2011 Haziran - Temmuz - Ağustos Anneleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 11:53:37

« önceki - sonraki »

Emine

Bebeği 6 ayını doldurmuş 2011 Haziran - Temmuz - Ağustos Anneleri buradan devam edebilir  :love9:

naz41

benden baska hazıran dogumlu bebek sahıbı anne yokmu:)
:)

HAYAT29

Biz varız amadı oğlum çınar 20 Haziran doğumlu

FeHi

Olmaz olurmu hiç 06/06/2011 doğumlu kızım var
diğer arkadaşlarda gelirler :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kaç tane var bu konudan sürekli yenileniyomu anlamadım neyseee burayada yazayım bari 18 temmuz 2011 oğuzhanım var tokuç gibi meaşallahh  :nazar:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

serife26

bebeklerimiz 6 aylık olunca burdan devam edicez  ondan sanırım böyle,demekki diğeri kullanım dışı olacak.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: serife26 - 12 Kasım , 2011, 14:28:02
bebeklerimiz 6 aylık olunca burdan devam edicez  ondan sanırım böyle,demekki diğeri kullanım dışı olacak.
:icon_thumright:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

FeHi

Alıntı yapılan: serife26 - 12 Kasım , 2011, 14:28:02
Öyleyse bizim daha 1 ayımız var  :k06:

SMTBTLSDE

MERHABA 2011 ANNELERİ BENİM KIZIM TEMMUZ DOĞUMLU  TEMMUZ ANNELERİ NERELERDESİNİZ

SULTAN KÜBRA

Bizde haziran doğumluyuz.29 haziran 2011 de doğduk.yakışıklı bi oğluşum var

SULTAN KÜBRA

8 aylık oğlum var ek besine 7 aylıkken başladık.bizimle bilgi paylaşacak var m neler veriyosunuz arkadaşlar

izemsevi

7 ay 6 günlük güzel bir kızım var 1 agustos 2011doğumlu ramazanın ilk günü kollarıma iftarlık geldi :nazar:

muhribe

oğlum 6 ay 25 günlük  :love9: ek besine 6 ay itibariyle başladık. emmek dışında sabahları kahvaltıi öğlenleri çorba, akşamüstü muhallebi yiyor. akşam bizimle akşam yemeğinde ona uygun şeyler varsa yediriyorum. mutlaka yoğurt yiyor her gün. gece yatmadan önce de hazır devam ürünlerinden yapıyorum onu yiyor. maşallah yemesiyle ilgili sıkıntımız yok, ne hazırlarsam onu afiyetle yiyor  :nazar: 6 ayı doldursun et ürünlerinden de vermeye başlıcam  :hungry:

melek-çağlar

bugün itibariyle oğlum 9 ayını dolduruyor zaman ne çabukta geçiyor :nazar: