2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

belkis_nur

tanisalim artik burdan sohbet ederiz bol bol hayirlisiyla insallah :amin:

belkis_nur

ben kendimi tanitim 27 yasindayim 8 yillik evliyim   :nazar:   ve 6 yasinda kizim var  :nazar:  calismiyorum .... 

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: belkis_nur - 04 Kasım , 2011, 15:55:25
hangi bolumde ogretmensin canim?

canım ben aslında kız meslek liselerinde çocuk gelişimi ve eğitimi öğretmeniyim ama  acemiliği anasınıfında atayım sonra liseye geçerim dedim ama şimdi Eskişehir'de alan değişikliği yapacağım diye göbeğim çatlıyor:) hemen evimin yakınında kız meslek lisesi var oraya geçmeye çalışıyorum. 1 tane kadro boşalsın diye bekliyorum yani.
  siz ailecek Fransa'dasınız canım herhalde?

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: belkis_nur - 04 Kasım , 2011, 15:57:38
ben kendimi tanitim 27 yasindayim 8 yillik evliyim   :nazar:   ve 6 yasinda kizim var  :nazar:  calismiyorum .... 

bende 28 yaşındayım 1,5 yıllık evliyim:) okul, kpss derken geciktik biraz. daha ilk bebeğime hamileyim... Allah kızını sana bağışlasın bende genç anne olmayı çok isterdim 35 yaşında 2. doğururum artık:(

suzannn

çok güzel muhabbet koyulaşmış sayfanız dolsun inşallah

belkis_nur

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 04 Kasım , 2011, 16:14:24
Alıntı yapılan: belkis_nur - 04 Kasım , 2011, 15:57:38

bende 28 yaşındayım 1,5 yıllık evliyim:) okul, kpss derken geciktik biraz. daha ilk bebeğime hamileyim... Allah kızını sana bağışlasın bende genç anne olmayı çok isterdim 35 yaşında 2. doğururum artık:(
sagol canim ... olsun canin sagolsun... sende arka arka yaparsin annesii   :k06:  ben 3 tane cocuk idealim fazla ara vermem artik ...  :k06:   kizimla bu bebek baya  aralikli oldu ... evet biz ailecek fransada yasiyoruz ....

belkis_nur

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 04 Kasım , 2011, 16:37:44
çok güzel muhabbet koyulaşmış sayfanız dolsun inşallah
sagol canim ins  sende gelirsin   :opucuk:

aydolunayda

kızlar benide alın aranıza :wave:
adım aynur okulöncesi öğretmeniyim :flowers:
haziranın sonlarında heralde doğum, geç dllenme tam tarihi kestiremiyoruz ama 23 gibi :binkybaby:

gül-i rana

kızlar beni de listeye eklermisini.inşallah bu cuma da bebeğimin kesesini görmeye gidicez.inşallah bir sorun yokur kızlar keseyi ve kalp atşını görürüz. :amin:

doğangüneş

ayyy maşallah yaz bebekleri doluşmuş buralar :nazar:
hepinizin hamilelikleri hayırlı olsun hayırlı sağlıklı evlatlar versin rabbim dolsun taşsın sayfanız :amin:
:love9: :love9:

belkis_nur

Alıntı yapılan: gül-i rana - 14 Kasım , 2011, 20:18:53
kızlar beni de listeye eklermisini.inşallah bu cuma da bebeğimin kesesini görmeye gidicez.inşallah bir sorun yokur kızlar keseyi ve kalp atşını görürüz. :amin:
tebrikler canim hosgeldin sayfamaizaa   :flowers:

belkis_nur

listeyle kimse ilgilenmiyor galiba????  :dontknow:   benide eklermisiniz

belkis_nur

belkis_nur

kizlarr benim midem cok bulaniyorrr  cok kotuyummm   

(A)yşe (D)eniz (A)da

:nazar: :nazar: :nazar: liste kalabalıklaşmaya başlamış çok güzel, yeni gelen arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder inşallah.... :flowers: :flowers:
bende 10. haftadayım şükür :nazar: :nazar: pazartesi kontrolüm var bebeğimi göreceğim çok heyecanlıyım... artık bir parmak çocuk görütüsü almıştır :hello2: :hello2: