2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

belkis_nur

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 02 Kasım , 2011, 22:12:05
Alıntı yapılan: belkis_nur - 02 Kasım , 2011, 20:52:52
selam kizlar bende yaz bebisi annesi olucam allah kismet ederse ... benimki daha yeni ama .... testim pozitif cikti cok suukkur ... allahim isteyen herkese nasip etsin  :amin:

çokkk tebrik ederim canımm sağlıklı bir hamilelik geçirirsin inşallah
ayseeeecim sagol ... kiz biz hemseriyizzz  bende eskisehirliyim

gökkusağı

tebrikler  belkıss bizim sayfaları falanda sen açmıştın bende bu sayfaların annesi olayım die bak rabbim zamanı gelmiş vermiş bebeğini çok sevindim tebrik ederim.listeniz gittikçe kabarıo.bende bakınca bu sayfayı hep bizim sayfayla karıştırıom  :k06: :k06: :k06:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

belkis_nur

tessekurler kadriyecim ... sukkur rabbim dualarimi kabul etti    :hieyt:   cok mutluyum yuce rabbim her isteyene versin   :amin:   

belkis_nur

belkis_nur

(A)yşe (D)eniz (A)da

Belkıs'cım ayrıca karın ağrıların için fazla endişelenme benimde sürekli adet ağrısı gibi kısa kısa ağrılarım oluyor özellikle ilk öğrendiğim zamanlarda çok yoğundu. doktor yerleşme ağrısı demişti

HASRET!M S@N@

benmde cok oluyor ve cok korkuyorum inş birsey olmaz

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: belkis_nur - 03 Kasım , 2011, 13:41:44
Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 02 Kasım , 2011, 22:12:05
Alıntı yapılan: belkis_nur - 02 Kasım , 2011, 20:52:52
selam kizlar bende yaz bebisi annesi olucam allah kismet ederse ... benimki daha yeni ama .... testim pozitif cikti cok suukkur ... allahim isteyen herkese nasip etsin  :amin:

çokkk tebrik ederim canımm sağlıklı bir hamilelik geçirirsin inşallah
ayseeeecim sagol ... kiz biz hemseriyizzz  bende eskisehirliyim

aaaa peki Eskişehir'demi yaşıyorsun. ben aslen buralı değildim öğretmen olarak atamam buraya çıktı sonra evlendim, eşim Eskişehir'li bende artık Eskişehir'li oldum sayılır...

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 04 Kasım , 2011, 10:43:09
benmde cok oluyor ve cok korkuyorum inş birsey olmaz

canım öncelikle içini rahat tut, Allah2ın izniyle birşey olmaz. benim ablamda kıvranıyordu resmen sabahlara kadar, doktor bazı kadınlarda bu ağrılar çok yoğun olabiliyor demişti mesela benimki hafif hafif oluyor ve çok kısa sürüyor. ama ne olursa olsun bir doktora danışmakta fayda var

HASRET!M S@N@

konustum cnm doktorumla simdilik yapacak birseyimiz yok dinlen dedi iğne verdi işte düşük olmasın diye bayramın ertesi gün kontrolüm var ama işte insan en ufak sancıda ödü kopuyor annelik böyle birseymiş

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 04 Kasım , 2011, 11:04:26
konustum cnm doktorumla simdilik yapacak birseyimiz yok dinlen dedi iğne verdi işte düşük olmasın diye bayramın ertesi gün kontrolüm var ama işte insan en ufak sancıda ödü kopuyor annelik böyle birseymiş

düşük tehlikenmi varmış. benim vajinal muayene yaptı kanama görünmüyor bir tehlike yok dedi. ne progestan nede iğne verdi sadece bol bol dinlen dedi. ama en önemlisi senin kendini rahat hissetmen, anlayabiliyorum zor ama stress çok daha olumsuz etkiliyor insan hayatını malesef

HASRET!M S@N@

cnm vajinal bakmadı bana galiba lekelenmem var deyince korktu tedvai gördüğüm doktorumdu benm oda biliyor cok zor kavustugumuzu leke var deyince her ihtimale karsı iğne vereyim dedi verdi yok cokta takmıyorum ama insan yinede korkmadan edemiyor ben bu bebeği 2.5 yıl bekledim ve bu yüzden cok seyler yasadım cnm ondan dolayıda kaybetmek istemiyorum inş birsey olmaz meleklerimize beklemek cok zor allah isteyen herkese nasip eder inş

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 04 Kasım , 2011, 11:14:34
cnm vajinal bakmadı bana galiba lekelenmem var deyince korktu tedvai gördüğüm doktorumdu benm oda biliyor cok zor kavustugumuzu leke var deyince her ihtimale karsı iğne vereyim dedi verdi yok cokta takmıyorum ama insan yinede korkmadan edemiyor ben bu bebeği 2.5 yıl bekledim ve bu yüzden cok seyler yasadım cnm ondan dolayıda kaybetmek istemiyorum inş birsey olmaz meleklerimize beklemek cok zor allah isteyen herkese nasip eder inş

anladım canım Allah yardımcın olsun, lekelenmen olunca doğal olarak bakmamıştır. beklemek kötü ben topu topu birkaç ay bekledim kahroluyordum sizin sabrınızada hayranım. yüce Allah'ım meleğini sana bağışlasın inşallah

HASRET!M S@N@

belkis_nur

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 04 Kasım , 2011, 10:29:28
Belkıs'cım ayrıca karın ağrıların için fazla endişelenme benimde sürekli adet ağrısı gibi kısa kısa ağrılarım oluyor özellikle ilk öğrendiğim zamanlarda çok yoğundu. doktor yerleşme ağrısı demişti
ay sagol canim icimi ferahlattin