2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: kedcik - 29 Ekim , 2011, 09:54:12
mrb kızlar bende yeni hamileyim 7haftalık  ve 10senedir bekliyorduk sonunda bebeğim geldi  ama düşük oldugu için önceden şimdi doktor göbekten iğne verdi onu yapıyorum kullanan varmı bide progesteran jel kullanıyorum  inş bebeklerimiz allaha emanet olsun :-*
ALLAHIMM YAVRUNU GÖNDERMİŞŞ SONUNDAA COK ŞÜKÜRRR KUCAGINA ALMAYIDA NASİPETSİNN :amin: :amin: :amin:BEN PREGASTAN HAPINI KULLANIYORUM AYRİYETEN İLK ZAMANLAR İGNESİNİDE VURUNDUM AMA KALÇADANN SENİNKİ FARKLI DEMEKKİİ
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

listeye benıde ekleye bılırsınız kızlar bende 2 temmuz dye görunuyor dogum şimdilik 5 haftalık  ;D
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

HASRET!M S@N@

hosgeldin cnm bnm inş arkası gelen olur herkes gelir  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

HASRET!M S@N@

HASRET!M S@N@

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ♥ღ♥  JADE  ♥ღ♥ - 31 Ekim , 2011, 13:25:39
listeye benıde ekleye bılırsınız kızlar bende 2 temmuz dye görunuyor dogum şimdilik 5 haftalık  ;D

hayırlı olsun canım... Allah kucağına alacağın günleride gösterir inşallah...

HASRET!M S@N@

belkis_nur

selam kizlar bende yaz bebisi annesi olucam allah kismet ederse ... benimki daha yeni ama .... testim pozitif cikti cok suukkur ... allahim isteyen herkese nasip etsin  :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 02 Kasım , 2011, 12:14:32
slm ayse nasılsın

iyiyim canım sen nasılsın? soğuklarla mücadele ediyorum Eskişehir çok soğuk...

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: belkis_nur - 02 Kasım , 2011, 20:52:52
selam kizlar bende yaz bebisi annesi olucam allah kismet ederse ... benimki daha yeni ama .... testim pozitif cikti cok suukkur ... allahim isteyen herkese nasip etsin  :amin:

çokkk tebrik ederim canımm sağlıklı bir hamilelik geçirirsin inşallah

__nil__

cnm hayırlsı olsun kan değerin kaç çıktı

HASRET!M S@N@

belkıs cnm burdanda tebrik ederim bu sayfayı sen acmıstın sende geldin aramıza cok sükür  :hello2: :hello2: :hello2:
iyiyim aysecim evet havalar cok soguk diikkatli olmak gerek

belkis_nur

evet sukkur geldim canancim .... yarin kan degerimi kontrol edecegiz insallah cook yukselmistir .... ahhh icim kipir kipir .....

belkis_nur

Alıntı yapılan: __nil__ - 02 Kasım , 2011, 22:20:48

cnm hayırlsı olsun kan değerin kaç çıktı
degerim 400 cikmisti dun adetim 3 gun gecmisti