EN TATLI SABAHLAR OĞUZHANLA BAŞLARRR

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 01 Ekim , 2011, 22:31:44

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ömrüm çok zor bi hafta geçirdik 4 gün ateşin 40 dereceden aşşağı inmedi havale geçireceksin diye ömrümden ömür gitti.sonrada alerji oldun ilaçlardan yada ateşin etkisinden dedi doktor..mahvoldun kuzum yıkanmaktan bıktın suya girdikçe nasıl titredin nasıl ağladın içim parçalandı kuzum ya.diş mi geliyo bunun arkasından yoksa parka gittiğimizde mi hava çarptı bilmiyorum.ikimizde yorulduk ama şükürki 2 gündür iyisiniz annecim.öyle tatlı dilli oldun ki gel dedesi deyince dah diyosun deden gezmeye götürüyo seni dah gidelimmi diye alıştırdı dedeyle dahı özdeşleştirdin annecim.baban nerde deyince babana bakıyosun deden yoksa kapıya bakıyosun daha neler neler.... akıllı bıdığım benim.kilo verdin annecim iyice zayıfladın sağlıklı ol da yine alırız kilomuzu inşallah.iştahın yeni gelmişti hasta oldun yine iştahsızlık var artık mama içmek istemiyorsun yemek yemek istiyosun ama süt içmen lazım günde yarım litre gece içtiğinle yetiniyoruz artık.çorbanı yoğurdunu yedin uyudun bende kalkıp yemek yapıcam annecim.akşama baban masaya oturtur seni yine bi kendine bi sana  ;D dün dayınlara gittik kuzeninin sevdik biraz maviş gözlü çok tatlı değil mi annecim? aranızda tam 7 ay var sen abisin  ;D sanki sen hiç bebek olmadın sarpı tutamıyorum bi şey olacak diye korkuyorum beceremiyorum da  ;D inşallah kıskanmazsın annecim ben onu severken kucağıma alırken şimdilik pek umursamıyosun bakalım inşallah hep öyle olur.bana pek düşkünlüğün yok evde yalnızsak tamam ama birileri varsa hiççç işin olmuyo benle.seni oynatmak güldürmek için ne şebeklikler yapıyorum.sen mutlu ol yeterki annesinin balı.baban geçenlerde sana tavuk almış müzik çalıp dans ediyo boğazını sıkıncada avazı çıktığı kadar bağırıyo gidip gidip hayvanı boğazlıyosun annecim o çırpınıp bağırdıkça zevkten dört köşe oluyosun psiko oğlum benim.seni çok seviyorum 8,5 aya doğru ilerliyoruz allahım sana sağlıklı uzun ömürler nasip etsin benimle ol her daim  :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Canımm arkadaşım çok şükür biraz daha iyisiniz. İnşallah bir daha hastlanmaz benim kuzum. Yerim oğuzhanımı ben annesi. Kıyamam ona ben. Demek tavuğu boğazlıyorsun. Çok fena olacaksın oğuzhan çok. Kayrada senin izinden geliyor vallahi.
Sarperde maviş mi oldu halası? Uslu bir bebek mi?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 26 Mart , 2012, 17:11:01
baban geçenlerde sana tavuk almış müzik çalıp dans ediyo boğazını sıkıncada avazı çıktığı kadar bağırıyo gidip gidip hayvanı boğazlıyosun annecim o çırpınıp bağırdıkça zevkten dört köşe oluyosun psiko oğlum benim.

:ehi: :ehi: :ehi:

Allahım ya senin bu hiç bişey olmamış gibi anlatmaların öldürüyo beni  :toothy10:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 27 Mart , 2012, 12:22:28
Canımm arkadaşım çok şükür biraz daha iyisiniz. İnşallah bir daha hastlanmaz benim kuzum. Yerim oğuzhanımı ben annesi. Kıyamam ona ben. Demek tavuğu boğazlıyorsun. Çok fena olacaksın oğuzhan çok. Kayrada senin izinden geliyor vallahi.
Sarperde maviş mi oldu halası? Uslu bir bebek mi?

sağol canım ayşem allahım hep güldüklerini göstersin yavruşlarımızın.çok fena çokkk babasınınen muzur geni kaçmış oğluma  :ehi: kayra da fena olacak valla yandık yandık ama güzel yorgunluklar bunlar  :nazar:
bugün sarpımızın kırkı çıktı maviş oldu o da çok yakışıklı ayşe reklam bebesi maşallah bi ara fotosunu gösteririm sana
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 27 Mart , 2012, 13:37:49
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 26 Mart , 2012, 17:11:01
baban geçenlerde sana tavuk almış müzik çalıp dans ediyo boğazını sıkıncada avazı çıktığı kadar bağırıyo gidip gidip hayvanı boğazlıyosun annecim o çırpınıp bağırdıkça zevkten dört köşe oluyosun psiko oğlum benim.

:ehi: :ehi: :ehi:

Allahım ya senin bu hiç bişey olmamış gibi anlatmaların öldürüyo beni  :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: bi de çocuğa muzur diyorum ben sanki neysem

Balböceği

Masallah oguza  :nazar: :nazar:

gecmis olsun tekrar nur, rabbim dert verip derman arattirmasin canim  :amin:

oguzcugumu op yerime canim  :opucuk:

Aytii

HASRET!M S@N@

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 28 Mart , 2012, 15:44:38
Masallah oguza  :nazar: :nazar:

gecmis olsun tekrar nur, rabbim dert verip derman arattirmasin canim  :amin:

oguzcugumu op yerime canim  :opucuk:

sağol edacım allahım korusun paşalarımızı.öperim teyzesi sen de hakanımı öp :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 29 Mart , 2012, 10:40:04
cok gecmiş olsun cnm ya
sağol kankam geçti inşallah bi daha gelmezse dönüyo dolaşıyo bizim eve geliyo hastalık.allah dermansız dert vermesin

aydinays

Canım nerelerdesiniz bakayım, Oğuzhanımın yaramazlıklarını takip etmek istiyorum annesi. :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 16 Nisan , 2012, 12:49:11
Canım nerelerdesiniz bakayım, Oğuzhanımın yaramazlıklarını takip etmek istiyorum annesi. :k06: :k06: :k06:
canım hiç fırsatım olmuyor buraya yazmaya.oğuzhan çok yaramaz biliyosun gündüz uykumuzda çok azaldı hiç bi şey yapmama fırsat vermiyo.şimdi yatak odasında komidinin üstünde kitap var onu yırtmaya çalışıyo sıpam.12 de kalktık gece uyumadık yine  ;D henüz ben kahvaltı yapamadım bizden böyle haberler.kayram napıyo.sen sabah mı çalışıyosun bu hafta

aydinays

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 16 Nisan , 2012, 13:17:00
canım hiç fırsatım olmuyor buraya yazmaya.oğuzhan çok yaramaz biliyosun gündüz uykumuzda çok azaldı hiç bi şey yapmama fırsat vermiyo.şimdi yatak odasında komidinin üstünde kitap var onu yırtmaya çalışıyo sıpam.12 de kalktık gece uyumadık yine  ;D henüz ben kahvaltı yapamadım bizden böyle haberler.kayram napıyo.sen sabah mı çalışıyosun bu hafta

ahh benim yaramaz oğuzhanım, ben bu hafta sabah çalışıyorum ama her an herşey değişebilir. bende dün oğluşumu pek görmedim. Sabaha döndüm. Sabahda uyurken bıraktım. Babayla olunca kuzu gibi. Bana gelince aslan parçası  :k06: ::) :k06: :k06: :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 16 Nisan , 2012, 13:20:35
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 16 Nisan , 2012, 13:17:00

ahh benim yaramaz oğuzhanım, ben bu hafta sabah çalışıyorum ama her an herşey değişebilir. bende dün oğluşumu pek görmedim. Sabaha döndüm. Sabahda uyurken bıraktım. Babayla olunca kuzu gibi. Bana gelince aslan parçası  :k06: ::) :k06: :k06: :k06:
BİZİMKİNİNDE EZİYETİ BANA NİYE BÖYLE BU SIPALAR YAHU