24 Nisan , 2024, 20:47:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

EN TATLI SABAHLAR OĞUZHANLA BAŞLARRR

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 01 Ekim , 2011, 22:31:44

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canım ayşem sağol inşallah allah yardım ederde bi yolunu bulurum.çok zor gerçekten kimsesizlik
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canım oğlum çiş,cıs,gel,amin,allah daha bi çok kelimeyi işine gelirse söylüyosun öyle tatlı sesin var ki kurban olsun annen sana.gözümün önünde her gün büyüyorsun ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN  bana bu günleri gösterdiği için.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

oyy masallahhh oğuzhanımıza YERİM BEN ONU YERRR PEK TATLI OLMUS NURUM YAAA  :nazar: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

gözümün nuru dün eve gittim bi sarıldım sana sıcaksın ateşini ölçtüm 37 15 dk sonra ölçtüm 38 anneannen pipisi hafif kızarmış dedi baktım şişmiş birazcık baban geldi hemen hastane yoluna düştük ama bütün hastaneler tıklım tıklım her zamanki gittiğimiz yer 2 saat sonra sıra gelir dedi sen durmuyosun zaten gittik başka hastaneye.krem verdi pipin için ateş düşürücünü vermiştim ben zaten evdeyken.idarr poşeti bağladılar sana tetkik için ama saatlerce çişini yapmadın eve geldik yattık sürekli kontrol ettim çiş yoktu sabaha karşı baktım çıkmış poşet ağladın o sırada kucağıma aldım seni altın çıplaktı çişini yaptın ama nasıl acı çektiysen çok fena ağladın.hemen kalktık kendi doktorumuza gittik pipin iltihap toplamış ateşin ondanmış 10 günlük tedavimiz var sonra sünnet olacaksın annecim

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Temmuz , 2012, 10:39:01
oyy masallahhh oğuzhanımıza YERİM BEN ONU YERRR PEK TATLI OLMUS NURUM YAAA  :nazar: :hello2:

sağol kevser teyzesii :opucuk:

aydinays

Ayy yavrum benim kıyamam ben sana. Ah oğuzhanım çok geçmiş olsun sana. Nurcum kuzuma okyun bol bol. nazar değiyor kuzuma. Allahım bir an önce benim gül yüzlüme şifa versin. İnşallah çabucak atlatırsınız sünnet işini. Bakalım bizde düşünüyoruz Kayra'yı sünnet yaptırmayı. Ama şimdi çok da hareketlendi durmayacak diye korkuyorum.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 26 Temmuz , 2012, 10:02:49
Ayy yavrum benim kıyamam ben sana. Ah oğuzhanım çok geçmiş olsun sana. Nurcum kuzuma okyun bol bol. nazar değiyor kuzuma. Allahım bir an önce benim gül yüzlüme şifa versin. İnşallah çabucak atlatırsınız sünnet işini. Bakalım bizde düşünüyoruz Kayra'yı sünnet yaptırmayı. Ama şimdi çok da hareketlendi durmayacak diye korkuyorum.

canım sağolasın.araştırıyorum iyi bi yer kansız dikişsiz sünnet varmış her yerde o karşıma çıkıyo lokal anestesiyle yapılıyo ama bi alet takılıyomuş o alette 4-5 gün duruyomuş nasıl durdurcaz bilmiyorum bi idrar torbasını durdurmadı sıpa.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

melek100lü

Allah kolaylık versin canım  :opucuk:

inşallah ağrısız sancısız atlatır minik oğluşun  :icon_pale:

bende küçükken yaptırmayı düşünüyorum  :aferin:

Allah nasip ederse inşallah  :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: melek100lü - 27 Temmuz , 2012, 09:39:39
Allah kolaylık versin canım  :opucuk:

inşallah ağrısız sancısız atlatır minik oğluşun  :icon_pale:

bende küçükken yaptırmayı düşünüyorum  :aferin:

Allah nasip ederse inşallah  :amin: :amin:
sağol canım inşallah sıkıntısız atlarız yürümesini bekliyoruz az kaldı gibi bi kaç adım başladı..
bende bir daha oğlum olursa 40 çıkmadan yaptırırım hep yatıyo çocuk hemen iyileşir diye düşünüyorum..

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bebeğim ilk adımlarını cuma günü atmışsın malesef ben göremedim :sad1: pazar günü gördüm bende unutup yürüyosun ama farkındaysan biraz düşünüp yere atıyosun kendini.çok mutlu oluyosun yürüyünce gülüyosun alkışlıyoruz bizde korkmasan başarıcaksın.çok tatlısın bitanem.ama çok sinirlisin bize vuruyosun kendine vuruyosun elini kaldırıp bişeylere bağırıp çağırıyosun.baban doktor teyzeyi ara sor dedi ama ne dicek ki kadın geçer dicek...seni çok seviyorum ömrümün gülen yüzü

muhribe

asabi miymiş oğuzhan paşamız  :k06: :opucuk:

yerim ben onun efe hallerini  :nazar:

dönem dönem farklı huylar ediniyorlar canım. yanlış yaptığında üstüne gitmeyin, inada bindirmesin. Yiğit de bazen hırçınlaşıyor ben alttan alıp unutturuyorum. tepki versem davranış edinir çünkü

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 06 Ağustos , 2012, 13:25:18
asabi miymiş oğuzhan paşamız  :k06: :opucuk:

yerim ben onun efe hallerini  :nazar:

dönem dönem farklı huylar ediniyorlar canım. yanlış yaptığında üstüne gitmeyin, inada bindirmesin. Yiğit de bazen hırçınlaşıyor ben alttan alıp unutturuyorum. tepki versem davranış edinir çünkü

hemde ne asabiiii teyzesi sinir küpü her şeye kızıyo.ama bunların tek suçlusu dedesi napıcam bilmiyorum.eğitimini ben veremiyorum malesef haftanı 6 günü dedesiyle birlikte akşamları 8 de ulaşıyorum eve çok vakit geçiremiyoruz oğlumla malesef  :sad1:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

paşam dün itibariyle yürümeyi iyice ustalaştrdın annecim öyle tatlısın ki küçücük boyunla pıtır pıtır yürüyosun ama korkuyosun yürürken düşcem diye basıyosun çığlığı ve yürümeyi bırakıyosun.kurban olsun annen sana

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

benim meleğim salondan odaya yürüyebiliyo artıkkkkk.attığın adımlara kurban olsun annen.izin aldım annecim bayramda 7 gün birlikteyiz üstümde büyük bi yüktü napıcam diye düşünmekten yorulmuştum.izin vermeseydi işten ayrılcaktım ama izin verdiii çok mutluyummm...dün gece uyandın uyandın beni öptün babanı öptünn içime sokasım geliyo seni kuzum benimmmmmmm çok seviyorum seni çokkk bildiğin gibi değil......