26 Nisan , 2024, 12:20:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

EN TATLI SABAHLAR OĞUZHANLA BAŞLARRR

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 01 Ekim , 2011, 22:31:44

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canım oğlum az önce düştün içim eridi yetişemiyorum annecim hızına kaka yapmıştın temizledim bezini atmaya gittim koşa koşa biliyorum çünkü başıma gelecekleri.ellerimi yıkarken küt diye bi ses ağladın baya kuzum benim sürekli kalkmaya çalışıyosun sağdan soldan tutunup oturtuyorum durmuyosun yürümek istiyosun sürekli.sen ayaklanmaya başlayınca kazalarımız çoğalmaya başladı.gidip gidip çekmeceleri açıyosun parmakların sıkışacak diye mahvoluyorum uykunda azaldı sen uyurken yapsam yemeğimi filan diyorum ama yetişmiyo.düşe kalka büyüceksin ama allahım kötü kazalardan belalardan korusun seni inşallah.sen şimdi uyuyosun kalkınca bi aksilik olmazsa parka götürcem seni.kurban olduğum öyle tatlandın ki.geçen gün deden sarpı kucağına alınca kıskanıp dedaaaaa diye bağırıp sarpın pijamasını çekiştirmen hala gözümün önünde tatlı sıpa seni.9 aylık oldun annecim maşallah sana 1 yaşına az kaldı 9 ay önce bu günlerde doğuramadım diye dönüp dolaşıyodum baktım doğdun da 9 aylık oldun bile annesinin balı.seni çok seviyorum bitanem
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

ayyy  :sad1:

Oğuz da öyle ya  :-\

sürekli kalkmaya çalışıyo biyerlere tutunarak

özelliklede beşiğindeyken

kafayıda aşağıya sarkıtıyo  :honk:

Allahım korusun onları  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 16 Nisan , 2012, 14:39:37
ayyy  :sad1:

Oğuz da öyle ya  :-\

sürekli kalkmaya çalışıyo biyerlere tutunarak

özelliklede beşiğindeyken

kafayıda aşağıya sarkıtıyo  :honk:

Allahım korusun onları  :amin:

aynen canım ya bu beşik olayı zaten kabus oldu yere yatırıyorum gündüzleri kalkıp sarkıyo eşim önüne  tahta filan yaptı ama diğer yerleri boş korkuyorum yinede gece duyarımda gündüz yemek filan derken ağlamadan kalkıp sarkarsa diye ödüm kopuyo.küçücük boyuyla yürümeye kalkıyo sıpalar.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Geceleri kesintisiz uyuyacak ama her kalkişimda seni opme duygusunu tadamayacaktim.
Belki başim daha az agriyacak, daha az yorgun olacaktim ama kanepeye uzanip minik ellerinle yaptigin o buyulu dokunuşlarin etkisiyle dirilemeyecektim...
Bir cocuk sahibi olmanin ne demek oldugunu asla öğrenemeyecektim...
Her gece bana sarilan minik kollarini, burnumun ust kismina yerleştirdiğin o findik burnunu duyumsayamayacaktim...
Ocak aylari bu kadar sicak olmayacakti...
Hastane odasinda, lohusa kurdelasi ile cekilmiş fotograflarim olmayacakti....
Otobuse bindigimde kimse yer vermeyecekti...
Annemi bu kadar sevdigimi anlamayacaktim...
"Seni seviyorum" demeyi hep erteleyecektim...
Annelik duygusu ile donanamayacaktim...
Çocuklarla ve ebeveynlerle iliŞki kurabilmenin bu denli kolay oldugunu anlamayacaktim...
Gece senle ilgili korkulu ruyalar gormeyecek, izdirapla uyanip yataginin yanina gelip, derin derin nefes alişini izleyemeyecektim...
Hangi yemekte ne kadar protein, vitamin, fosfor, kalsiyum v.s. var hic bilmeyecektim...
Her ay bir cocugun kac santim uzamasi, kac gram almasi gerektigi umurumda bile olmayacakti...
38.5 derece ateş beni de yakip kavurmayacakti...
Hangi dişlerin ne zaman cikacagi konusunda derin bilgilere dalamayacaktim..
Sabri, merhameti, önseziyi, özveriyi, duyarliligi, ögrenmeyi, ögretmeyi tam randimanli kullanamayacaktim...
Gece 4:30 da gözü kapali mutfaga kadar gidip, bardaga su doldurup yine gözü kapali dönme yetenegini kazanamayacaktim...
Minicik evimi mama sandalyesi, otomobil koltugu, ana kucagi, rengarenk emzikler, muhtelif boyda biberonlar, , yapbozlar, tüylu-tüysüz envai ceşit oyuncakla ve şişelerce çocuk ilaci ile doldurmayacaktim...
Her çiktigim alişverişten sana alinmiş paketlerle donemeyecektim...
Hamilelik esnasinda 67 kiloya kadar cikip, tartiyi kirma egilimi gosteremeyecektim...
Dogum sonrasi gunlerce ac kalip, rejim yapamayacak ve yemek yemenin bir lutuf, yiyememenin işkence oldugunu bilemeyecektim...
Cocuk konusunda ahkam kesemeyecektim...
Cocuk doktorlari ile ilişkim, sokakta gordugum tabelalardan ibaret olacakti....
Aşkin ve sevginin bir erkekle kadin arasinda yaşanan o önlenemez sevgi oldugunu sanacak ve yanilacaktim...
Kirpiklerime kadar siçrattiğin ilk muhallebinin tadina bakamayacaktim...
Yaşanmiş tecrubeleri, deneyimleri bilmiş bir tavirla reddetmeye devam edecektim...
Daha cok bildigimi sanip ama daha az bilecektim...
Yuregim bu kadar derin atmayacakti...
Kalbim bir omur boyu birine ait olmayacakti...
Beni bu dunyada en cok annem seviyor sanacaktim...
Torun bakma şansim olmayacakti...
gelinime  zulmetme, hayati zehretme zevkini yaşayamayacaktim...
Cocuk hikaye kitaplari ve cocuk gelişimi ile ilgili kitaplarla ilgim, kitapci raflariyla sinirli kalacakti...
Cocuk bezinin oldugu bolumlerinin aslinda butun buyuk marketlerde var oldugunu bilemeyecek ve maxi, midi, mini boylarina anlamsiz gozlerle bakacaktim...
Uzumun cekirdeklerini tek tek cikarmak icin insanustu bir ugraşa asla girmeyecektim...
Sulu koftenin koftelerini findik buyukluğunde yapmak icin sabrim hic olmayacakti...
Kimseye bu kadar sık sarilamayacak ve yalayip yutarcasina öpemeyecektim...
Sen olmasaydin eger ben asla 'ben' olmayacaktim...
Bir cocuk dogdugu anda Bir anne dogmuş olur...

alıntı..

HASRET!M S@N@

cok güzel cnm rabbim herkese nasip etsin inşşş

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 17 Nisan , 2012, 12:53:34
cok güzel cnm rabbim herkese nasip etsin inşşş
amin canım allahım sanada isteyen herkese en yakın zamanda tatırsın bu duyguyu

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canım oğlum dedenle parka gittiniz bende azcık çay keyfi yapıyorum bilgisayar başında.bugün deden var bütün işlerimi halletmem lazım yoksa pis pasaklı kalıcaz.geldiğinizde bıcı yaptırcaz sana kuzum benim.seni çok seviyorum

HASRET!M S@N@

hiç haberin yok ben hamileyimm sükür cnm   :love9: :love9: :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 17 Nisan , 2012, 12:57:17
hiç haberin yok ben hamileyimm sükür cnm   :love9: :love9: :love9:
evet canım görmemişim konunu şimdi farkettim direk günlüğümüze girdiydim.nasıl sevindim.allahım tamamına erdirsin  :amin:
veeeeeeeeeeeeeeee canım oğluşum beraber şafak saydığımız teyzen canan da hamile kalmış sana kardeş gelicek allahın izniyle.sitede benim için ilk özel kişi oydu onun için onun yeri çok farklı bende hep dularımdaydı doğum sancısı çekerken sonrasında  :amin: inşallah bu kez her şey yolunda gitcek veeeeeeee teyze olucam.

HASRET!M S@N@

cnm gözlerim doldu valla  :y25: :y25:
yazdıgın mesajı okuyunca sende cok özelsin benm için kankammm inş evladınla sende bir ömür boyu mutlu olursun bunda sonrada dua ediceksiniz daha kurtulamadınız bebeği tutunsun diye
kardesimmmm canımsın

aydinays

Canımsınız kızlar, Bak oğuzhan sen bir kez daha abi oluyorsun. Canan teyzende anne olacak. Nurum sen nasılsın canım?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

HASRET!M S@N@

aysecim cok sağol gülüm inan seninde yerin baska bende  :love9: :love9:

aydinays

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 17 Nisan , 2012, 13:14:36
aysecim cok sağol gülüm inan seninde yerin baska bende  :love9: :love9:

bilmez miyim canım. Rabbim sağlık sıhhatle bebişini kucağına aldırsın inşallah.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 17 Nisan , 2012, 13:06:55
cnm gözlerim doldu valla  :y25: :y25:
yazdıgın mesajı okuyunca sende cok özelsin benm için kankammm inş evladınla sende bir ömür boyu mutlu olursun bunda sonrada dua ediceksiniz daha kurtulamadınız bebeği tutunsun diye
kardesimmmm canımsın

:opucuk: :opucuk: :opucuk: dularımdasın her zaman allahım yardım edecek ve sımsıkı tutanacak benim yiğenimmm  :opucuk: :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 17 Nisan , 2012, 13:10:21
Canımsınız kızlar, Bak oğuzhan sen bir kez daha abi oluyorsun. Canan teyzende anne olacak. Nurum sen nasılsın canım?
iyiyim ayşecim allaha şükür sen nasılsın?kayram nasıl?