2011 Eylül-Ekim-Kasım Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 11:49:11

« önceki - sonraki »

KONYALI

Dilara Ebrar

Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

susanna

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 24 Mart , 2012, 10:41:25
bende başladım artık şükür oğlum 6.ayın içinde artık.püreleri yutmada zorlanmadı. meyve olarak alma armut muz ve havuç veriyorum.patates havuç brokoli pirinç çaorbası veriyorum. :nazar: :nazar: oturtuyorum.çok az destekle bile devrilmiyor fındığım. :love9: :love9: :love9: dönme hareketini çok seri yapıyor.başka bi yere bakar bakmaz hemen ters yüz oluveriyor.bu yüzden yere kocaman sünger aldık  :k06: :k06: :k06: sürekli yerde taklıyor.odanın bi ucundan diğer ucuna döne döne gidiyor yavrum.

aman hanımlar fındıkların herket alanını sakın daraltmayın.bazıları kendilerine kolaylık olsun diye büyük .beşiklerin içine atıveriyorlar yavruları.onlarda nereye hareket etsinlerki orda  ??? ???
massallah senin oglusuna  :nazar: erkekim benim ablalarindan hizli cikti allah nazarlardan saklasin  :nazar:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: susanna - 24 Mart , 2012, 14:37:27
Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 24 Mart , 2012, 10:41:25
bende başladım artık şükür oğlum 6.ayın içinde artık.püreleri yutmada zorlanmadı. meyve olarak alma armut muz ve havuç veriyorum.patates havuç brokoli pirinç çaorbası veriyorum. :nazar: :nazar: oturtuyorum.çok az destekle bile devrilmiyor fındığım. :love9: :love9: :love9: dönme hareketini çok seri yapıyor.başka bi yere bakar bakmaz hemen ters yüz oluveriyor.bu yüzden yere kocaman sünger aldık  :k06: :k06: :k06: sürekli yerde taklıyor.odanın bi ucundan diğer ucuna döne döne gidiyor yavrum.

aman hanımlar fındıkların herket alanını sakın daraltmayın.bazıları kendilerine kolaylık olsun diye büyük .beşiklerin içine atıveriyorlar yavruları.onlarda nereye hareket etsinlerki orda  ??? ???
massallah senin oglusuna  :nazar: erkekim benim ablalarindan hizli cikti allah nazarlardan saklasin  :nazar:

aminn canım amin allah hepimizin evlatlarını korusun. :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

oslemturgay

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Mart , 2012, 19:24:47
Alıntı yapılan: oslemturgay - 22 Mart , 2012, 01:05:22
pelincik iyi canım desteksiz oturmaya elinden tuttugunda ufak adımlar atmaya basladı yürütece biniyor ama dönmüyor sıpa karın üstüne yatmaktanda nefret ediyor  6 ay boyunca agzına emzik aldıramadım tam 6 aylık oldugu gün emzik aldı şimdide agzından hiç çıkarmıyo  tuhaf tuhaf huylar ediniyoruz anlıyacagın
canım ya ben çözemedim şimdi pelin 6 aylık mı profilinde 28.12 yazıyor o doğum tarihi değilmi pelinin yürütece biniyor demişsin ya dikkatimi çekti bende kaçıncı ayda bindirsem diye düşünüyordumda  :icon_scratch: :icon_scratch:

pelin bugun 7 ay 4 saatlik :p

ben uzun süre bindirmedim yürütece tatlım  en fazla 10 dakika  onuda pelin ellerinden tuttugumda ayakta durmayı seviyordu yere tambasıyordu ondan sonra bindirdim  eger bebegin elleriden yada gövdesinden tuttugundan parmak uçlarına basıyorsa bindirme yürütectede parmak uçlarında hareket eder topuk kısmı kuvvetlenmez haliylede denge sorunu ve geç yürüme sorunu olur  :flowers:

susanna

KONYALI

susanna

KONYALI

:opucuk: IYIYIM CNM YA zeren hnm la ugrasıyorum...yordu valla benı.sen nasılsın,zeynebım napıyo?

susanna

Alıntı yapılan: KONYALI - 25 Mart , 2012, 01:25:58
:opucuk: IYIYIM CNM YA zeren hnm la ugrasıyorum...yordu valla benı.sen nasılsın,zeynebım napıyo?
bak yaramazaa annesine neler yapti bugun  :binkybaby: iyiyiz hamdolsun zeynom uyudu ama mikirdanip duruyo daha tam atlatamadik hastaligi onun sikintisi heralde  :icon_pale:

KONYALI

bahar geldı ya hastalıklar bıtmez cnm..valla benımkı uykuyu sevmeyen,yemek yemeyen huysuzun tekı..mama yaptım bıberonu verdım sımdı elıne belkı dısleırnı kasırken ıcer dıye...napıyo bılıyormusun, memenın ucunu sıkıyor elıyle gelmesın mama dıye öle agzına sokmaya savasıyor suan...
bende tadına alıssın dıye verdım elıne doksede sacsada azıcık mama yesın barı

doğangüneş

selam kızlar bi uğrayayım dedim de  :k06:
nasılsınız iyisiniz inşallah
ferahçım bu arada mamayı uykuda denedin mi alır belki..

susanna

Alıntı yapılan: KONYALI - 25 Mart , 2012, 01:37:34
bahar geldı ya hastalıklar bıtmez cnm..valla benımkı uykuyu sevmeyen,yemek yemeyen huysuzun tekı..mama yaptım bıberonu verdım sımdı elıne belkı dısleırnı kasırken ıcer dıye...napıyo bılıyormusun, memenın ucunu sıkıyor elıyle gelmesın mama dıye öle agzına sokmaya savasıyor suan...
bende tadına alıssın dıye verdım elıne doksede sacsada azıcık mama yesın barı
iyi yapmissin canim bende aynini su biberonuyla yapiyorum  :k06: sen kizina kuysuz diyosunda annesi tam dis donemleri istahi acilinca tekk tek solicem zerene bu dediklerini :suclu:

hosgeldin aysem yazini goren cennetlik nasilsin  :opucuk:

KONYALI

Alıntı yapılan: doğangüneş - 25 Mart , 2012, 01:39:20
selam kızlar bi uğrayayım dedim de  :k06:
nasılsınız iyisiniz inşallah
ferahçım bu arada mamayı uykuda denedin mi alır belki..

ah aysecım neler denedım neler sankı zehır verıyorum almıyor almıyor

KONYALI

evet sezen sanırım dişlerden...yoksa 1 kase muhallebıyı bıtırdıgı gunler oldu...
bızımkıne suyu ver aksama kadar hayır demez cok sevıyor masalah..ama ben 40 ı cıktıgından berı verıyorum cnm..gunde rahat 150 cc bıtırıyor :nazar: