2011 Eylül-Ekim-Kasım Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 11:49:11

« önceki - sonraki »

özgemm

iim canım  şükür sen nasılsın kayra nasıl

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KIZLAR NASILSINIZ BİZ İYİZ ŞÜKÜR ECREDE İİ  :nazar: :hello2:

özgemm

hoşgeldin kevsercim çok şükür ecrede iyileşmiş iyice yeni mamalar tatmaya başlamış
inşallah severde seni zorlamaz

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: özgemm - 16 Mayıs , 2012, 17:21:46
hoşgeldin kevsercim çok şükür ecrede iyileşmiş iyice yeni mamalar tatmaya başlamış
inşallah severde seni zorlamaz
HOŞBULDUK CANIM EVET ŞÜĞKÜR GECTİK EK BESİNE YAAAA TAM 1 AY GEC KALDIK AMA KUZUMUN YANAGI İĞLEŞMESİNİ BEKLEDİK VE ŞÜKÜR İYİLEŞTİ İNŞ ZORLAMAZ CANIM SENİN PITIRCIK NASIL KAÇ AYLIK

aydinays

Alıntı yapılan: özgemm - 16 Mayıs , 2012, 17:17:57
çok şükür cnm iyiyiz. kayrada afacan. Senin miniğin nasıl? Cnm ismi neydi kızının kusura bakma doğumdan sonra balık hafızalı oldum.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

özgemm

6.5 aylık cnm bizimki maşallah ne versek yiyor
ama bazen çok huzursuz herşeyi sürekli agzına alıyor
dönmeye başladı ama henüz desteksiz tek baına oturamıyor

özgemm

Alıntı yapılan: aydinays - 16 Mayıs , 2012, 17:26:01
Alıntı yapılan: özgemm - 16 Mayıs , 2012, 17:17:57
çok şükür cnm iyiyiz. kayrada afacan. Senin miniğin nasıl? Cnm ismi neydi kızının kusura bakma doğumdan sonra balık hafızalı oldum.

önemli değil canım banada oluyor bazen zeynep bade kuzumun ismi ii şükür büyüyor

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: özgemm - 16 Mayıs , 2012, 17:27:15
MASALLAHH TIRTIL KOCAMAN ABLA OLMUŞ  :nazar:

aydinays

Alıntı yapılan: özgemm - 16 Mayıs , 2012, 17:27:15

bizde 6 ay 8 günlük olduk. Çok şükür bizde ek gıda düzenini oturttuk ama bizimkinin hiç uykusu yok. 1 saat uyuduğunda nerdeyse zil takıp oynayacağım. Bizimkide desteksiz 1 kaç dakika oturabiliyor. Ayakalrına yada dikkatini çeken şeylere uzanmasa bizimki oturacak ama hiç korkusu yok hereyere elini uzatıyor bizimki. 10 gün önce biz 2 diş çıkardık alttan.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

özgemm

oldu canım çok şükür
ilk başlarda beni çok korkuttu ama şimdi ii şükür kilosu  boyu ayıyla uyumlu gidiyor şükür kolikte geçti gibi ara sıra olsada bunada şükür

aydinays

Alıntı yapılan: özgemm - 16 Mayıs , 2012, 17:39:35
oldu canım çok şükür
ilk başlarda beni çok korkuttu ama şimdi ii şükür kilosu  boyu ayıyla uyumlu gidiyor şükür kolikte geçti gibi ara sıra olsada bunada şükür

kolikmiydiniz. çok geçmiş olsun cnm.

özgemm

uyku düzenimiz bizimde yok ayşecim
ek gıdalar ii gidiyor bizimde şükür ama bu aralar ben çok zorlanıyorum yeni bişeyler vermek istiyorum
pirinç unu sebze çorbası kaşık maması kavanoz mamalar dışında
akşam yemeklerinde biz ne yersek 1-2 kaşık tattırıyorum
suyu çok az içiyor istemeye istemeye

özgemm

kolik dedi doktorlar canım çok şükür araştırma hast gittik kan röntgen idrar  usg herşey yapıldı şükür bişi çıkmadı kolik dediler
hatta doktor bana güvenmiyorsanız başka hastanelere götürün dedi zaten bizim bş çocuk doktorumuz var ama gece acile götürmüştük susmayınca
şimdi ii şükür sebepsiz aglamalarımız azaldı

aydinays

bizimde en büyük sorunumuz reflü. Hala kusuyoruz. Ama çok şükür sağlıklı olsunlarda hepsi yavaş yavaş geçecek. Canımm bizim ek gıda düzene yeni oturdu. Benim oğlumda çok şükür daha iyi. Anne sütü almıyor malesef işe başlayınca bıraktı anneyi. Yoğurt yiyemiyoruz mideyi ekşitiyor.