2011 Eylül-Ekim-Kasım Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 11:49:11

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

tulaycım nasılsın bebiş nasıl
sen nasılsın cananım sanada az kaldı çok heyecanlanıyorum merak ediyorum buglemimizi  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

tulayysl

hoşbulşduk canım. oh sonunda bi kaç kişi bi araya gelebildik
berra buğlem cok yaramaz canım. kucağa alıstı. uyuma duzenimiz haala yok. ama masallah cok akıllı. bi gülüşübizi öldürüyo. ecre kız nasıl bakalım üzüyormu seni.
canancım hamilelik nasıl gidiyor. doğuma da az kaldı dimi. heyecan doruktadır şimdi

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

yerim ben berra buglemi cadı demek hı benim kızda 3 gundur atık fazla uyumuyor gunduzleri  :k06: ama ii diyeyim ii olsun ne yapalım katlanacaz olsun bunlar tatlı şeyler onlar için herseye hazırız tek saglıklı olsunlarda  :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

tulaycım kaç gunluk buglem şimdi bide boyu kaç kilosu kaç en son ne zaman gittiniz kontrole ek gıda veriyo musun ben bazen aptamil veriyorum gunde 1 kere veriyorum bazende hiç vermiyorum

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

hım tulaycım gördüm 3 aylıkmış bıdık  :laughing7:  :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: nagihannn - 13 Aralık , 2011, 14:50:48
slm annişler nasılsınız
:opucuk: hoşgeldinn nagişş canım nasılsın bebiş nasıl
cananım bizi buluşturdu kendi kayboldu cananımmmmmmm  :director:

...ŞehzadEfe...

iyi kevserim paşayla uğraşıyorum beyimiz biraz sinirli ve asabi  :opucuk: erkeklik taslıyor anasına  :k06:

tulayysl

canım 3 aylık 7 gunluk. en son bir hafta once boy kilo izlemi vardı. 5650 gr 58.5 cm idi. cuma gunu de doktorumuza gidicez. ben sadec emziriyorum mama vermiyorum. zaten biberonu sevmiyor kızım. 15 gun emmeyi reddettiği için kilo alımı bu ay iyi değildi. uyku düzeni de yok. gece uykusunu kimiş zaman gunduz uyuyor kimiş zaman ne gece uyuyor ne gunduz.  yatağında uyumuyor. allahtan bir sene calısmıcm yoksa bnm cocuğuma bakacak olan bakıcı yanmıstı yani. cok mızmız. kucak istiyo. babanın sırtından inmiyor o gelince kitliyo babayı. adamcağız evde hiç bişi yapamayı sadece buğlmle ilgileniyor. bi de gece uyumAZSA oı benden daha zombi oluyor öle okula gidiyor 6 bucukta kalkıp. sabırla bekliyoz
ecrenin yeme uyku düzeni nasıl
Alıntı yapılan: nagihannn - 13 Aralık , 2011, 14:56:51
iyi kevserim paşayla uğraşıyorum beyimiz biraz sinirli ve asabi  :opucuk: erkeklik taslıyor anasına  :k06:
ooo taze anne nasılsın bakalım. yerim senin o asabi erkeğini

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: nagihannn - 13 Aralık , 2011, 14:56:51
:k06: :k06: hımmm demek küçük paşada sizi üzüyor  :laughing7:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

hım anladım tulaycım maşallah buglemimize
canım ecreninde 2 aylık kontrolu bakalım cuma gunu emmesi masallahh iii ama bazen sutumun gelmediğini sanıp mamayı veriyorum hatta gecen ay dr verme demişti zor durumda kaldığında ver demişti ben niye yalan söyleyeyim bazen her gun değil bazı gunler 30cc veriyorum aptamil ilk önceleri daha çok veriyordum 60cc veriyordum ecrede 29 gunlukken 50 cm 4600gr kilosuydu masallahh bakalım şimdi 60 gunluk kaç kilo gelcek cuma öğrencez bide asılarımız var 3 tane sizin ası ates yapmışmıydı inş atesi olmaz huzursuz olmaz yavrum  :y25:

tulayysl

canım asıya gitmeden bi ates düşürücü ver yiner. ben öyler yapmıstım bi de gece verdim. ates yapmıyomus bu asılar. eskiden kullanılan asılar yapıomus. ama iki gun cok huzursuzlandı bizimki. sanırım asıdandı.
boyuna kilosuna masallah canım. biliyosun benm kız erkenm doğdu. ondan geriden gidiyoruz azıcık. gerci ortalamada ama bsna az geliyor

...ŞehzadEfe...

tülay teyzesi ye valla tam yemelik mayalı poğaça diyoruz evde biz ona  :k06: :k06: kevserim üzmüyoda bir insan uyurkende kaşlarını çatarak uyurmu uyuyor benim oğlum gülerken bile bıyık altından gülüyoruz ciddiyiz yani benim paşamda 4950 gramdı bir kilo almış 58 cm di doktorumuz iyi dedi  :nazar: :nazar: :nazar: çok şükür

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: tulayysl - 13 Aralık , 2011, 15:07:02
canım asıya gitmeden bi ates düşürücü ver yiner. ben öyler yapmıstım bi de gece verdim. ates yapmıyomus bu asılar. eskiden kullanılan asılar yapıomus. ama iki gun cok huzursuzlandı bizimki. sanırım asıdandı.
boyuna kilosuna masallah canım. biliyosun benm kız erkenm doğdu. ondan geriden gidiyoruz azıcık. gerci ortalamada ama bsna az geliyor
hım anladım canım

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: nagihannn - 13 Aralık , 2011, 15:08:34
tülay teyzesi ye valla tam yemelik mayalı poğaça diyoruz evde biz ona  :k06: :k06: kevserim üzmüyoda bir insan uyurkende kaşlarını çatarak uyurmu uyuyor benim oğlum gülerken bile bıyık altından gülüyoruz ciddiyiz yani benim paşamda 4950 gramdı bir kilo almış 58 cm di doktorumuz iyi dedi  :nazar: :nazar: :nazar: çok şükür
:nazar: masallahhh tontikeee  :nazar: :nazar: