2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Bebekleri ve Anneleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 12:08:56

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

serife26

mrb pisicik,ben biberon-mama-bebek 3 lüsüyle başım dertte dolanıyorum,daha yemek yicem,tabi önce yapmak gerek:))
öznur bebişin maşallah çok tatlı,güleryüzlü oluşu da çok ii,benimki de öle nazar değmesin,alışveriş merkezinde fln herkese gülücükler dağıtıyor:))herkes çok seviyor,tabi bu da benim hoşuma gidiyor ne yalan söliimm,kızlar benim oğlan uyanıyor,görüşürüz sonra,ii sohbetler sizlere.

kusura bakmayın kızlar elif uyandı huysuz bugun bıraz yazamadım oyuzden :-\
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

serife26

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 08 Ekim , 2011, 15:36:38
kusura bakmayın kızlar elif uyandı huysuz bugun bıraz yazamadım oyuzden :-\

hepimiz aynı durumdayız no problem:)

elifte ağlayıp duruyor bugün sabah fitil verdim kakasını ıkınıp yapamıyordu yaptırdım öyle sonrada banyo yaptırdık deli gibi ağladı okadar uzuldumkı neyse şimdi uyuyor  :sad1:

°•.ℓανιηуα.•°

evet şerifecim benim oğlum öyle kolay kolay da ağlamıyo,2 gün önce aşısı olmuştu,çok ağladı,ağlamasını unutmuşum  :toothy10: benimkinin tek sorunu gece 3 te falan anca uyuyo. oyun istiyo,kıkır kıkır gülüyo,babasıyla başında yarı uyur halde oynuyoz.  :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

pisiciğim sarper de artık kakasını 4-5 güne bi yapıyo ama ben kabullendim artık. çünkü zorlanmadan yapıyo. demek yapısı böle olucak. elifim nasıl iyi mi. gaz derdi biraz bitti sanırım demi?

bitti öznurcum çok şükür bizimkiside sanırım öyle olacak 3-4 gunde bır yapacak ama elif huzursuz olup ağlıyor oyuzen dayanamıyorum :-\

°•.ℓανιηуα.•°

oy kıyamam ben ona annesi.. geçecek canım geçecek... az kaldı sadece sabır...

°•.ℓανιηуα.•°

kızlar bu arada okuldan geldim yemeğimi yedim az önce,sarper uyuyo  :sleepy1:

o kadar yoruluyorum ki... sarper efendi 3 te uyuyo,o uyuduktan sonra yan komşularımız eşiyle gecenin bi vakti tekme tokat birbirlerine giriyolar.... vs. vs... uyuyamıyorum güneş doğana kadar... çok bitkinim...  :crybaby2:

seni çok iyi anlıyorum canım bende epey yoruuyorum gece elife kalkıyorum ee bizimki sabah 6da ayakta 7 :30 gıtmeme ragmen 6da bende ayaktayım epey zor oluyor okuldada hep ayakta ve süreklı konuştuğum için enerjı harcıyorum ama yınede düşünüyorumda böylesi daha iyi okulda öğrencilerimle vakıt  gecırıyorum arkadaslarımla sohbet edıyorum evımede 11de gelıyorum aksama kadar kızımlayım çok şükür :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

kesinlikle biraz dışarı çıkmam başka yüzler görmek bana da iyi geliyor,açılmış oluyoruz.. ama şu uyku sorunu da olmasa dimi  :icon_pale:

aynen canım yaa uyumak artık bir lüks:) alıştım uykusuzluğada birde ben sabahçıyım oldukça zor oluyor sabah elifi emzirip ilgilenıp kendım gıyınıp dısarı çıkmak.Rabbim güç versin tüm çalışan annelere :amin:

Aytii

biz burdayız  :opucuk: ama ara ara Oğuz'a bakıp geliyorum  :k06: nasılsın dünürüm  :-* Elifim nasıl  :love9: