜÇÜMÜZ İÇİN ALLAH HEPİMİZ İÇİN HAYIRLISINI VERSİN....

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤