2011 Eylül-Ekim-Kasım Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 11:49:11

« önceki - sonraki »

susanna

Alıntı yapılan: tulayysl - 22 Kasım , 2011, 11:03:44
sezencim masallah minnakına. biz de ilk iki ay 1200 gr aldık. ama bu 15 gundur emmediği için almıyor. hatta inş vermez. çunku ısrar ediyorum emsin die. mama vermiyorum zaten biberonu da almak istemiyor. bu ay cok sıkılıyor canım. kızım 5 kg idi en son. sanki kucağıma alınca şimdi kuş gibi geliyor. ayın 5 inde kontrolumuz var. o gune kadar bekliyorum. kilo almamıssa eğer biberona baslıcam ya da kasıkla. bizim için dua edin kızlar
merak etme tulaycim ac olsa kiyametleri koparir hayatta uyumaz uykusu nasil ??? neden emmiyo dedin memedemi uyuyo memeyi almakmi istemiyo  ???

massallah size kevsercim 40i ciktiktan sonra daha rahat olursunuz simdiden allah kabul etsin mevludunuzu

cansucum bebekler kucaga gelince sanki daha once cok cocuk buyutmus gibi bi guven geliyo insana allahin izniyle ustesinden gelirsin arkadasim bizde elimizden gelince yardimci oluruz  :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: susanna - 22 Kasım , 2011, 23:28:41
Alıntı yapılan: tulayysl - 22 Kasım , 2011, 11:03:44
sezencim masallah minnakına. biz de ilk iki ay 1200 gr aldık. ama bu 15 gundur emmediği için almıyor. hatta inş vermez. çunku ısrar ediyorum emsin die. mama vermiyorum zaten biberonu da almak istemiyor. bu ay cok sıkılıyor canım. kızım 5 kg idi en son. sanki kucağıma alınca şimdi kuş gibi geliyor. ayın 5 inde kontrolumuz var. o gune kadar bekliyorum. kilo almamıssa eğer biberona baslıcam ya da kasıkla. bizim için dua edin kızlar
merak etme tulaycim ac olsa kiyametleri koparir hayatta uyumaz uykusu nasil ??? neden emmiyo dedin memedemi uyuyo memeyi almakmi istemiyo  ???

massallah size kevsercim 40i ciktiktan sonra daha rahat olursunuz simdiden allah kabul etsin mevludunuzu

cansucum bebekler kucaga gelince sanki daha once cok cocuk buyutmus gibi bi guven geliyo insana allahin izniyle ustesinden gelirsin arkadasim bizde elimizden gelince yardimci oluruz  :opucuk:
EVET CANIM ŞÜKÜR ÇIKTI 40IMIZ DAHA RAHATIZ DEDİĞİN GİBİ  :nazar:  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

EnDuruYanım

kevserı mmm gozunaydınnn :hello2: :nazar:  bızde cıkarsak su 40 ı yaw :ehi: :k06:  ne dıcem ılk ay topuktan kac kere kan alındı sızden

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: Pınar. - 28 Kasım , 2011, 15:40:55
kevserı mmm gozunaydınnn :hello2: :nazar:  bızde cıkarsak su 40 ı yaw :ehi: :k06:  ne dıcem ılk ay topuktan kac kere kan alındı sızden

2 kere aldılar bizden dünürüm
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

susanna

canim ilkini zaten dogdugunda hastanede aliyolar 2.yide 15 gun sonra gidip saglik ocaginda veriyosun

tulayysl

susanna

özgemm

anneler ve bebişleri nerelerdesiniz nasılsınız
biz iyiyiz yaramaz kızımla hala akıllanmadı az önce uyudu her an uyanabilir bu arada bende bi bakıyım dedim kim var kim yok

susanna

yaw bizim bebislerin hepsimi edepsiz cikti yaw bu ne boyle anneler forumun yolunu unuttu  :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: susanna - 13 Aralık , 2011, 00:24:47
yaw bizim bebislerin hepsimi edepsiz cikti yaw bu ne boyle anneler forumun yolunu unuttu  :k06:
aynen katılıyorum sana  :icon_thumright: bizde tecrübeli annişler bizi yalnız bırakmaz yardımcı olurlar diyorduk  :k06: :k06: bebişlerden vakit bulamıyorlar anlaşılan... neyse biraz daha toparlansınlar gelirler sanırım  :dontknow:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:k06: :k06: aynwen öle yavv nerdesiniz kızlarrrrr  :hieyt: :hieyt:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:opucuk: canım 2 kere alındı

tulayysl

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ