2011 Eylül-Ekim-Kasım Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 11:49:11

« önceki - sonraki »

doğangüneş

19 Ekim , 2011, 23:14:06 #15 Son düzenlenme: 19 Ekim , 2011, 23:16:04 doğangüneş
ayşecim maşallah cnm sizede sizde bitridiniz artık inş. :nazar: :nazar:
büyük oğlum hamdolsun bilincinde herşeyin ve çok seviyor kardeşini ama kayra dengesiz :k06: seviyormu kıskanıyor mu hala çözemedim ama benden çok babasını ve abisini kıskanıyor ve bu duruma şükrediyorum çünkü kızım gazlı ve sürekli ilgilenmek zorunda kalıyorum eğer abisiyle babasına yaptığını bana yapsaydı çok çok zorlanırdım..birde abisinin olduğu zamanlarda onunla vakit geçiriyor bebeği unutuyor  ;D ama sürekli soru sorar oldu sanırım ilgiyi üzerine toplama stratejisi geliştirdi  :k06: sabırla cevap vermeye çalışıyorum ama bazen çıldırıp zıkkım demektende alıkoyamıyorum kendimi  :tongue3: bu seferde zıkmık değiiiill gösterdiği neyse ismini söylüyor :ehi: yani bildiği bişeyi 150 defa soruyor  :honk: :honk: canları sağolsun başka bişey demiyorum geçen hastalandılar sırayla ayy bittim resmen yorgunluktan hem ruhen hem bedenen  :y25: :y25:

aynurum geçecek inş. cnm nasıl ki hamileyken geçecek bitecek diye diye bitirdik hamdolsun bu seferde bu zorlu günleri bitireceğiz arada delleneceğiz ağlayacağız çıldıracağız ama ne yapalım sabrımız ağır basar inş. her seferinde  ve keyfe dönüştürürüz zorlukları  :amin: :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: doğangüneş - 19 Ekim , 2011, 23:14:06
büyük oğlum hamdolsun bilincinde herşeyin ve çok seviyor kardeşini ama kayra dengesiz :k06: seviyormu kıskanıyor mu hala çözemedim ama benden çok babasını ve abisini kıskanıyor ve bu duruma şükrediyorum çünkü kızım gazlı ve sürekli ilgilenmek zorunda kalıyorum eğer abisiyle babasına yaptığını bana yapsaydı çok çok zorlanırdım..birde abisinin olduğu zamanlarda onunla vakit geçiriyor bebeği unutuyor  ;D ama sürekli soru sorar oldu sanırım ilgiyi üzerine toplama stratejisi geliştirdi  :k06: sabırla cevap vermeye çalışıyorum ama bazen çıldırıp zıkkım demektende alıkoyamıyorum kendimi  :tongue3: bu seferde zıkmık değiiiill gösterdiği neyse ismini söylüyor :ehi: yani bildiği bişeyi 150 defa soruyor  :honk: :honk: canları sağolsun başka bişey demiyorum geçen hastalandılar sırayla ayy bittim resmen yorgunluktan hem ruhen hem bedenen  :y25: :y25:

aynurum geçecek inş. cnm nasıl ki hamileyken geçecek bitecek diye diye bitirdik hamdolsun bu seferde bu zorlu günleri bitireceğiz arada delleneceğiz ağlayacağız çıldıracağız ama ne yapalım sabrımız ağır basar inş. her seferinde  ve keyfe dönüştürürüz zorlukları  :amin: :amin:

Çok şükür ki baba ve abiyi kıskanıyor. Seni rahat bırakması iyi. Önemli bu. Yoksa ilgilenemezsin kızınla. Merak ettim acaba Kayra' lar kıskanmış oluyor  :k06: :k06: :k06:
Canım çok şükür birşeyimiz kalmadı bizimde. Bugün geçti bizim kaldı 22 günümüz. Ayy bende çok heycanlıyım. Bakalım bizde nasıl olacak. Bu arada kız annesi olmak nasılmış ayşem.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

doğangüneş

maşallah cnm sende sağlıcakla kolaylıkla alırsın inş. kucağına kuzunu :amin:
kız annesine gelince ayşecim altını açınca farkediyorum unutuyorum  kız olduğunu  :ehi: :ehi:
geçen eşime soruyorum kız babası olmak nasıl bi duygu diye oda değişik değill işte diğerleri nasılsa buda öyle diyor sanırım haklı pek bi değişiklik hissetmedim şimdilik sanırım biraz büyümeli kız olduğunu hissetmem için :k06: :k06: ama şurası bi gerçek ki doğan doğandan tatlı oluyor  :love9: :love9:
rabbim herkeslere yaşatsın inş.  :amin: cnm yazamazsam kusura bakma benimki çıldırdı ilgileneyim

öptüm cnm  :opucuk:

aydinays

Alıntı yapılan: doğangüneş - 19 Ekim , 2011, 23:26:34
maşallah cnm sende sağlıcakla kolaylıkla alırsın inş. kucağına kuzunu :amin:
kız annesine gelince ayşecim altını açınca farkediyorum unutuyorum  kız olduğunu  :ehi: :ehi:
geçen eşime soruyorum kız babası olmak nasıl bi duygu diye oda değişik değill işte diğerleri nasılsa buda öyle diyor sanırım haklı pek bi değişiklik hissetmedim şimdilik sanırım biraz büyümeli kız olduğunu hissetmem için :k06: :k06: ama şurası bi gerçek ki doğan doğandan tatlı oluyor  :love9: :love9:
rabbim herkeslere yaşatsın inş.  :amin: cnm yazamazsam kusura bakma benimki çıldırdı ilgileneyim

öptüm cnm  :opucuk:

öpüyoruz canım bizde sizi. Sen dikkat et meleklerine. Allaha emanet ol. Ben uzun bir süre giremeyeceğim evde net yok. Ama haberlerimi göndereceğim size.  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KONYALI

ben bu sayfayı yenı gördum kızlar..buraya gelırız artık..ama vakıt buldugumdada sıtede kımsecıkler yok...pofsssssss

esma...

Alıntı yapılan: doğangüneş - 19 Ekim , 2011, 23:14:06

ilahı ayse ne guldum ama gece vaktı  :ehi: :ehi: :ehi:zıkkımmmmmmmmmmmmm :ehi: :ehi: :ehi:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

slm kızlarrr bebişler nasıl bakalımmm??
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

Mine Esir

Gunaydin kizlar...kismetse bende en kisa zamanda bu gruba dahil olcm..ama kizim biraz inatci..dun konttrole geldim.dr um 2 cm acilma var bu sekilde seni gonderemem dedi.odaya aldi ve suni sanci verdi.aksama kadar dogru duzgun sacim olmadi..acilma da 3 cm oldu..busabahta verdiler suni sanci serumu yarisi bitti daha kimse acilmaya bakmadi ama sancim yok...varmi suni sanciyla dogum yapan.kac sisede sanciniz geldi....

tulayysl

kızlar kimse yok mu bebişler yoruyor dimi yeni anneleri. hadi bekliyorum geliinnn

Aytii

oyy Aynurum Allah yardımcın olsun

benimde dayı kızının var bi kızı haziranda doğum yaptı oğlu oldu onunda

kız beni daha çok yoruyo demişti

bide o sütü zorla bıraktı ya ondan da kıskanıyodur şimdi kıyamam  :opucuk:

susanna

aynurcum allah kolaylik versin ayse sanada bebegin gaziyla , uykusuyla emmesiyle bi sekilde ugrasiliyoda kardesin kismaknasina dayanmak cok zor hepsi can paresi olunca hangisine nasil davranicagini sasirir insan :dontknow:
aysecim sanada kayra yada massallah izne ciktin bundan sonrasi zaman sana daha cabuk gecer hazirliklar ne durumda tatlim az kisi kaldi diger topicte anne adayligindan annelige terfi edecek olan
butun kuzular hayirla ugurla saglikla gelsin insallah

benim kuzumda  1ayini cuma gunu  bitirdi bile :nazar: hepatit B asisini vurdurduk kilo alimi hala yavas  :'( ayini bitirdi ama daha 3 kiloya bile ulasamadi 2.900 du en son haftaya da BCG asisini yaptiricaz  :binkybaby:

sutum zaten cok fazla degil mama takviyeside yapiyoruz sutum artsin diye yapmadigim sey kalmadi heralde benim yapimda cok sut uretemeyenlerden  :BangHead:

Ezocan84

susanna

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 24 Ekim , 2011, 22:24:42
selam kizlar  :hello: :hello: :opucuk:
hosgeldin ezom nasilsin  :opucuk: arkadasim  :opucuk:
minnak kizinla  pasa oglun nasil  :love7:

Ezocan84

Alıntı yapılan: susanna - 24 Ekim , 2011, 22:39:12

hosbulduk canim benim, iyim sükürler olsun.. yogun geciyor günlerim ama bunada sükür.. sen nasilsin canim?
kizim iyi teyzesi büyüyo, suan 2100gram oldu  :nazar: oglumunda yaramazlik dönemiyle ugrasiyordum ama suan durulmaya basladi sükürler olsun.. senin kizin nasil canim? ne zaman dogmustu tam olarak? benim kiz 20 eylülde dogdu, yani 1 aylik oldu bile

susanna

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 24 Ekim , 2011, 22:42:55
Alıntı yapılan: susanna - 24 Ekim , 2011, 22:39:12

hosbulduk canim benim, iyim sükürler olsun.. yogun geciyor günlerim ama bunada sükür.. sen nasilsin canim?
kizim iyi teyzesi büyüyo, suan 2100gram oldu  :nazar: oglumunda yaramazlik dönemiyle ugrasiyordum ama suan durulmaya basladi sükürler olsun.. senin kizin nasil canim? ne zaman dogmustu tam olarak? benim kiz 20 eylülde dogdu, yani 1 aylik oldu bile
ezom kizlarimizin arasi tam bi gun seninki sali benimki carsamba geldi  :tongue3: massallah melegine canim cok guzeel toparlamis kendini eve cikardinizmi abisi ne diyo fistiga esin izne cikabildimi yardimcin varmi canim
zeynep aselim de ellerinden oper teyzesi  :nazar: cumartesi gunu kontrolu vard ilk ay hepatit B asisini yaptirdik 2.900 olmus mama takviyesine devam ediyorum ama bukadar oluyo iste  :dontknow: