EN TATLI SABAHLAR OĞUZHANLA BAŞLARRR

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 01 Ekim , 2011, 22:31:44

« önceki - sonraki »

aydinays

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 16 Mayıs , 2012, 17:15:19
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 16 Mayıs , 2012, 17:06:07
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: kankam herseyin yoluna girmesine sevindim esinle inş dahada iyi olacaksınız gör bak bizde aynıyız sükür esimle düzeldik allahım bebeklerimi gönderdi sükürler olsun
bol bol oku gülüm nazardanda işleriniz ters gider tatım

SAĞOL CANIM BENİM SEN DE BENDE KÖTÜ GÜNLERİMİZİ UNUTURUZ İNŞALLAH.ÇOK ŞÜKÜR YOLUNA GİRİYO SENİN FINDIKLARIN BENİMDE YENİ HAYATIM.ALLAHIM BU GÜNLERİMİZİ ARATMASIN

Rabbim ağzınınzın tadını bozmasın canım arakadaşlarım.  Rabbim kimseyi yuvası ve evladıyla sınamasın inşallah.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 16 Mayıs , 2012, 17:06:35
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 16 Mayıs , 2012, 17:01:28
Alıntı yapılan: aydinays - 16 Mayıs , 2012, 16:31:38
Ayy Nurum senin şansına bak ya. Terbiyesizlerin yaptığına bak. Allahım yar ve yardımcın olsun canım arkadaşım. İnşallah kısa zamanda evinin düzenini kurarsız. İnşallah oğuzhanımda erken yatmaya alışmıştır. Gce kuşuydu benim yaramaz ördeğim. Seni çok özledim Nurum keşke aynı şehirde yaşasaydık. Var ya seni hiç bırakmazdım herhalde  :k06: :k06: :k06: :k06:
canım anlamadık var bizde bi uyuzluk eve gideriz temizlik yok kombiyi açarız kombi mutfağı olduğu gibi su basar.eşim elektiriği açtırmaya gitti sistem çökmüş.dün gece eski evden arıyolar verdiğiniz anahtar kapıyı açmıyo meğerse kapının arkasında anahtar bırakmışız var bi şey ama inşallah sonu güzel olur. bende seni çok özledim canım keşke aynı şehirde olsaydık bende bırakmazdım senii dert ortağım oldun.bu arada eşim anneler gününde çiçek almış güzel güzel mesajlar çekiyo dediğin gibi oluyo canım.inşallah eskiye dönücez.
kayram nasıl huysuzmu hala.maşallah boyu kilosu nasıl gelişmiş kuzumun

tecrüyeyle sabit canım. Rabbim ağzınızın tadını bozmasın canım. Bir dua okut canım kendinize. Evinde huzurunda gözü olanlar olabilir. Bütün işlerin ters gitmesi gösterir ki güzel olan şeyler var hayatında. Ve sen bu güzel olan şeylerin kıymeti daha çok bil diye bazen hayat bize böyle üst üste oyun oynar. Yeterki sağlıklı huzurunuz olsun. Herşey rabbimin izniyle dahada güzelleşecek inşallah.
EVet canım kayra yaramaz afacan oldu. Facebooka yeni fotolar koyduk. Küçük adam oldu.
SÜPERSİN SEN  :opucuk: DEDİKLERİN ÇIKIYO BİR BİR İNŞALLAH DAHA GÜZEL OLACAK HER ŞEY.CANIM YENİ FACE AÇTIM KENDİME AMA SENİ BULAMADIM BİR TÜRLÜ BURDAN DA KİMSEYİ BULAMADIM  SEN BULURSAN BENİ EKLE NURHAN OĞUZHAN.KAYRAMIN RESİMLERİNE BAKAYIM
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 16 Mayıs , 2012, 17:19:24
Alıntı yapılan: aydinays - 16 Mayıs , 2012, 17:06:35
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 16 Mayıs , 2012, 17:01:28
Alıntı yapılan: aydinays - 16 Mayıs , 2012, 16:31:38
Ayy Nurum senin şansına bak ya. Terbiyesizlerin yaptığına bak. Allahım yar ve yardımcın olsun canım arkadaşım. İnşallah kısa zamanda evinin düzenini kurarsız. İnşallah oğuzhanımda erken yatmaya alışmıştır. Gce kuşuydu benim yaramaz ördeğim. Seni çok özledim Nurum keşke aynı şehirde yaşasaydık. Var ya seni hiç bırakmazdım herhalde  :k06: :k06: :k06: :k06:
canım anlamadık var bizde bi uyuzluk eve gideriz temizlik yok kombiyi açarız kombi mutfağı olduğu gibi su basar.eşim elektiriği açtırmaya gitti sistem çökmüş.dün gece eski evden arıyolar verdiğiniz anahtar kapıyı açmıyo meğerse kapının arkasında anahtar bırakmışız var bi şey ama inşallah sonu güzel olur. bende seni çok özledim canım keşke aynı şehirde olsaydık bende bırakmazdım senii dert ortağım oldun.bu arada eşim anneler gününde çiçek almış güzel güzel mesajlar çekiyo dediğin gibi oluyo canım.inşallah eskiye dönücez.
kayram nasıl huysuzmu hala.maşallah boyu kilosu nasıl gelişmiş kuzumun

tecrüyeyle sabit canım. Rabbim ağzınızın tadını bozmasın canım. Bir dua okut canım kendinize. Evinde huzurunda gözü olanlar olabilir. Bütün işlerin ters gitmesi gösterir ki güzel olan şeyler var hayatında. Ve sen bu güzel olan şeylerin kıymeti daha çok bil diye bazen hayat bize böyle üst üste oyun oynar. Yeterki sağlıklı huzurunuz olsun. Herşey rabbimin izniyle dahada güzelleşecek inşallah.
EVet canım kayra yaramaz afacan oldu. Facebooka yeni fotolar koyduk. Küçük adam oldu.
SÜPERSİN SEN  :opucuk: DEDİKLERİN ÇIKIYO BİR BİR İNŞALLAH DAHA GÜZEL OLACAK HER ŞEY.CANIM YENİ FACE AÇTIM KENDİME AMA SENİ BULAMADIM BİR TÜRLÜ BURDAN DA KİMSEYİ BULAMADIM  SEN BULURSAN BENİ EKLE NURHAN OĞUZHAN.KAYRAMIN RESİMLERİNE BAKAYIM

tamam canım ekliyorum hemencicik.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

HASRET!M S@N@

amin aysem amin bu cok zor bir sınav inanki allahım kimsenin huzurunu almasın

aydinays

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 16 Mayıs , 2012, 17:28:33

:amin: :amin: :amin: Cananım bilmez miyim. Çok zor rabbim hiç birimizi bu yolda utandırmasın.  :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: aydinays - 16 Mayıs , 2012, 17:37:04
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 16 Mayıs , 2012, 17:28:33

:amin: :amin: :amin: Cananım bilmez miyim. Çok zor rabbim hiç birimizi bu yolda utandırmasın.  :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ömrüm canım oğlum.antepten halan geldi sana o bakıyo 2 gündür.seni öyle özlüyorum ki..akşam gelince yatana kadar oynuyoruz senle hiç yorulmak bilmiyosun.maşallah kuzum sana ayağa kalkıp tutunarak yürüyebiliyosun artık.2 dişin var şu anda 3.cü de yolda üstten çıkıcak annecim kabarmış.geceleri uyanınca çok ağlıyosun sanırım dişinden.bugün sağlık ocağına götürcek dedenler seni elin sürekli sol kulağında ağrıyomu acaba kuzum.öyle zor ki derdini anlatamıyosun biz anlayamıyorum kaymak oğlum benim.seni çok seviyorum

Aytii

yerim onun dişlerini ya  :nazar:

bizimkisi 32 dişle dolaşıyo  :ehi: :ehi:

8 dişi çıktı bi iki tane daha çıkarıyo teyzesi  :laughing7:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Mayıs , 2012, 09:08:58
yerim onun dişlerini ya  :nazar:

bizimkisi 32 dişle dolaşıyo  :ehi: :ehi:

8 dişi çıktı bi iki tane daha çıkarıyo teyzesi  :laughing7:

ay maşallah oğuzuma küçük erkek bir sürü diş çıkarmış yerim ben onu yerrr

aydinays

Nurum kandilin mübarek olsun canım dostum. Çok özledim seninle iki lafın belini kırmayı :) Nasılsın? Günler nasıl geçiyor?

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 24 Mayıs , 2012, 08:41:11
Nurum kandilin mübarek olsun canım dostum. Çok özledim seninle iki lafın belini kırmayı :) Nasılsın? Günler nasıl geçiyor?

senin de kandilin mübarek olsun ayşecim.ben de özledim yaaaa.nasıl olsun canım eve yerleştik sonunda eşimin ablası geldi c.tesi günü dün gecede gitti.onunla annem hallettiler sağolsunlar.oğuzhanın kulağında sıkıntı var burnu tıkalıymış kulağına sıçramış mikrop antibiyorik ve burun spreyi kullanıyoruz şimdi bakalım inşallah geçer.kayram nasıl sesini bile duyamıyorum artık paşamın yaaaa.öp kokla benim için

°•.ℓανιηуα.•°

çok geçmiş olsun canım. iyi bak paşama,hasta olmasın kuzucuk  :'( aynı zamanlarda taşınmışız nurum. ben tek başıma nasıl hallettim hala inanamıyorum kendime. ne zormuş ev taşımak  :-ooo

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 24 Mayıs , 2012, 23:51:15
çok geçmiş olsun canım. iyi bak paşama,hasta olmasın kuzucuk  :'( aynı zamanlarda taşınmışız nurum. ben tek başıma nasıl hallettim hala inanamıyorum kendime. ne zormuş ev taşımak  :-ooo
sağol öznurum...güle güle oturun evinizde allah ağzınızın tadını bozmasın.çok zor tek başına evi topladım taşındık ama yerleşemedim akşamları geç gidiyorduk eve 1 saat yapılan işlede bir arpa boyu yol alamadık.görümcem geldi sağolsun da pazar beraber hallettik büyük işleri kalan küçük şeyleri de o hafta içi yaptı yoksa bizim ev toplanmak için daha kaç pazar beklerdi allah bilir.maşallah sana tek başına nasıl hallettin?