2011 Eylül-Ekim-Kasım Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 11:49:11

« önceki - sonraki »

KONYALI

bu arada sanırım en zayıf ama en uzun benım kızım...7,200gr 69 cm geldı..manken olcak manken :k06: :k06: :k06:
ay kılo almıyo benım kızım ya sınırlerım bozuldu valla..bu arad hepınıze masallah kızlar,aman nazarım değmesın..masallah subhanalllah selamunkavlem mirrabirrahim...allahım hepimizinkini esirgesin

aydinays

Slm kızlar?? Kimler var??

Dünürüm seni gördüm nerdesin bakalım???

Ecrem nasıl canım???,

Diş sıkıntısı mı başladı prensesimin???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

tulayysl

aydinays

Alıntı yapılan: tulayysl - 22 Mart , 2012, 13:44:47
bende burdayımmm

HOŞ  GELDİN CANIM. bende çıkıcam yarım saat sonra. Çok yorgunum uykum var  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: Sen nasılsın tülayım??? Kızın nasıl?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

tulayysl

uykusuzum çooooookkkk. kızın da diş sıkıntısı var ikinciyi patlatmk üzereyiz. kayram nasıl canım.

aydinays

Alıntı yapılan: tulayysl - 22 Mart , 2012, 13:52:05
uykusuzum çooooookkkk. kızın da diş sıkıntısı var ikinciyi patlatmk üzereyiz. kayram nasıl canım.

Bende uykusuzum cnm iş gücü yetiştirme çabasından. hımm bu diş sıkıntısı bizde de var. Ama öyle kabarma falan göremiyorum nasıl çıkıyor bu dişler bir anda mı beyazlamış görüyorsunuz. Benim oğlumda sabah iştahlı öğlen çok zevle yemiyor mamasını. Emziği ile oynuyor. Dişleri kaşıyor.

tulayysl

bayağıdır kabarmıstı. sonra derinin altından çizgi seklinde beyazlık gorunuyor. derken eline takılmaya baslıyor işte.
ah bu iştahsız çocuklar ahhhh. kızım yüzünden ziyan ettiğim sütler le mamalarla 3 cocuk doyardı inan

aydinays

kıyamam canım ya. Rabbim yardımıcmız olsun bizede çocuklarımıza da.  :amin: :amin: :amin:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: aydinays - 22 Mart , 2012, 13:54:42
Alıntı yapılan: tulayysl - 22 Mart , 2012, 13:52:05

Bende uykusuzum cnm iş gücü yetiştirme çabasından. hımm bu diş sıkıntısı bizde de var. Ama öyle kabarma falan göremiyorum nasıl çıkıyor bu dişler bir anda mı beyazlamış görüyorsunuz. Benim oğlumda sabah iştahlı öğlen çok zevle yemiyor mamasını. Emziği ile oynuyor. Dişleri kaşıyor.

benim oğlumun 2 gün falan sadece kafası ısındı.vucüt ısısı yani ateş yapmadı.annem uyardı.diş olayında sadece kafa ısınır bak bakalım bi dedi.bi baktım aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 2 tane çıkmış kaşığa tık tık yapıyor. :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: bizde böle çıktı  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: oslemturgay - 22 Mart , 2012, 01:05:22
pelincik iyi canım desteksiz oturmaya elinden tuttugunda ufak adımlar atmaya basladı yürütece biniyor ama dönmüyor sıpa karın üstüne yatmaktanda nefret ediyor  6 ay boyunca agzına emzik aldıramadım tam 6 aylık oldugu gün emzik aldı şimdide agzından hiç çıkarmıyo  tuhaf tuhaf huylar ediniyoruz anlıyacagın
canım ya ben çözemedim şimdi pelin 6 aylık mı profilinde 28.12 yazıyor o doğum tarihi değilmi pelinin yürütece biniyor demişsin ya dikkatimi çekti bende kaçıncı ayda bindirsem diye düşünüyordumda  :icon_scratch: :icon_scratch:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Mart , 2012, 19:24:47
pelincik iyi canım desteksiz oturmaya elinden tuttugunda ufak adımlar atmaya basladı yürütece biniyor ama dönmüyor sıpa karın üstüne yatmaktanda nefret ediyor  6 ay boyunca agzına emzik aldıramadım tam 6 aylık oldugu gün emzik aldı şimdide agzından hiç çıkarmıyo  tuhaf tuhaf huylar ediniyoruz anlıyacagın
canım ya ben çözemedim şimdi pelin 6 aylık mı profilinde 28.12 yazıyor o doğum tarihi değilmi pelinin yürütece biniyor demişsin ya dikkatimi çekti bende kaçıncı ayda bindirsem diye düşünüyordumda  :icon_scratch: :icon_scratch:

kızlar yürüteç yürümeyi geçiktirmiyormu  :dontknow: :dontknow:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 22 Mart , 2012, 19:44:06

ben yürümeye yardımcı olur diye biliyorum ya  :icon_scratch: :icon_scratch:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Mart , 2012, 19:56:34
Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 22 Mart , 2012, 19:44:06

ben yürümeye yardımcı olur diye biliyorum ya  :icon_scratch: :icon_scratch:

zırt pırt düşmesini engelliyor.ama bazı çocukları yürümeye üşendiriyor.ayaklarını sürüyorlar. ??? ???

aydinays

Bazı çocuklar parmak uçlarına basmaya alıştıkları için yürümeyi geciktirebiliyor.

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: aydinays - 23 Mart , 2012, 09:14:42
Bazı çocuklar parmak uçlarına basmaya alıştıkları için yürümeyi geciktirebiliyor.

bu playscool ilk adımım setleri falan sanki daha faydalı.yani bi yere tutunup öle ilerlemesi.yürüteçte asılı kalıyor.salıncak gibi  :k06: yürümesede sürünüyor ordan oraya.