2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

belkis_nur

canancim insallah birsey olmaz ... allah melegini korur insallahhhhhhh   :amin:

belkis_nur

aysecim ben fransadayim ama turkiyede eskisehirdeyim... eskisehirimiz civil civil cok guzel ozledim oralari .... carsini..

belkis_nur

canancim bende vajinal ultrasonla bakti doktor ve kanama var rahim icinde dedi ... ama rahim hassassiyetten olabilir dedi.... ve tes yaptirdim vajinal insallah infeksiyon yada yara falan yoktur sonuclar sali aksam cikacak .... cok korkuyorum bende allah esirgesin hepimiziiii    :amin:

HASRET!M S@N@

ORNA

selam yaz annişleri inşallah bende bu listeye girerim  :muzz: :muzz: :muzz: dünür oluruz  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

yasmin24

bende burda sizlerle bebeğimle ilgili sohbet etmek istiyorum  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

belkis_nur

insallahhh  kizlarrr allah sizede nasip eder hemende burda sohbet ederizz    :amin:

yasmin24

belkis_nur

:nazar: :nazar:   degerim 400 den 1200 olmus 48 saatte allahaa sukurler olsun katlanmis   :hieyt: :hieyt: 

belkis_nur

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: belkis_nur - 04 Kasım , 2011, 13:23:37
aysecim ben fransadayim ama turkiyede eskisehirdeyim... eskisehirimiz civil civil cok guzel ozledim oralari .... carsini..

Eskişehir bırakılıp gidilir mi canım yaa. Ben hayranım bu şehre. artık Ömrümün geri kalanını zevkle bu şehirde geçirmek niyetindeyim:) sen Eskişehir'in tam olarak neresindensin merkez mi???

belkis_nur

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 04 Kasım , 2011, 15:35:16

Eskişehir bırakılıp gidilir mi canım yaa. Ben hayranım bu şehre. artık Ömrümün geri kalanını zevkle bu şehirde geçirmek niyetindeyim:) sen Eskişehir'in tam olarak neresindensin merkez mi???
canim vallahhh superdir eskisehirimizzz  ben dogma buyume fransa ama turkiyede eskisehir emekde kaliyoz sen?

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: belkis_nur - 04 Kasım , 2011, 15:48:10

canim vallahhh superdir eskisehirimizzz  ben dogma buyume fransa ama turkiyede eskisehir emekde kaliyoz sen?

Bende Hasan Polatkan'dayım canım. Büyük migros var orada bilirsin onun az ilerisinde....

belkis_nur

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 04 Kasım , 2011, 15:52:15
Alıntı yapılan: belkis_nur - 04 Kasım , 2011, 15:48:10

Bende Hasan Polatkan'dayım canım. Büyük migros var orada bilirsin onun az ilerisinde....
yakiniz yanii

belkis_nur