19 Nisan , 2024, 09:26:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

EN TATLI SABAHLAR OĞUZHANLA BAŞLARRR

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 01 Ekim , 2011, 22:31:44

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kavuşmamıza 1.5 saat kaldı annecim burnumda tütüyosun...dün çok güzel bi gündü akşama kadar birlikteydik baban bizi göksuya götürdü gezdirdi.ama sen çok hareketlisin bi yere gidince beni çok yoruyosun ama seninle her an çok güzel.dün hayır demeyi öğrendin pirizle oynamak istedin parmağımı salladım hayır annecim dedim hayııııııııı dedin sonra akşama kadar birlikte hayııııııı dedik ağzını burnunu yicem öpmeye koklamaya doyamıyorum kuzum benim...ellerini birbirine vurup bitti hareketi yapıyosun gözün nerde deyince göz kırpıp burnun nerde deyince burnundan fış fış ses çıkarıyosun.bi şey yerken hep bana yedirmek istiyosun.....daha bir çok şey öğrendin annecim.gözümün önünde büyüyorsun ve ben sana hayranımm böyle bi sevgi aşk yok dünyada allahım senin acını göstermesin bana....
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

annesinin lokumu akşam eve geldim sarıldın boynuma yine dah dah başladın yemeğimizi yedik parka gittik oynadık ordaaa sonra anneannen geldi arabana koyduk seni gezdikkk senin uykun geldi eve geldik bi güzel uyudun minnoşum benim.sabahtayanından kalkınca ben hemen uyanıyosun o kadar sessiz sakin kalkıyorum ama her seferinde uyanıyosun tadını balını yediğim...önceden bana hiç pas vermiyodun hep dedeni istiyodun ama artık dedenden bana gelmek istiyosun bu beni çok mutlu ediyo annen olduğumu yeni yeni farkediyosun sanırım.seni çok seviyorum.yarın akşam iş yerinin iftar yemeği var gitsem mi gitmesemmi karar veremedim gidersem eve 11 gibi ancak gelirim ve sen uyumuş olabilirsin seni görmeden bir gün geçirmiş olcam.herkes gel diyo bakalım yarın napıcam.babanın bayram izni 2 gün ve istanbula ablasına gitmek istiyo ben hiç istemiyorum çünkü sevmiyorum ama her bayram ailesinden uzakta geçiriyo baban ve üzülüyo bu bayram onun istediği gibi olsun inşallah huzurumuz bozulmadan gider geliriz sağ salim. :love9: :love9: :love9: :love9:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

ah cnm çok iyi niyetlisin .. nedense erkekelr kendi akrabalarını görünce şımarıyorlar .. özellikle ablalarını ..

ne zaman ablasını ziyaret etsek , uğrasak ve hatta karşılaşsak kavga ediyoruz ..

ne hikmet anlamadım ama garipleşiyor .. neyseki bir gün sürüyor ..

umarım seninki aynı olmaz ..  :amin:

oğuzhan paşaya bak sen büyümüş te parklarda oynarmış  :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: eylül_üm - 14 Ağustos , 2012, 11:55:44
ah cnm çok iyi niyetlisin .. nedense erkekelr kendi akrabalarını görünce şımarıyorlar .. özellikle ablalarını ..

ne zaman ablasını ziyaret etsek , uğrasak ve hatta karşılaşsak kavga ediyoruz ..

ne hikmet anlamadım ama garipleşiyor .. neyseki bir gün sürüyor ..

umarım seninki aynı olmaz ..  :amin:

oğuzhan paşaya bak sen büyümüş te parklarda oynarmış  :love9:

BENDE ONDAN KORKUYORUM İNŞALLAH ÖYLE OLMAZ.
BÜYÜDÜ TEYZESİ YÜRÜYO BENİM OĞLUM ARTIK

banu_fth

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

bende o günü iple çekiyorum bi yürüse diyorum .. en azından sıkılmaz ..

karıştırsın döksün saçsın dağıtsın .. ama sıkılıp ağlamasın kucağına al diye  :cildir:

tam huysuz dönemdeyiz .. 9.aya girdik .. mıy mıy mıy sürekli ..  :cussing:

çorba ,yoğurt , pirinç unundan mama yediriyorum hergün bide pekmezli bisküvili kahvaltı .. ama hala emmek istiyor .. sağıp biberonla verdim dün gündüz .. ama gece gel gör ki nası ağlıyor sanki cimcikliyorlar ..

acil iyileştirmem lazım cicişleri ..

acımıyorken çok emziriyordum şimdi azalttım .. ama ağlayınca dayıyorum ağzına mecbur ben ağlıyorum bu sefer  :sad1:

banu_fth

inşallah öle olmaz tatlım yaa güzel güzel gider gelirsiniz .. biraz alttan almaya hazırlıklı ol ..

°•.ℓανιηуα.•°

nurum napıyo oğuzhan paşamız.

yazmıyosun hiç,görünmüyosun da  :dontknow:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: eylül_üm - 14 Ağustos , 2012, 12:12:43
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

bende o günü iple çekiyorum bi yürüse diyorum .. en azından sıkılmaz ..

karıştırsın döksün saçsın dağıtsın .. ama sıkılıp ağlamasın kucağına al diye  :cildir:

tam huysuz dönemdeyiz .. 9.aya girdik .. mıy mıy mıy sürekli ..  :cussing:

çorba ,yoğurt , pirinç unundan mama yediriyorum hergün bide pekmezli bisküvili kahvaltı .. ama hala emmek istiyor .. sağıp biberonla verdim dün gündüz .. ama gece gel gör ki nası ağlıyor sanki cimcikliyorlar ..

acil iyileştirmem lazım cicişleri ..

acımıyorken çok emziriyordum şimdi azalttım .. ama ağlayınca dayıyorum ağzına mecbur ben ağlıyorum bu sefer  :sad1:
YÜRÜMESİ GÜZEL OLDU EVET KUCAKTA TAŞIMAKTANSA PEŞİNDEN KOŞMAK DAHA İYİ OLUYO.BU SEFERDE DÜŞME KAFAYI VURMA FİLAN ÇOK OLUYO HER ŞEYİN Bİ ZORLUĞU VAR MALESEF.CANLARI SAĞOLSUN KÖTÜ Bİ ŞEY OLMASINDA BİZ YORULALIM...
İYİLEŞMİTİR İNŞ CİCİŞLERİN.UMARIM EŞİNLEDE SORUNLARIN BİTMİŞTİR.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: eylül_üm - 14 Ağustos , 2012, 12:13:45
inşallah öle olmaz tatlım yaa güzel güzel gider gelirsiniz .. biraz alttan almaya hazırlıklı ol ..
GİTTİK GELDİK Bİ SIKINTI ÇIKMADI ŞÜKÜR BANUCUM

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ÖZNURUM İŞ ÇOK YOĞUN PEK GİREMİYORUM BU ARALAR.OĞLUMLA ÇOKK MACERAMIZ OLDU YAZICAM DA BİR TÜRLÜ FIRSAT BULAMADIM.Bİ AKSİLİK YOK ŞÜKÜR.SİZ NASILSINIZ SARPER PAŞAMLA?

°•.ℓανιηуα.•°

oğuzhan çok büyüdü maşallah ya ben hala inanamıyorum  :k06:

sarper iyi teyzesi. kuduruk bişi işte. sırıtıp sırıtıp geziyo ortalıklarda  :ehi:

papağan gibi. algılamaları o kadar değişti ki.

zaman beni şaşırtıyor. öp yerime kuzucuğu  :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 29 Ağustos , 2012, 14:33:11
oğuzhan çok büyüdü maşallah ya ben hala inanamıyorum  :k06:

sarper iyi teyzesi. kuduruk bişi işte. sırıtıp sırıtıp geziyo ortalıklarda  :ehi:

papağan gibi. algılamaları o kadar değişti ki.

zaman beni şaşırtıyor. öp yerime kuzucuğu  :opucuk:

BÜYÜDÜ TEYZESİ KOŞMAYA BİLE BAŞLADI ARTIK  :ehi:
YERİM BEN O SIRITIĞI.OĞUZHAN DA ÖYLE MAŞALLAH NEŞELİ BEBEKLERİMİZ ALLAHIM GÜLÜCÜKLERİNDEN MAHRUM ETMESİN BİZİ.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

CANIM OĞLUM HARİKA Bİ 9 GÜN GEÇİRDİK SENİNLE BAYRAMDA 3 GÜN İSTANBULA HALANLARA GİTTİK İSTANBULU GEZDİK VAPURA BİNDİK.FAKAT SENİ DENİZ HAVASI ÇARPTI SANIRIM VAPURDAYKEN  YANİ ÖYLE DEDİLER Bİ 2 SAAT UYUDUN AMA BEN NASIL PANİK OLDUM HİÇ KIPIRDAMADAN OĞLUM DİYORUM ELİNİ TUTUYORUM KUCAĞIMA ALIP KOYUYORUM FAKAT SEN ÖYLE DERİN UYUYODUNKİ NEFES ALIYOMUSUN DİYE 2 SAAT SENİ GÖZLEMLEDİM ŞÜKÜR BONCUK GÖZLERİNİ AÇIP KALDIĞIN YERDEN YARAMAZLIĞA DEVAM ETTİN..İLK DEFA UZUN YOLCULUĞA ÇIKTIK SRNİNLE VE HİÇ Bİ SIKINTI ÇIKARMADIN GİDERKEN GECEYDİ HEP UYUDUN GELİRKEN GÜNDÜZDÜ HEP OYNADIK ARKADA HİÇ HUZURSUZLUK ÇIKARMADIN.ARTIK YÜRÜMEYİ USTALAŞTIRDIN.HATTA BENDEN KAÇARKEN KOŞMA KIVAMINA GELİYORSUN AMA BU SEFERDE PANİK OLUYORUM OĞLUM KOŞMAAAA DÜŞERSİN DİYE.BAYRAMDAN SONRAKİ 5 GÜN EVİMİZDEYDİK BAŞBAŞA VAKİT GEÇİRDİK CANIMIZ SIKILINCA ÇIKIP PARKA GİTTİK DOLAŞTIK.,HAVUZUMUZDA KEYİF YAPTIK...ANNE ANNE PEŞİMDE DOLAŞIYOSUN.BURNUNU GÖZÜNÜ KULAĞINI AĞZINI SAÇINI KAFANI SORDUĞUMUZDA GÖSTERİYORSUN AYAKKABILARINI GETİR DAH GİDELİM DEYİNCE AYAKKABILARINI ALIP KENDİN GİYMEYE ÇALIŞIYOSUN.ANNE ANNEN NAMAZ KILARKEN SENDE ONU TAKLİT EDİYOSUN.BAYBAY YAPARKEN ELİNİ ÖPÜP SALLIYOSUN.SİNEK GÖRÜNCE İŞARET PARMAĞINI SALLAYIP ONA KIZIYORSUN.HER ŞEYİ TAKLİT EDİP ŞİRİNLİK YAPIYOSUN.BİR DAKİKA DURMUYOSUN ANNECİM HİÇ SAKİN Bİ BEBEK DEĞİLSİN SÜREKLİ AKTİFSİN.GÜNDÜZ UYKULARIN BİRE DÜŞTÜ.Bİ DE ŞU SÜNNETİNİ YAPTIRSAYDIK HER ŞEY GÜZEL OLACAKTI...
HALANIN EŞİNİ ÇOK SEVDİN DEDEN GİBİ SENLE İLGİLENDİ OYNADIN ONA DA DEDE DEDİN 3 GÜN.KAPLUMBAĞA VARDI SU DA ONU GÖRÜNCE ÖNCE MEEE DEDİN PARMAĞINI UZATTIN SONRA ISIRIYO DEDİLER ANNEM PARMAĞINI UZATMA HAM YAPAR DEDİM.3 GÜN BOYUNCA ONU GÖSTERİP HAM DEDİN.HIII HAM DEYİNCE AKLIMA GELDİ Bİ REKLAM VAR MAZHAR ALANSON ŞARKI SÖYLEYİP HAM HAM DİYOO O ÇIKINCA ONLA BİRLİKTE ŞARKI MIRILDANIP HAMMM HAM DİYOSUN.DAHA BİR ÇOK ŞE VAR ANNECİM SENİN ÖĞRENDİĞİN BENİM ONLARI GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYDUĞUM.KOCAMAN OLDUN ANNECİM ÇOK TATLISIN ÇOK SEVİYORUM SENİ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

29 yaşındayım ve hayatımda ilk defa otururken uyudum.seni sallıyodum ayağımda annecim direndin resmen uyuyamamak için işte çok yoğun geçiyo eleman tatilde tek çizimciyim ve uyuyakalmışım kafam düşünce bi zıpladım uyandım güldüm halime  :ehi: baktım sen de uyumuşsun sonunda.pıtır pıtır yürüyosun artık her yerde peşimizdesin,kendi kendine oynamaya alıştın dedeni görmezsen gayet uyumlu bi çocuksun ama dedeni görünce ne yemek yiyosun ne kendi kendine oynuyosun...tadını balını yediğimin şirini seni.bugün ateşin varmış biraz inşallah üşütmemişindir İNŞALLAH Bİ SORUN OLMAZ.KURBAN OLSUN ANNEN SANA GÜLÜŞÜNE GAMZELİ MAYMUN SENİİİİİİİ  :nazar: