2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Bebekleri ve Anneleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 12:08:56

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

Evet ve genellikle kadının özverisiyle ,nedense hep kadınlar alttan alıyo  :caca: Off bugün çok duygusal hissediyorum kendimi , çok fena ağlayasım var nedense  :crybaby2:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 06 Ekim , 2011, 13:47:42
   Evet ve genellikle kadının özverisiyle ,nedense hep kadınlar alttan alıyo  :caca: Off bugün çok duygusal hissediyorum kendimi , çok fena ağlayasım var nedense  :crybaby2:

oyy kıyamam yaa  :opucuk: duygasallık dedin de aybüke adet oldunmu sen?
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 06 Ekim , 2011, 13:34:41
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 06 Ekim , 2011, 13:27:27
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 06 Ekim , 2011, 13:25:14
Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 06 Ekim , 2011, 13:21:26
   Ayy valla kaka yapınca nerdeyse insanın göbek atmadığı kalıyo  :ehi:   Hakkaten ne güzel oldu eskisi gibi  :)   Kuzucuklardan fırsat buldukça girer sohbet ederiz insan gerçekten rahatlıyo burda yaa, ben bide yalnızım burda ailem yanımda değil yeni bi eve taşındım daha komşumda yok çok sıkılıyorum  :y25:   Sizlerle sohbet edince rahatlarım en azından ...

:ehi: :ehi: :ehi: GAZ ÇIKARMASI KAKA YAPMASI İNSANI NASIL MUTLU EDİYORRR  :k06: ANNELİK BÖYLE Bİ ŞEY İŞTEE YANAĞIM MOR SABAH ÜZERİME ÇİŞ YAPTI AMA BEN BUNLARLA ÇOK MUTLUYUM  :ehi:

Aynen annelik gerçekten böyle bişimiş, birisi kaka yapıcak gaz çıkaracak ve ben sevinicem aklıma gelmezdi  :k06: :k06: Yanağın neden mor canım  :icon_scratch: Benimkide ne zaman yeni kıyafet giydirsem anında kusuyor, veya ne zaman alt açmasız yatağımda altını açsam çiş yapıyor dövücem bi gün bu sıpayı  :ehi: :ehi: :ehi:

CANIM DÜN OĞUZHANIN GAZINI ÇIKARMAYA ÇALIŞIRKEN YANAĞIMA YAPIŞTI EMMEYE BAŞLADI BENİMDE HOŞUMA GİTTİ ÇEKMEDİM ÇEKİNCE ORDA KOCAMAN YUVARLAK Bİ MORLUK OLMUŞTU  :toothy10: :toothy10:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: ilahi yaaa, bende bazen dayanamayıp dudağından öpüyorum arada yakalıyor emiyor ama morarır diye korkup çekiyorum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

nurumm o senin tatlılığın,nazardan çok korkuyorum canım elifte çok nazar alıyor kalıcı resim koymuyorum oyuzden
Aybükecim çok haklısın kadının özverisiyle birçok şey
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aybüke adet olacaksındır canım bende öyleydim adet oldum geçti :hello2:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 06 Ekim , 2011, 13:50:45
nurumm o senin tatlılığın,nazardan çok korkuyorum canım elifte çok nazar alıyor kalıcı resim koymuyorum oyuzden
Aybükecim çok haklısın kadının özverisiyle birçok şey

hımm tahmin ettim canım allahım korusun elifi eee güzel anneden güzel bi fıstık  nazar değer tabii  :nazar: :nazar: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 06 Ekim , 2011, 13:52:12

canım ilk adetin mi ben de soruyorum öylee ben adet olmadım henüzz de

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 06 Ekim , 2011, 13:50:10

Evet canım 40'ım çıktıktan sonra adet oldum hemen. Ve 3 aylık korunma iğnesinden oldum kesinlikle %100 koruyor 2 ay boyunca hergün adetliydim  :ehi: :ehi:  Adamcağızım yanıma yaklaşamadı bile böylece tamamen korunmuş olduk  :toothy10:   10 gündür falan yok Allahtan kanamam mahvetti beni bu iğne yaa vurunmucam bi daha banane eşim korunsun  :violent1:  Spiral taktırmak istiyodum ama forumdan dilek diye bi arkadaş hamile kalmış ya spiral olduğu halde ondanda tırstım .. En iyisi dedim eşim korunsun ben niye paralıyosam kendimi  :)

<<AyBüKe>>

Sanırım adet olucam canım , içim sıkılıyo resmen hayırlara çıksın inş.  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 06 Ekim , 2011, 13:56:20
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 06 Ekim , 2011, 13:50:10

Evet canım 40'ım çıktıktan sonra adet oldum hemen. Ve 3 aylık korunma iğnesinden oldum kesinlikle %100 koruyor 2 ay boyunca hergün adetliydim  :ehi: :ehi:  Adamcağızım yanıma yaklaşamadı bile böylece tamamen korunmuş olduk  :toothy10:   10 gündür falan yok Allahtan kanamam mahvetti beni bu iğne yaa vurunmucam bi daha banane eşim korunsun  :violent1:  Spiral taktırmak istiyodum ama forumdan dilek diye bi arkadaş hamile kalmış ya spiral olduğu halde ondanda tırstım .. En iyisi dedim eşim korunsun ben niye paralıyosam kendimi  :)

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: cidden iyi korumuş iğnee.bizim tanıdık var oluyoda o da adet olmuyomuş o iğneden beri doğru düzgün.düzensizlik yapıyo demekki.evet ya neden her özveriyi biz yapıcaz o korunsun boşver.yalnız ben eşime güvenemiyorum  ;D o kadar korkuyorum ki tekrar hamile filan kalırsam diye adamın başının etini yiyorum  :ehi:

evet nurum 3 ay dolmadan oldum geçen ay ilk adeti .1 sene bile olamayabılırsın herkeste farklı ve normal yani 1 sene olmasanda
aybükecim spirali bende düşündüm ama çok kişi duydum spiral kayıp hamile kalan vazgectim oyuzden şuan 2. çocuk için kendimi hazır hissetmıyorum :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 06 Ekim , 2011, 13:59:12

Sanırım adet olucam canım , içim sıkılıyo resmen hayırlara çıksın inş.  :amin:

hayır olsun inşallah  :amin:

Shadowqueen

Pisicik kızın çok tatlı maşallah, sende çok güzelsin  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Kızlar benim lohusalığım 50 gün sürdüğü için henüz adet olmadım, o yüzden karnımda çok şişkinlik var. Benim dikişlerim hala ağrıdığı için (hem içtren-hem dıştan) eşime yanaşmaya korkuyorum zaten oda üstelemiyor. Olursada o korunuyor valla ben uğraşamam öyle spiral falanla, canım kıymetlidir :k06: :k06:

nurum aynen bende öyle :k06:başının etini yiyorum dikkat et bilmem ne diye :D