2011 Eylül-Ekim-Kasım Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 11:49:11

« önceki - sonraki »

Emine

01 Ekim , 2011, 11:49:11 Son düzenlenme: 01 Ekim , 2011, 11:57:56 Emine
Eylül-Ekim-Kasım 2011 de doğan bebekler için buradan devam edilebilir.  :love9:

...ŞehzadEfe...

anam niye bizim annler buraya gelmiyorlarrrrr nerdesiniz doğuran anneler  :k06: :k06:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

aydinays

anneler hadi doğum yapanlar sayfamız buradan devam ediyorrr. Bizde katılıcaz aranıza inşallah. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

asya81

evet doğuranlar devam edinde bizde izlenimlerinize tanık olalım :k06: :k06:

yellowrose

selam kızlarrr :k06:
doğuranlardan siftahı ben yapayım madem  :toothy10: nasılsınız anneler? nasıl gidiyo bebişlerle hayat? ben biraz zorlanıyorum ama dünyada herşeye değen tek varlıkmış evlat. Allah bekleyen istayen herkese nasip etsin bu duyguyu inşallah  :amin:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

asya81

Alıntı yapılan: yellowrose - 07 Ekim , 2011, 12:28:41
doğuranlardan siftahı ben yapayım madem  :toothy10: nasılsınız anneler? nasıl gidiyo bebişlerle hayat? ben biraz zorlanıyorum ama dünyada herşeye değen tek varlıkmış evlat. Allah bekleyen istayen herkese nasip etsin bu duyguyu inşallah  :amin:
oh maşallah doğan serpilip büyüyor  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: amin canım bizde sabırsızıs bakalım hayırlısı hakkımızda :hieyt:

aydinays

maşallah canım asya abla oluyor artık. Bizimde az kaldı safakları bitirmeye çalışıyoruz. Bir ara ard arda doğurdunuz şimdi sıra gelmedi bize bir türlü  :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

susanna

ohh bizimde topiğimiz açılmış yaww
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
selamlar herkeze zeynep aselim ile birlikte günleri geçirmeye çalışıyoruz teyzeleri sizler nasılsınız  :D

susanna

Alıntı yapılan: aydinays - 07 Ekim , 2011, 12:38:11

maşallah canım asya abla oluyor artık. Bizimde az kaldı safakları bitirmeye çalışıyoruz. Bir ara ard arda doğurdunuz şimdi sıra gelmedi bize bir türlü  :k06: :k06: :k06:

yasemincim hayırdır neden zorlanıyosun tatlım yoksa asyamız üzüyomu annesini

vallaha öyle oldu ayşeden (doğangüneş) sonra doğuran olmadımı yaww  :icon_scratch:

doğangüneş

selam kızlar  :flowers: demek artık burdan devam edeceğiz fırsat bulursak tabii  :k06: nasılsınız hepiniz iyisinizdir inş. başta kuzular olmak üzere :love9: :love9:
valla benim hiç fırsatım olmuyor kızım çok kucakçı uyanıkken hep ilgi istiyor bide gazlı ki sormayın gitsin  :'(
bu arada suzancım benden sonra aynur ve kevser doğurdu onlardan sonra doğuran yok şimdilik..hepsi hayırla kolaylıkla doğsunlarda doluşsunlar sayfaya inşallah..3 gün sonra 1.ayımız doluyor maşallah..doğunca zaman daha hızlı akıyor kızlar nasıl sabah oluyor nasıl akşam oluyor hiç anlamıyorum ama cidden çok yoruluyorum sürekli omuzlarım ağrıyor..rabbim hepimizin gücünü kuvvetini artırsın bebişlerimizin sağlığı yerinde olsunda katlanırız inş. şimdilik hepinizi öptük kuzumla  :opucuk: :opucuk:

aydinays

Alıntı yapılan: doğangüneş - 19 Ekim , 2011, 17:02:56
selam kızlar  :flowers: demek artık burdan devam edeceğiz fırsat bulursak tabii  :k06: nasılsınız hepiniz iyisinizdir inş. başta kuzular olmak üzere :love9: :love9:
valla benim hiç fırsatım olmuyor kızım çok kucakçı uyanıkken hep ilgi istiyor bide gazlı ki sormayın gitsin  :'(
bu arada suzancım benden sonra aynur ve kevser doğurdu onlardan sonra doğuran yok şimdilik..hepsi hayırla kolaylıkla doğsunlarda doluşsunlar sayfaya inşallah..3 gün sonra 1.ayımız doluyor maşallah..doğunca zaman daha hızlı akıyor kızlar nasıl sabah oluyor nasıl akşam oluyor hiç anlamıyorum ama cidden çok yoruluyorum sürekli omuzlarım ağrıyor..rabbim hepimizin gücünü kuvvetini artırsın bebişlerimizin sağlığı yerinde olsunda katlanırız inş. şimdilik hepinizi öptük kuzumla  :opucuk: :opucuk:

canım benim iyi olduğunuza çok sevindim. Abileri nasıl karşıladılar kızını??? Büyük olan kayradan alışkındır ama kayra nasıl karşıladı yeni bir bebeği??? Bizimde son 23 günümüz kaldı  :k06: :k06: :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

slmlar bende geldim  :hello:
bizde iyiyiz cok sukur ilk gunler kaka ve gaz sorunumuz coktu cok sukur atlattik ama hala gazliyiz  :( onun haricinde hersey guzel fakat benim dogumdan sonra iki bebegim oldu  :'( oglumdan cok kizim zorluyo resmen ilk bebeklik gunlerine dondu  :( geceleri SIKCA uyaniyo agliyo mizmiz< oldu bisey yemiyo oldukca kiskaniyo kardesini halbuki hic kucagima almiyorum emzirme harici ona daha cok ilgiliyiz yinede kiskaniyo offf bi atlatsaydik  :sad1:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

aydinays

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 19 Ekim , 2011, 17:21:04
bizde iyiyiz cok sukur ilk gunler kaka ve gaz sorunumuz coktu cok sukur atlattik ama hala gazliyiz  :( onun haricinde hersey guzel fakat benim dogumdan sonra iki bebegim oldu  :'( oglumdan cok kizim zorluyo resmen ilk bebeklik gunlerine dondu  :( geceleri SIKCA uyaniyo agliyo mizmiz< oldu bisey yemiyo oldukca kiskaniyo kardesini halbuki hic kucagima almiyorum emzirme harici ona daha cok ilgiliyiz yinede kiskaniyo offf bi atlatsaydik  :sad1:

oyyy kıyamam canım benim azra daha çok küçük ya kıskanması normal. İnşallah kolaylıkla atlatırsınız bu günleri. Baktı evden gideceği yok oda alışacak annesi.

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: aydinays - 19 Ekim , 2011, 17:53:30

oyyy kıyamam canım benim azra daha çok küçük ya kıskanması normal. İnşallah kolaylıkla atlatırsınız bu günleri. Baktı evden gideceği yok oda alışacak annesi.
sagol aysecim insallah canim ya cok huysuz oldu babasida evde iki kat kiskaniyo halbuki esim ozellikle  hic ucaga almiyo yinede asiri kiskaniyo aslinda cok opuyo seviyo ama benim sut vermemi cok kiskaniyo  :'( insallah alisir  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

aydinays

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 19 Ekim , 2011, 18:01:17
Alıntı yapılan: aydinays - 19 Ekim , 2011, 17:53:30

sagol aysecim insallah canim ya cok huysuz oldu babasida evde iki kat kiskaniyo halbuki esim ozellikle  hic ucaga almiyo yinede asiri kiskaniyo aslinda cok opuyo seviyo ama benim sut vermemi cok kiskaniyo  :'( insallah alisir  :amin:

Ayy canım benim o sütü zorla bırakmıştı değilmi??? Oyy kuzum benim inşallah yakında alışır kıyamam ben ona. Cadı abla olacak desene.