19 Nisan , 2024, 14:02:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

EN TATLI SABAHLAR OĞUZHANLA BAŞLARRR

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 01 Ekim , 2011, 22:31:44

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bebeğim gül yüzlüm.seni öyle özlüyorum ki yeni evimize geçemedik malesef.evi temizlemesi için apartman görevlisine para verdik geldik ki ev öylece duruyo eşyaları pis eve koyduk çalışıyoruz da ancak akşamları temizleyebiliyoruz babanla hala bitmedi baya da bitmez pazar günü ancak babanla el birliğiyle halledicez.bu arada görevli paramızıda vermedi verseydi başkasını bulacaktım ama maaşı alınca veririm harcadım diyo.annecim insanlar o kadar sahtekar ki allahım seni iyi insanlarla karşılaştırsın inşallah.dün bana çiçek verdin küçük ellerine kurban olurum senin.dedenle saksıdan çiçek koparmışsınız alindeydi annene ver dedi deden bana uzattın...artık al ya da ver deyince anlayıp yapıyorsun bal oğlum anneannen annene bi kız diyo sen hıhhhh diye kalın bi ses çıkarıyosun kızıyosun :D gözlerin nerde annecim dediğimde göz kırpıyosun ama mimiklerin öyle harika ki suratını buruşturuyosun bi yapışıyorum duduşlarını öyle yapınca..çok akıllandın ama bir o kadar da hareketli ve yaramazsın.hügo gibisin bi dişin uzun diğeri küçücük görünmüyo pek.nasıl özledim seni iş bitsede koşa koşa gelsem yanına.3 saat var kavuşmamıza.seni çok seviyorum ömrüm
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

HASRET!M S@N@

ne biçim insanlar var ya  :caca: :caca: gercekten
nurum yeni evinizde güle güle oturun mutlu olun hep inş en kısa sürede işin biter
paşamıda yerim ben yerim zaman cok hızlı geciyor ya kocaman oldu

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 16 Mayıs , 2012, 16:23:23
ne biçim insanlar var ya  :caca: :caca: gercekten
nurum yeni evinizde güle güle oturun mutlu olun hep inş en kısa sürede işin biter
paşamıda yerim ben yerim zaman cok hızlı geciyor ya kocaman oldu

allah razı olsun canancım.herkes birbirine kazık atmaya çalışıyo işte o da bizi buldu temizledimde diyemedi ama parayı harcadım demeyi biliyo.10 ayımızı bitircez teyzesi bi kaç gün sonra.senin fındıklar nasıl sen nasılsın hamileliğin sıkıntılı geçmiyodur inşallah.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

HASRET!M S@N@

ama pesine düş paranı versinler mutlaka cnm
evet gecen sene bu zaman hamileydiniz simdi kocaman oldular  :nazar: :nazar: :nazar:
bizde iyiyiz simdilik bir problemimiz yok teyzesi yarın doktora gideceğiz

aydinays

Ayy Nurum senin şansına bak ya. Terbiyesizlerin yaptığına bak. Allahım yar ve yardımcın olsun canım arkadaşım. İnşallah kısa zamanda evinin düzenini kurarsız. İnşallah oğuzhanımda erken yatmaya alışmıştır. Gce kuşuydu benim yaramaz ördeğim. Seni çok özledim Nurum keşke aynı şehirde yaşasaydık. Var ya seni hiç bırakmazdım herhalde  :k06: :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 16 Mayıs , 2012, 16:28:02
ama pesine düş paranı versinler mutlaka cnm
evet gecen sene bu zaman hamileydiniz simdi kocaman oldular  :nazar: :nazar: :nazar:
bizde iyiyiz simdilik bir problemimiz yok teyzesi yarın doktora gideceğiz

yok bırakırmıyız 100 tl kimilerine göre az ama benim eşim o para için 3 gün gece gündüz çalışıyo.

ohh maşallah inşallah hep sıkıntısız geçer hamilelğin maşallah üçünüzede

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 16 Mayıs , 2012, 16:31:38
Ayy Nurum senin şansına bak ya. Terbiyesizlerin yaptığına bak. Allahım yar ve yardımcın olsun canım arkadaşım. İnşallah kısa zamanda evinin düzenini kurarsız. İnşallah oğuzhanımda erken yatmaya alışmıştır. Gce kuşuydu benim yaramaz ördeğim. Seni çok özledim Nurum keşke aynı şehirde yaşasaydık. Var ya seni hiç bırakmazdım herhalde  :k06: :k06: :k06: :k06:
canım anlamadık var bizde bi uyuzluk eve gideriz temizlik yok kombiyi açarız kombi mutfağı olduğu gibi su basar.eşim elektiriği açtırmaya gitti sistem çökmüş.dün gece eski evden arıyolar verdiğiniz anahtar kapıyı açmıyo meğerse kapının arkasında anahtar bırakmışız var bi şey ama inşallah sonu güzel olur. bende seni çok özledim canım keşke aynı şehirde olsaydık bende bırakmazdım senii dert ortağım oldun.bu arada eşim anneler gününde çiçek almış güzel güzel mesajlar çekiyo dediğin gibi oluyo canım.inşallah eskiye dönücez.
kayram nasıl huysuzmu hala.maşallah boyu kilosu nasıl gelişmiş kuzumun

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 16 Mayıs , 2012, 17:00:18
nurum yeni evi nerden tuttun canım
canım elvankente taşındık o taraflardan gelemeyiz artık annemler orda çünkü işe başladım ya çocuğa bakıyo ama hiç sevmiyorum etimesgut sincan civarını.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 16 Mayıs , 2012, 17:02:45
canım elvankente taşındık o taraflardan gelemeyiz artık annemler orda çünkü işe başladım ya çocuğa bakıyo ama hiç sevmiyorum etimesgut sincan civarını.
hım canım hayırlısı olsun tatlım yeni işinde yeni evinizde hayırlı olsun nurum gecenlerde seni aradım galiba musaid değildin tele cevap veremedin  :opucuk:

HASRET!M S@N@

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: kankam herseyin yoluna girmesine sevindim esinle inş dahada iyi olacaksınız gör bak bizde aynıyız sükür esimle düzeldik allahım bebeklerimi gönderdi sükürler olsun
bol bol oku gülüm nazardanda işleriniz ters gider tatım

aydinays

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 16 Mayıs , 2012, 17:01:28
Alıntı yapılan: aydinays - 16 Mayıs , 2012, 16:31:38
canım anlamadık var bizde bi uyuzluk eve gideriz temizlik yok kombiyi açarız kombi mutfağı olduğu gibi su basar.eşim elektiriği açtırmaya gitti sistem çökmüş.dün gece eski evden arıyolar verdiğiniz anahtar kapıyı açmıyo meğerse kapının arkasında anahtar bırakmışız var bi şey ama inşallah sonu güzel olur. bende seni çok özledim canım keşke aynı şehirde olsaydık bende bırakmazdım senii dert ortağım oldun.bu arada eşim anneler gününde çiçek almış güzel güzel mesajlar çekiyo dediğin gibi oluyo canım.inşallah eskiye dönücez.
kayram nasıl huysuzmu hala.maşallah boyu kilosu nasıl gelişmiş kuzumun

tecrüyeyle sabit canım. Rabbim ağzınızın tadını bozmasın canım. Bir dua okut canım kendinize. Evinde huzurunda gözü olanlar olabilir. Bütün işlerin ters gitmesi gösterir ki güzel olan şeyler var hayatında. Ve sen bu güzel olan şeylerin kıymeti daha çok bil diye bazen hayat bize böyle üst üste oyun oynar. Yeterki sağlıklı huzurunuz olsun. Herşey rabbimin izniyle dahada güzelleşecek inşallah.
EVet canım kayra yaramaz afacan oldu. Facebooka yeni fotolar koyduk. Küçük adam oldu.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 16 Mayıs , 2012, 17:05:40
hım canım hayırlısı olsun tatlım yeni işinde yeni evinizde hayırlı olsun nurum gecenlerde seni aradım galiba musaid değildin tele cevap veremedin  :opucuk:
CANIM SONRADAN GÖRDÜM ARADIĞINI DAHA SONRADA ARAMAYA ÇEKİNDİM RAHATSIZ EDERSEM DİYE.BURAYA DA GİRİP YAZAMADIM

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 16 Mayıs , 2012, 17:06:07
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: kankam herseyin yoluna girmesine sevindim esinle inş dahada iyi olacaksınız gör bak bizde aynıyız sükür esimle düzeldik allahım bebeklerimi gönderdi sükürler olsun
bol bol oku gülüm nazardanda işleriniz ters gider tatım

SAĞOL CANIM BENİM SEN DE BENDE KÖTÜ GÜNLERİMİZİ UNUTURUZ İNŞALLAH.ÇOK ŞÜKÜR YOLUNA GİRİYO SENİN FINDIKLARIN BENİMDE YENİ HAYATIM.ALLAHIM BU GÜNLERİMİZİ ARATMASIN

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 16 Mayıs , 2012, 17:13:28
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 16 Mayıs , 2012, 17:05:40
CANIM SONRADAN GÖRDÜM ARADIĞINI DAHA SONRADA ARAMAYA ÇEKİNDİM RAHATSIZ EDERSEM DİYE.BURAYA DA GİRİP YAZAMADIM
HIM ANLADIM CANIM YOK TATLIM NE RAHATSIZLIGI HER ZAMAN ARAYABİLİRSİN CEKİNME SAKIN CANIM EŞİM ARTIK BİLİYOR SİZİ KİMLERDE NUMARAM OLDUGUNU SORUN YOK  :opucuk: :opucuk: