EN TATLI SABAHLAR OĞUZHANLA BAŞLARRR

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 01 Ekim , 2011, 22:31:44

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canım oğlum az önce anne annenle konuştum çok sinirlerim bozuk ağladım durdum telefonda yalnız bıraktın tam ihtiyacım olduğu zaman diye.o da arada kaldı ama abimin kayınvalidesi var benim hiç kimsem yok ki babanın tarafından.olmadıkları için bir kez daha üzüldüm .olmadıkları daha hayırlı belki diye teselli ediyorum kendimi.ama isterdim babannen deden hayatta olsaydı halaların amcaların kocaman bi aile olsaydık ama malesef benim de kaderim böyleymiş.yarın hastaneye gitcem tiroid için ilaç yeterli gelmiyo sanırım çünkü çok sinirliyim.bazen sanada kızıyorum sonra üzülüyorum elimden geldiğince sinirimi kontrol etmeye çalışıyorum ama bazen çok bunaltıyosun kuzum.şimdi yanımda oynuyosun akıllı akıllı kurban olurum sana annecim.her şey senin için ballı lokumum ömrümün baharı.bu arada dişlerin kabarmış nihayetinde ama 1 aydır zaten ordalardı güldüğünde altta dişin var gibiydi ama çıkamadılar bir türlü bu sefer kesin patlıcaklar.acayip sıkıntılısın bu ara inşallah dişlerin çıkınca rahatlıcaz paşam benim. :love9:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Ahh Nurum canım benim kıyamam sana ben. Rabbim bu sıkıntılı günlerini hayıra çevirsin canım arkadaşım. Nasıl zor bir şey tek taraflı olmak. İnşallah Oğuzhan için en hayırlısı ne ise olsun kuzum. Hiç üzme kendini. İş olduysa eğer bir çözüm yoluda bulunur canım. Rabbim dermansız dert vermesin yeterki. Özlem çok farklı birşey ama unutma herşey evlatlarımız için. Rabbim herşeyin hayırlısını versin canım arkadaşım.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 04 Mayıs , 2012, 22:16:55
Ahh Nurum canım benim kıyamam sana ben. Rabbim bu sıkıntılı günlerini hayıra çevirsin canım arkadaşım. Nasıl zor bir şey tek taraflı olmak. İnşallah Oğuzhan için en hayırlısı ne ise olsun kuzum. Hiç üzme kendini. İş olduysa eğer bir çözüm yoluda bulunur canım. Rabbim dermansız dert vermesin yeterki. Özlem çok farklı birşey ama unutma herşey evlatlarımız için. Rabbim herşeyin hayırlısını versin canım arkadaşım.
teşekkür ederim ayşecim.p.tesi başlıyorum bismillah deyip sanki oğlumu bi daha göremiyecek gibi hüzün çöktü çalışmayı ne kadar istediğimi biliyosun ama tuhafmış bu duygu.çok özlicem onu ama dediğin gibi her şey onun için.bugün alışveriş yaptım oğluş için oyuncaklar mamalar bez ne ihtiyacı varsa aldım sen aradığındada alışverişteydik işte canım..
ay nasıl özendim sizeeeee maşallah kayrama akıllı bıdığım benim diş bugdayınızın  resimlerini dört gözle bekliyorum..teysezi yesin onun dişlerini   :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canım oğlum bugün erkenden uyudun uyandın mama içip tekrar uykuya daldın büyük ihtimal gece 4-5 gibi kalkar bi daha uyumazsın onun için bende birazdan yatıcam.babanı kandırdım uyuttum yatmıyo sabah kalkmıyo 3 te 5 te kalkıyo gün bitiyo hiç bi şey yapamıyoruz zaten 15 günde bir evde.ama söz vermişti bu iznimde sizi gezdiricem allahtan bi şey çıkmazsa demişti.yarın anneannelerin ordan ev bakıcaz.yine taşıncaz kaplumbağa gibi olduk her sene taşınıyoruz :D dikmendeki evimizi seviyorduk ama şartlar uygun olmadı malesef bu evden nefret ediyorum gitcez sonunda inşallah.taşınmak zor ama anacuğun bunu da hallederrrr  :laughing7:
seni çok özlicem annecim işteyken koşarak gelicem sana o gün görüşmeye gittim 2 sattliğine koşa koşa geldim eve merdivenleri çift çift atladım uyyy nasıl burnumda tüttün.
oğlum bu senin dedene düşkünlüğün artık canımı sıkıyo haaaa adamı görünce dudağını büze büze ağlıyosun bende durmak istemiyosun onu görünce emek yemiyosun nasıl yapıcaz bilmiyorum.yemek yerken güldüm ohhhhh canıma deysin dedimçdoğduğundan beri kucağından indirmedi seni bi düzen oturtamadım onun sayesinde.şimdi sende sürekli onun kucağını istiyosun  :ehi: mahvoluyo belinde sorun olmasa taşır ama belinde sıkıntı var.napıyım çok yırtındım baba kucağına alma diye dinlemedi çeksin şimdi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
annecim seni çok seviyorum her şey senin için inşallah üzerimizdeki bu sıkıntılar geçer gider hayatımız daha pozitif güzel olur.ben eski beni çok özledim yine neşeli şen şakrak olmak seninle geçirdiğim vakitlerde seni çoook mutlu etmek istiyorum.sen benim her şeyimsin evlat sevgisi her şeyin önüne geçiyormuş meğer.allahım benden alsın ömrüne katsın canım oğlum...

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canım oğlum sonunda dişin patladı  :hello2: :hello2: :hello2: ballarını yerim senin

aydinays

Ben yerim oğuzhanımın minicik dişini :)
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kuzum annecik işe başladı 2 gündür sana hasret anne annenlerde dün evlerine gitmişler geç geldiler bugün sarpa gitmişler geç gelicekler ben evdeyim seni bekliyorum pamuğum çok özledim seni.bu gün öğlen yemek yerken telefondan seslendim sana enneeeee dedin teli kapadım ağlıcaktım az kalsın kendimi zor tuttum insanlar var diye.nasıl özledim seni nasıl bi tanem benim.seni çok seviyorum.
evimizi taşıycaz annem inşallah yeni evimizde yeni yeni mutluluklarımız olur bitanecim.

muhribe

canım ben de işe başladım bugün  :-\ Allah sana da bana da kolaylık versin. çok ama çok zor  :y25:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Mayıs , 2012, 21:23:20
canım ben de işe başladım bugün  :-\ Allah sana da bana da kolaylık versin. çok ama çok zor  :y25:
amin canımm

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

prensim mışıl mışıl uyuyorsun şu an.ben bu saat oldu hala ev topluyorum taşınmak çok zor bi kurtulsaydık şu dertten de.çok uykum geldi bünye alışmadı henüz sabah erken kalkmaya senle kalkıyodum senle uyuyodum şimdi kalkıp işe gitmesi zor geliyo ama çalışmak daha enerjik yapıyo beni annecim.senle ilgilenemiyorum kaç gündür hem iş hemde akşam gelir gelmez ev toplama işlemine girişiyorum pazara az kaldı ve hala bir sürü eşya var toplanacak.her şeyi toplatalım dedi baban ama öyle sevmem ben elin adamları dokunacaklar tabağıma çanağıma toplarım ben yoruluyorum ama olsun kuzucum.yeni evimizi umarım seversin.ben sevdim kuzucum inşallah bi dahaki ev kendi evimiz olur annecim kiracı olmak çok zor..
kuzum benim sana dalmışım unutmuşum proje çizmeyi annecim  :ehi: görsen bi acemilik çekiyorum ki allahtan arkadaşlar tanıdık. :ehi: ama en komik olanı yanıma iş öğret diye gönderdikleri adamdan şimdi ben iş öğreniyorum  :k06: :k06: :k06: bi kaç güne kalmaz yine eski performansıma kavuşur annecin merak etme kuzum.
bebeğim benim yatıyım ben artık yarın devam edicem ev toplama işlemine.seni çok seviyorum kuzum.allaha emanet ol

HASRET!M S@N@

kankam sende işe baslamısın allah kolaylık versin
evinizide kısa sürede toplarsın annemin bir lafı var bitmemiş iş dünyaya gelmemiş der sende bitri tasınırsın evdem eve tasınmaktan nefret ediyorum sükür bir kere değiştirdim ev inş birdaha olmaz evimdende cok memnunum

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

sağol kankam evlendiğimden beri bu 3.cü ev olacak inşallah burdan sonra kendi evime çıkarım.yarın taşıncaz nasipse bakalım.benim ilk evimde güzeldide taşınmak zorunda kaldık daha uygun bi kiraya çıkalım diye hayırlısı allah ağız tadı versin gerisi boş :amin:
bu arada göbişteki bebişlerini yirim seninnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

nurummmmmm özlettin kendini yahu! :opucuk: canım benim işede başlamışsın hayırlı olsun  yeni eve tasınıyormussun oda hayırlı olsun tatlım :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 13 Mayıs , 2012, 13:45:58
nurummmmmm özlettin kendini yahu! :opucuk: canım benim işede başlamışsın hayırlı olsun  yeni eve tasınıyormussun oda hayırlı olsun tatlım :opucuk:
canım ben de sizleri özledim hiç fırsat bulamıyorum nete girmeye.iş yerindede yasak arada bi göz atıyorum işte.allah razı olsun canım elif nasıl sen nasılsın