EN TATLI SABAHLAR OĞUZHANLA BAŞLARRR

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 01 Ekim , 2011, 22:31:44

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

lokum oğlum bugün anne annen ve dedenle sana çocuk arabası aldık bi tane vardı ama çok eski ve hantaldı 2.ci kattan indirip çıkaramıyordum.dayın yiğenime bi şey al diye 100 tl vermişti bugün gittik aldık.ayrıca ayakkabı aldık sana kuzum.ilk adım ayakkabın 19 numaraydı ve artık küçük geliyordu 20 numara ayakkabı aldık çok hoş güzel günlerde giy kuzum benim.ayağına giydirdim değişik geldi yürümek yerine eğilip onları seyrettin tatlım benim.deden bugün sana bi şey öğretti  :ehi: göt ne yaptı deyince dilini dışarı çıkarıp pırt sesi yapıyosun  :ehi: akşam baban geldi sürekli pırtlattık seni annecim.oyuncak bi tavuğun var sarıldım onu öptüm gelip elimden alıp sende dudaklarını dayayıp öpmeye çalıştın şaşırdım allah allah dedim bi de baban oturuyodu şort giymiş onun bacağında denedim aynısını gelip babanın bacağını da dayadın dudaklarını.kurban olurum ben sanaa annem büyüdün ya maşallah sana.artık yürüteçinden koltuklardan tutunup kalkıyosun ama adım atamıyosun devriliyosun kuzucum.öyle ballandınki.senin büyümeni izlemek mükemmel bi duygu.allahım senden mahrum bırakmasın beni  :amin: bbugün 9.cu ayımızı bitirdik bitanem.nasip olursa cuma günü sağlık ocağına gitcez kilona boyuna bakıcaklr.kilolu değilsin ama çirozda değilsin sağlıklı ol da.azcık kilo alınca hemen anlaşılıyo sağ yanağındaki gamzen ortaya çıkıyo hele de pırttt yaparken nasıl bi çukur oluyo yanağında gelip gelip öpüyorum.ama samimiyeti sevmiyosun öpünce sinirleniyosun ıhhhh diye ellerini yumruk yapıp kızıyosun  :ehi: bazen kızıyorum sana özellikle yemek yediriken kaşığa vuruyosun ben de yavaşca eline vuruyorum oğuzhan yemeğini ye diye sen de benim elime vuruyosun  :k06: bacaksız seni  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

nurumm maaşallah oğuzhana ya Rabbim nazarlardan saklasın ,nasıl annecimi seninki benimki aşırı derecede babacı ya bazen sinir oluyorum  :k06: okadar ilgilen,yedir ,içir ama uykudan uyanınca babaaaa diye bağırıyor babası yanına gelsin diye gelıncede havalarda hanfendi :D
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

çocuğu kendine benzettin lan  :ehi:

Oğuzda babacı  :laughing7:

sabah uyanınca ilk dediği şey "mamamabababa"  :k06:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

:laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:  dünürüm seninki anneci olur yakın zamanda döner merak etme :aferin: ayy gıcık oluyorum bazen yaa eşim şuan evde eğil mesela kapılara bakıp babaaa baabaaaa diye bağırıyorr tabi baban doğurdu seni ya diyorum bazen :k06:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

:D

Oğuz zaten beni görünce şımarıyo

sürekli kucağımda olmak istiyo

ama babasını görünce benle işi kalmıyo  :laughing7:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 18 Nisan , 2012, 09:08:20
nurumm maaşallah oğuzhana ya Rabbim nazarlardan saklasın ,nasıl annecimi seninki benimki aşırı derecede babacı ya bazen sinir oluyorum  :k06: okadar ilgilen,yedir ,içir ama uykudan uyanınca babaaaa diye bağırıyor babası yanına gelsin diye gelıncede havalarda hanfendi :D
yok canım benimkini bana hiç düşkünlüğü yok tek düşkün olduğu kişi dedesi  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

aşkların en güzeli canım oğlum günlüğümüzü ihmal ediyorum farkındayım ama bu ara hiç bi şeye vakit bırakmıyorsun annecim.öyle yoruluyorum ki .uykuların azaldı sürekli bi faaliyet içindeyiz.bazen tuvalete bile gidemiyorum  :ehi: seni gören sen bunula nasıl başediyorsun diyo  :k06: düz duvara tırmanıyonuyosun annecim.amaaaaaa çok datlulandın dillendin papağan gibisin.cee diyorum ceee diyosun ufukk diyorum babaaa diyosun.sana park yatak aldık bitanem düşeceksin diye aklım çıkıyodu beşiğinden.evimizde şu an 3 tane beşik var küçük kızı olan arkidişlere diyorum gelinde oğlum size yatak koleksiyonunu göstersin diye  :k06: oyun parkı şu an salonda ikimiz yine salonda yatıyoruz geçici bir süre ama iyi oldu be annecim babaın horultusundan uyuyamıyorum migrenim tutuyo.baban taşıyalım diyo bende beşiği vericem iki eziyet olmasın diye vakit kazanıyorum  :ehi: babanla iyiyiz bi iki aydır eskiye dönmeye başladık sanki.çalışmama da karışmıyo artık..ben biraz susup saf saf durunca tepeme çıktı şimdi yine eskiye döndüm düzeliyoruz inşallah.yaza istanbula ve antepe gitcez  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: hiç istemiyorum napıcaz bilmiyorum ne güzel düzelttik arayı gidip gelince yine birbirimize girmeyiz umarım.. :amin:
annem artık sürekli yürümek istiyosun beşikte ayağa kalkıp kendini atıp yuvarlanman en büyük zevkin bu günlerde.dün sana 10 tane balon aldım şişirdik onları küçük küçük sen yatınca atıyorum hepsini üstüne nasıl oynuyosun onlarla tıpkı kedi gibi  :aferin: yaz geldi artık kısa kollu ve şort mevsimini açtık çok şükür bugün.öyle oluncada sürekli kollarını bacaklarını ısırıyorum.bugün akşam nasıl oynadık senle ben nefes nefese kaldım sende tık yok.tutun kıııızzzzz şunu diye geliyorum peşinden bi kaçıyosun cırıldayarak amanınnnn öyle datlı oluyosun ki bi lokmada yiyiversim geliyo seni.artık her gün dışarı çıkıyoruz çok şükür çocuk arabamızı aldık 15-20 gün önce özgürüz artık annecim bugün yokuş aşağı deli gibi sürdüm seni  :ehi: çok manyakkk bi ikili olduk annecim çılgınlar gibi eğleniyoruz :nazar: bu arada dişin hala yok sen 9,5 aylıksın bi ara baya heves ettiydim ama artık kalmadı hevesim tamam biliyorum geç çıkan diş iyi olur ama ilk çocuk olunca bi de mileltin çocuğunun dişi çıkınca heves ettiydim  :k06: annecim sen karnımdayken de böyleydin bi türlü doğmak bilmedin herkes dalga geçiyodu karnındamı büyütcen diye.hıı bu arada bazı tiksindiğim şeyler devam ediyor annecim atlatamadım.koca göbeğimde duruyo açınca nasıl hoşuna gidiyo hamur gibi yoğurup deriye parmağını sokup çekiyosun nasıl gülüyosun ben acıdı dedikçe sado oğlum benim  ;D annecim saat 03:00 oldu birazdan kalkarsın sen kalkmadan azcık şekerleme yapayım zor bir gece daha beni bekliyor.yarın deden gelicek biraz rahat olurum ütüm var bi yığın izin verde azcık yapıyım annecim.hafta içi cırtçı bacıyla ev bakıcaz inşallah buluruz da şu evden kurtuluruz.allahım daha kötüsüne muhtaç etmesinde gıcık kapıyorum bu eve..iş arıyorum hafiften hafiften şu baban yıllık iznini alsın gidelim şu akrabalarına gelelim jet hızıyla haber uçurucam tanıdıklara.anneannen de kapış kapış gidiyo.bakması gereken 2 çocuk var nasıl olacak nasıl yapıcaz bilmiyorum.amannnnn düşün düşün oktur işin.hadi hayırlısı yatıyorum annecim geliyorum yanınaaaa.hııııı unutmadan söyleyeyim aşığım ben sana küçük sevgilimmmmmmmmmmmmmmmmm  :love9: :love9: :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bitanem canım oğlum.enerjik bir günün sonunda yorgun düşüp uyudun şükür ama bu saatten sonra uyanırsan yandım ben yandım.babanda yok evde yalnızız bu gece..eskiden korkardım baban olmadığı zamanlarda ama şimdi sen varsın ya hiç korkmuyorum demekki evde küçükte olsa bir erkeğin olması iyi oluyormuş.minik pandam yirimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm seni.bugün seninle 12:45 te uyandık  :ehi: biraz fazla uyumuşuz annecim.akşam markete gidip bez aldık geldik sana onun dışındaki zamanlarımızda hep oyun oynadık sen gündüz 1 kere uyudun o da 1 saat 15 dakikacık....iyice sapıttın uykuları azcık uyusan da dinlensem diye bakıyorum ama malesef.annecim acayip enerjiksin her bebek böyle mi bilmiyorum bir saniye durmuyosun belim yanım kalmadı kuzum ya.ama canın sağolsun bitanem senin.dün akşam yorgunluktan olsa gerek az kalsın düşüyodum birden dermanım gitti.baban bile korktuğuna göre kötü oldum galiba.azcık uzandım yere ama gelip gelip sırnaştın kucağına al diye  ;D çok tatlısın annecim güldükçe yanağında gamzen çıkmıyo muu nasıl içim fokurduyo sana ;D kuzum benim lütfen uyu kalkma gece acıkınca uyan doyunca hemen uyu  :k06: he heeeee tamam anne sen öyle düşün diyosun dimi sıpa seni.allaha emanet ol kuzum 9,5 ayımız bugün itibariyle bitti hadi bakalım doğum gününe az kaldı :love9: :love9: :love9: :love9: 18.07.2011 :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

böyle üzüleceğimi düşünmemiştim..iş buldum annecim p.tesi başlıcam anne annen sana bakarsa eğer 10 gündür aramız bozuk anneannenle bana çalış diye destek olan kadın şimdi yan çizmeye başladı çünkü bakması gereken çocuk sayısı 2 ye çıktı.bakmazsada canı sağ olsun ne diyeyim.çok duygusalım kaç gündür dayına kırgınım anneannene kırgınım..iş görüşmesine gittim dün orası da olumlu cevap verdi bugün gittiğim yer eski çalıştığım  yerdi evimize daha yakın bi yere taşınmışlar tanıdık bildik yer olduğu için onları seçtim ama dediğim gibi iş anneannende artık o hayır derse alçak sürünmeye devam :D hakkımızda hayırlısı olsun annecim sabah çıktım öğlen geldim nasıl özledim seni senin pek umrunda değildi kucağıma alıyorum dede diye ağlıyosun ona da üzüldüm biraz hiç anneye sevgi göstermiyosun be kuzum.şimdi uyudun ben daha kahvaltı yapmadım sen kalkmadan karnımı doyurayım düşün düşün bi şey yapamıyorum anca konuşuyolarmış icraata gelince çil yavrusu gibi dağıldı insanlar.olsun bakmazsa zeliha teyzenle anlaşırım ona baktırırım  tanıdığım bildiğim bi insan o da bakmaya çocuk arıyodu 3 kuruşta o kazanır.ya da çalışmıycam ihtiyacın olan her şey içimizde kalıcak ama akşama kadar doya doya vakit geçircez yada çalışıp birbirimizi özlicez ama sıkıntımız olmıcak.zormuş karar vermek öyle çalışcam deyince olmuyomuş.bitanem canım oğlum hakkımızda hayırlısı seni çok seviyorum

Aytii

hayırlı olsun canım işe başlamana sevindim  :opucuk:

değişiklik olur sanada  ;)

Oğuzhanın öyle yapması normal ::) bebekler ilgiyi kimden görüyosalar ona giderler hep

ama bu seni sevmiyo anlamına gelmiyor  :love9:

en çok nazlarını çeken biz olduğumuz için onlarda farkındalar ve bunu çok iyi kullanıyolar  :laughing7:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 04 Mayıs , 2012, 13:42:41
hayırlı olsun canım işe başlamana sevindim  :opucuk:

değişiklik olur sanada  ;)

Oğuzhanın öyle yapması normal ::) bebekler ilgiyi kimden görüyosalar ona giderler hep

ama bu seni sevmiyo anlamına gelmiyor  :love9:

en çok nazlarını çeken biz olduğumuz için onlarda farkındalar ve bunu çok iyi kullanıyolar  :laughing7:

sağol canım hayırlısı bakalım.evet hiç ilgi göstermiyo bana varsa yoksa dedesi dedesi kucağından indirmiyo küçük adamda bana pas vermiyo dedsi gelincede acayip huysuz oluyo ne yemek yiyo ne alt değiştirtiyo öyle gezdirsin istiyo.zorluyo bu aralar beni oğuzhan

Aytii

aynısını Oğuz halası bizdeyken yapıyor  ;D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

°•.ℓανιηуα.•°

nurum... aslında ekonomik problemler olmasa sana çalışma dicem ama.....

bazen evden çıkıp değişik bir ortama girmek de güzel oluyor. sen de sıkılmamış olacaksın. umarım annen bakar oğuzhanıma.... öp paşamı yerime.  :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 04 Mayıs , 2012, 15:39:52
nurum... aslında ekonomik problemler olmasa sana çalışma dicem ama.....

bazen evden çıkıp değişik bir ortama girmek de güzel oluyor. sen de sıkılmamış olacaksın. umarım annen bakar oğuzhanıma.... öp paşamı yerime.  :opucuk:

sağol öznurum.çalışmakmı daha iyi çalışmamak mı hiç bilmiyorum.maddi sıkıntı olmasa oğlumla gezsek tozsak vakit geçirsek güzel olur elbette ama para olmazsa oğlumla bi şey yapamıcam hafta içi gelmiş hafta sonu gelmiş farketmicek hep evde olucaz.yan sokaktaki parktan ve eve gelip giden insanlardan başka ortamda bulunamıcaz.eşimin 14 günde bir pazar izni var ondada öğlen 3 e kadar yatıyo adama kalk diyemiyorum işi ağır gecesi gündüzü tatili yok o ancak kiraya faturalara ve oğluşun bezi mamasına yetiyo daha fazlasını bekleyemem.çalışırsam hafta sonlarında gezdirebilcem oğlumu ehliyet almak istiyorum iyi kötü bi arabamız var daha iyi olur diye düşünüyorum maddi olarak... ama özlem konusuna gelince o çok fena bugün yarım gün bıraktım da içim sızladı gelince nasıl sarıldım nasıl özlemişim.iki ucu oklu deynek çalışsam bir türlü çalışmasam bir türlü.şimdi bi yerede gitmediğimiz için ben de çok bunaldım.annem ve babam bir gün durup bir gün geliyolar babamla aynı ortamda durunca hey heylerim geliyo aşamadığım sorunlar var babamla ilgili.şimdi hiç değilse dip dibe durmayız.babam bırakmaz çok seviyo oğuzhanı ama bende sürekli aynı evin içinde babamla yaşayamıyorum.karmakarışığım.öyle dua ettim oğlum ve benim için hayırlıysa olsun iş diye oldu bakalım.annemle konuştum az önce bakıcam tabi dedi.hayırlısı p.tesi başlıcam