2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

swen

iyi akşamlar kızlar bende 8+4 haftalık hamileyim haziranda gelicek benim bebeğimde inşallah şimdiye kadar hiç hamile olduğumu bile anlayamıyordum lekelerim vardı şimdiye kadar şimdi bitti için için midem bulanıyor berbat bişey sabahları çok kötü evdeki herşey kokuyor burnuma ne olacak böyle bilmiyorum  :hieyt: :hieyt:
bebeğim geliyor

GÜLOO

Alıntı yapılan: gül-i rana - 20 Kasım , 2011, 21:49:16
Alıntı yapılan: GÜLOO - 19 Kasım , 2011, 23:42:30
kızlarrr benim miniğimde rabbim nasip ederse haziran ayında olacak çok heyecanlıyım  :love9: :love9: miniğim annesi gibi yaz bebeği olacak haftalar aylar nasıl geçecek bilmiyorum daha çooook var ama olsun beklicez mecburen :love7:

hayırlı olsun hemşerim :opucuk:.rabbim sağ salim kucağımıza  almayı nasip etsin inşallah.bizde 6+1 iz allahın izniyle temmuz ayında alıcam meleğimi kucağıma. :nazar: :nazar:
:hello2: CNM TEBRİK EDERİM SENİ DE RABBİM HERKESE NASİP EDER İNŞALLAH :wave:
"Rabbi yessir vela tuaasir Rabbi temmil bi'l-hayr" >>> Allah'ım kolaylaştır zorlaştırma  Allah'ım hayırla sonuçlandır<<< ALLAH NASİP ETMEYECEĞİ ŞEYİN HAYALİNİ KURDURMAZ...

gül-i rana

günaydın kızlar :opucuk: :flowers: neden kimseler uğramıy buralara :dontknow: :'(

serife26

kızlar satıyorum kısmında yayınladım ama ben de dahil pek kimse bakmıyor sanırım oraya.
elimde hiç kullanılmamış,garanti belgesi olan,paketinden hiç çıkarılmamış 0-13 kg. kapasiteli pierre cardin ana kucağı-oto koltuğu var 2011 de aldım ben de,unisex olsun diye kırmızı-gri almıştım,ama ben ablamınkini kullanıyorum şu anda,elimdekini satıp bebeğime başka şeyler almayı planlıyorum.piyasada 150-160 lira ben 120 den  veriyorum,ankara içi olursa elden teslim bile edebiliriz.değerlendirirseniz hem siz hem ben sevinirim sanırım:)

--elif--

slm kızlar bende 2012 haziran annesiyim 10+2 yiz miniğimle
konuyu görmemişim bende diğer tarafa açtım sonra baktım burda var geri sildim
ama sankimm çok aktif biyer değilmi ne  :icon_scratch:
güzel paylaşımlar yaparız inş. sizlerle  :hello2:

--elif--

eeeee kimsecikler uğramıyor bura swen bari sen gelde iki lafın belini kıralım  :ehi:

swen

geldim canım cevap veremedim sana hastanede yattım 3 gün aşırı kanamayla şükürki bebeğim iyi
bebeğim geliyor

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: swen - 30 Kasım , 2011, 08:47:27
geldim canım cevap veremedim sana hastanede yattım 3 gün aşırı kanamayla şükürki bebeğim iyi

Çok geçmiş olsun canım

--elif--

Alıntı yapılan: swen - 30 Kasım , 2011, 08:47:27
geçmiş olsun cnm bendede oldu bi ara ama geçti şükür

kelebekkk

Merhaba kızlar bende katıldım aranıza :) 5 yaşındaki oğluşuma kardeş geliyomuş, 4+5 hayırlısıyla Ağustos gözüküyor :)

belkis_nur

SWEN gecmis olsun canim ... kelebek sende hosgeldin aramiza

belkis_nur

bizde 7 hafalik olduk   :nazar: :nazar: :nazar:  massallah bulantiyla geciyor zamanimiz cok bulantim var

belkis_nur

arkadasin biri liste yapsin buryaaa   :director: :director: :director: :director: :director:     :k06:

kelebekkk

hoşbulduk cnm
offf o bulantılardan ben ne çekmiştim anlıyorum seni bakalım bu sefer olucakmı :)

belkis_nur

Alıntı yapılan: kelebekkk - 01 Aralık , 2011, 16:12:58
hoşbulduk cnm
offf o bulantılardan ben ne çekmiştim anlıyorum seni bakalım bu sefer olucakmı :)
canim benimde kizim var 6 yasinda   :hello2: