2011 Eylül-Ekim-Kasım Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 11:49:11

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

özgemm

slm annişler nerelerdesiniz karşılaşamıyoruz artık yaramazlardan
nasılsınız bebişler nasıl

özgemm

oslemturgay

11 Mayıs , 2012, 23:42:59 #708 Son düzenlenme: 11 Mayıs , 2012, 23:47:18 oslemturgay
Alıntı yapılan: özgemm - 11 Mayıs , 2012, 23:15:52
özlemcim sezencimmmm :)

:director: :director: :director:

GELDİM ÖZGEMMM   NASILSINNN  :opucuk:

özgemm

iim canım sen nasılsın  :nazar: pelin büyümüş kaç aylık oldu şimdi incileriniz patladımı uzun zamandır takip edemiyorum
ben kuzu hala çok huysuzz çok yoruyor beni hep kucakta

oslemturgay

Alıntı yapılan: özgemm - 11 Mayıs , 2012, 23:48:16
iim canım sen nasılsın  :nazar: pelin büyümüş kaç aylık oldu şimdi incileriniz patladımı uzun zamandır takip edemiyorum
ben kuzu hala çok huysuzz çok yoruyor beni hep kucakta

BENDE İYİYİM TATLIM PELİN BÜYÜDÜ 8.5 AYLIK  AMA İNCİLER PATLAMADI HALA  :k06: ELLERİNDEN TUTTUGUMDA Bİ ODADAN DİGERİNE YÜRÜYORUZ ARTIK PAYTAK PAYTAK DEDE BABA GEL DİYORUZ.. BİZ ÇOK EĞLEİYORUZ SENİN KIZ NEDEN HUYSUZ CANIM RAHATSIZMI

özgemm

yok caınm doktor doktor gezdik çok şükür bişi yok kolik diyorlar sadecee 1 yaşında geçer diyorlar
bide artık oyun istiyor yalnız kalmak istemiyor sıkılıncada kucakta gezmek istiyor sürekli dışarda gıkı çıkmıyor eve geliyoruz huysuzlanıyor

oslemturgay

AAA  O DIŞARI MERAKI YALNIZ KALMA KORKUSU BİZİMDE AYNI..ODADA TEK BASINA KALDIMI BASIYOR ÇIĞLIGI.. SOKAKTADA DEYMEYİN KEYFİNE..

ATANMIŞTIN HERHALDE ÜCRETSİZ İZİNDEMİSİN

özgemm

evet canım bayramdan sonra gidiyoruz eylülde başlıyorum

oslemturgay

Alıntı yapılan: özgemm - 11 Mayıs , 2012, 23:59:24
evet canım bayramdan sonra gidiyoruz eylülde başlıyorum

SİZ KAÇ AYLIK OLDUNUZ TATLIM SİZİN İNCİLER ÇIKTIMI ÇOK ENDİŞELENİYORUM BEN BNM KIZDA DAHA BELİRTİDE YOK

özgemm

6. ayımız bitti bizdede daha bişi yok canım

zeynep0655

slm kızlar :flowers: benim oğluşun dişleride geç çıktı 10 ayı bitmek üzereydi ilk dışı patladığında. geç çıkması daha iyi merak etmeyin çıkar elbette. hele bide emiyorlarsa geç çıksın valla çok kötü oluyo :k06:

susanna

kizlar gene kacirdim sizleri  :'(
bizde 9 gun sonra 8i bitiricez kismetse
minnak kizim kipir kipir oturma konusunda hala bir istikrar tutturabilmis degil ama elinden tutunca evi tavaf ediyo doktor kalsiyum verdi 
zeynep asel de de dis konusunda hala gorunen bisey yok  :ehi:

özgemm

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.