2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

bebeğimbenim(şerife)

YENİ ANNE ADAYLARI NERDESİNİZZZ GELİN HAYDE :occasion14: :occasion14: :occasion14:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

yaz anneleri yeni sayfaniz hayirli olsun yeni gördümmm  :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion14: :hello2: :hieyt: :flowers: insallah kocaman listeniz olur sizinde bizim gibi  :amin: :amin: :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: gulum22 - 27 Ekim , 2011, 14:38:57
yaz anneleri yeni sayfaniz hayirli olsun yeni gördümmm  :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion14: :hello2: :hieyt: :flowers: insallah kocaman listeniz olur sizinde bizim gibi  :amin: :amin: :k06: :k06:
aminn canımmm aminnn :amin: :amin: :amin: :amin:cok saol :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:suan bendenn baskaa gelen yokkkk inşallahh dolar taşarr hayırlısıylaaa :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

:flowers: :flowers: :flowers: Şükürler olsun bende burdayım... Allah nasip ederse en geç 20 haziranda bebeğim benimle olacak :nazar: :nazar: :nazar:

suzannn

suzannn

zekiyeebru....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  22 Haziran 2012
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  24 Haziran 2012
--€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah 
bebeğimbenim(şerife)....Bebisimizi bekliyoruz insallah
ayse_deniz_kucuk.........Bebisimizi bekliyoruz insallah
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah
HASRET!M S@[email protected] bekliyoruz insallah

HASRET!M S@N@

benmde 28 haziran görünüyor inş suzancım sende gel aramıza herkesten cok olsun burası cok kalabalık simdiden epey kişi olmus daha 2 ay var inş hepiniz gelirsiniz ben daha korkuyorum buralarda konusmaya

bebeğimbenim(şerife)

28 Ekim , 2011, 13:42:59 #52 Son düzenlenme: 28 Ekim , 2011, 22:23:22 bebeğimbenim(şerife)
bebeğimbenim(şerife)....Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar: 2 Haziran 2012
ayse_deniz_kucuk.........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 20 Haziran 2012
zekiyeebru....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  22 Haziran 2012
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012
--€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
HASRET!M S@[email protected] bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 28 Haziran 2012

suzannn

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 27 Ekim , 2011, 17:26:29
benmde 28 haziran görünüyor inş suzancım sende gel aramıza herkesten cok olsun burası cok kalabalık simdiden epey kişi olmus daha 2 ay var inş hepiniz gelirsiniz ben daha korkuyorum buralarda konusmaya
KORKMA CANIM ALLAHIN İZNİYLE HERŞEY YOLUNDADIR İNŞALLAH BENDE GELİRİM NAGİHANDA SARIKIZ DERBEDER GÖÇMEN BİZDE ÇOK ÇOK BEKLEDİK İNŞALLAH SON BULUR BEKLEYİŞİMİZ

kedcik

mrb kızlar bende yeni hamileyim 7haftalık  ve 10senedir bekliyorduk sonunda bebeğim geldi  ama düşük oldugu için önceden şimdi doktor göbekten iğne verdi onu yapıyorum kullanan varmı bide progesteran jel kullanıyorum  inş bebeklerimiz allaha emanet olsun :-*

@@@gözde@@@

günaydın canım hayırlı olsun bebeğiiz Allah kucağına aldığınız günleride göstersin ilaçlar hakkında bir bilgim yok ama burda kullanan arkadaşlar vardı faydasını gördüklerini yazmışlardı inşallah sendede fayda eder :amin: daha güzel bilgyi kullanan arkadaşlar verir bugün ve yarın haftasonu olduğu çin sakin olur site tedavi mi oldun canım rabbim yüzünüze gülmüş çok sevindim :binkybaby: :love9:

suzannn

Alıntı yapılan: kedcik - 29 Ekim , 2011, 09:54:12
mrb kızlar bende yeni hamileyim 7haftalık  ve 10senedir bekliyorduk sonunda bebeğim geldi  ama düşük oldugu için önceden şimdi doktor göbekten iğne verdi onu yapıyorum kullanan varmı bide progesteran jel kullanıyorum  inş bebeklerimiz allaha emanet olsun :-*
hayırlı olsun canım kullanan arkadaşlar var kan pıhtılaşmasıyla ilgili galiba

qonca

Alıntı yapılan: kedcik - 29 Ekim , 2011, 09:54:12

mrb canm öncelikle gözünüz aydın yıllar sonra büyük bi sevinç...
bende 2,5 senelik evliyim 3 düşük yaptım...
şuanda 16 haftalık hamileyim...
bende de kan pıhtılaşması vardı ve bu yüzden iğne verdi....
daha önceki gebeliğimde 0,4 ml lik clexane kullandım yeterli gelmedi düşük yaptım...
şimdi 0,8 ml lik kullanıyorum şükürler olsun bi sorun yok şuanda...
progestan da vajinal kullandım...
rabbim sorunsuz gebelik geçirmeni nasip etsin  :nazar: :amin: :amin:  ...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 28 Ekim , 2011, 13:53:10
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 27 Ekim , 2011, 17:26:29
KORKMA CANIM ALLAHIN İZNİYLE HERŞEY YOLUNDADIR İNŞALLAH BENDE GELİRİM NAGİHANDA SARIKIZ DERBEDER GÖÇMEN BİZDE ÇOK ÇOK BEKLEDİK İNŞALLAH SON BULUR BEKLEYİŞİMİZ
:amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

listemiz inş en kalabalık liste olur  :amin: :amin: :amin:
daha simdiden epey kişi olmus masallah :nazar: :nazar: :nazar: