2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

(A)yşe (D)eniz (A)da

Benim küçük meleğimin cinsiyetini anlayamadık malesef... ama ense kalınlığı 0.7 çıktı riskli gruba girmiyormuş... kan testlerinin sonuçlarıda perşembe günü çıkacak inşallah onlarda normal çıkarsa rahatlayacağım..

Deniz gözlüm

Günaydınn tekrarrr kızlarr

bütün yazdıklarımı sildim yanlışlıkla foruma alışamadım daha  :toothy10:
Ayşecim hadi hayırlı olsun senin adına sevindim .İkili test için ne yaptılar sonuçları çıktımı bizide bilgilendirirmisin ben unutmuşum herşeyi sanki  :sad1:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 12 Aralık , 2011, 21:35:08
Benim küçük meleğimin cinsiyetini anlayamadık malesef... ama ense kalınlığı 0.7 çıktı riskli gruba girmiyormuş... kan testlerinin sonuçlarıda perşembe günü çıkacak inşallah onlarda normal çıkarsa rahatlayacağım..

inşallah herşey yolunda gider  :nazar: :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: Deniz gözlüm - 13 Aralık , 2011, 09:25:50
Günaydınn tekrarrr kızlarr

bütün yazdıklarımı sildim yanlışlıkla foruma alışamadım daha  :toothy10:
Ayşecim hadi hayırlı olsun senin adına sevindim .İkili test için ne yaptılar sonuçları çıktımı bizide bilgilendirirmisin ben unutmuşum herşeyi sanki  :sad1:

çok teşekkür ederim... kan testlerinin sonuçlarını perşembe günü alacağım şuanda bildiğim sadece ense kalınlığı ölçümü oda allaha şükür normal.
2 li testte önce ultrasonda bebeğin ense pilisi kalınlığını ölçtüler sanırım 3 milim sınırmış 2milim ve üzeri riskli gruba giriyormuş şükür benimki iyi çıktı... birde kan verdim kan da birşeylere bakılacakmış başka birşey yapılmadı...

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: lcy - 13 Aralık , 2011, 09:39:55
Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 12 Aralık , 2011, 21:35:08

inşallah herşey yolunda gider  :nazar: :amin:

teşekkür ederim canım. sen doktora gittin mi? ne oldu merak ettim

Deniz gözlüm

çok teşekkür ederim... kan testlerinin sonuçlarını perşembe günü alacağım şuanda bildiğim sadece ense kalınlığı ölçümü oda allaha şükür normal.
2 li testte önce ultrasonda bebeğin ense pilisi kalınlığını ölçtüler sanırım 3 milim sınırmış 2milim ve üzeri riskli gruba giriyormuş şükür benimki iyi çıktı... birde kan verdim kan da birşeylere bakılacakmış başka birşey yapılmadı...
[/quote]

çok sevindim gerçekten sonuçların iyi olmasına. İkili teste çocuğun zeka gelişimini kontrol ediyorlar. cumartesi benimde kontrolüm vardı doktorum sordu bana zeka testi için ikilimi üçlüyümü yaptırmak istiyorsun ne düşünürsün diye. Bende doktoruma bıraktım hangisini yaptırmam gerektiğini yaştan dolayı ikiliyi yapalım sonrası için bakarız dedi 24 aralıkta ikinci kontrolümde ikili test için kan vereceğim bende hayırlısı artık bakalım beklemeler başladı .

suzannn

size bir arkadaş daha geldi  ●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:   hamile

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 13 Aralık , 2011, 11:58:19
size bir arkadaş daha geldi  ●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:   hamile

Maşallah güzel bir haber daha inşallah listemiz dolar taşar

HASRET!M S@N@

(A)yşe (D)eniz (A)da

çok sevindim gerçekten sonuçların iyi olmasına. İkili teste çocuğun zeka gelişimini kontrol ediyorlar. cumartesi benimde kontrolüm vardı doktorum sordu bana zeka testi için ikilimi üçlüyümü yaptırmak istiyorsun ne düşünürsün diye. Bende doktoruma bıraktım hangisini yaptırmam gerektiğini yaştan dolayı ikiliyi yapalım sonrası için bakarız dedi 24 aralıkta ikinci kontrolümde ikili test için kan vereceğim bende hayırlısı artık bakalım beklemeler başladı .
[/quote]

evet beklemek çok zor inşallah sende hayırlı haberler verirsin bize... 2 li risksiz çıkarsa doktor 3 lü yaparmı yani yapılması zorunlumu 3 lü taramanın. doktorum birşey demedi bende sormadım:)

suzannn

Deniz gözlüm

Ayşecim bazı doktorlar anneye bırakıyor ikiliyi yaptıran üçlüyü yaptırmıyor. Benim ilk hamilelikte ikisinide yaptırmıştı doktorum birde dört boyutlu ultrasona girmiştim ozaman bebeğin kan akışını vs bir sürü şeyi inceledilerdi gayet net görünüyordu harika birşeydi  :D
İnşallah bende güzel haberler ile geleceğim size .

Hayırlı olsun yeni hamişlerle dolsun taşsın burası . :muzz: :hello2:

kelebekkk

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 13 Aralık , 2011, 12:10:44

evet beklemek çok zor inşallah sende hayırlı haberler verirsin bize... 2 li risksiz çıkarsa doktor 3 lü yaparmı yani yapılması zorunlumu 3 lü taramanın. doktorum birşey demedi bende sormadım:)

inşallah onda da güzel sonuçlar alırsın Ayşecim. benim ilk hamileliğimde sadece 2.li test yapmıştı doktorum o temiz çıkınca 3.lüyü yapmamıştı sanada inşallah gerek kalmaz  ;)

yeni hamişlere de hayırlı olsun  :nazar:

ben de bu sabah bi akrabamıza gittim kahvaltıya. cumartesi gidicem keseyi görmeye belki kalp atışı da duyarım  :amin: :amin:

karnımın üst kısmı çok şişti ya yani midem gazdan diyorum ama  ::) :-\ :y25:
bide göğüslerim çok şişti yeşil yeşil damarlandı, sabah da konuşuyoduk bu kadar erken bu belirtiler normal mi diye, orda birisi de daha önce boş gebelik yaşamıştı inşallah anormal bi durum yoktur falan diye konuştuk ama içime bi korku düştü bi kere hayırlısı bakalım cmt. anlicas  :icon_scratch:

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: kelebekkk - 13 Aralık , 2011, 13:29:12
Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 13 Aralık , 2011, 12:10:44

inşallah onda da güzel sonuçlar alırsın Ayşecim. benim ilk hamileliğimde sadece 2.li test yapmıştı doktorum o temiz çıkınca 3.lüyü yapmamıştı sanada inşallah gerek kalmaz  ;)

yeni hamişlere de hayırlı olsun  :nazar:

ben de bu sabah bi akrabamıza gittim kahvaltıya. cumartesi gidicem keseyi görmeye belki kalp atışı da duyarım  :amin: :amin:

karnımın üst kısmı çok şişti ya yani midem gazdan diyorum ama  ::) :-\ :y25:
bide göğüslerim çok şişti yeşil yeşil damarlandı, sabah da konuşuyoduk bu kadar erken bu belirtiler normal mi diye, orda birisi de daha önce boş gebelik yaşamıştı inşallah anormal bi durum yoktur falan diye konuştuk ama içime bi korku düştü bi kere hayırlısı bakalım cmt. anlicas  :icon_scratch:

Denizcim sıkıntı edip boşyere kuruntuya sokma kendini .Allahın izniyle hafta sonu keseni de kalp atışlarıın da duyacaksın. Benim göğüslerimde şişti ve acıyorlar dokunamıyorum :dontknow:. Çağana hamileyken ozaman da çok şişmişti ve aşırı kaşıntım oluyordu hep çatladı ,kaşınmaktanda kanatıyordum :crybaby2: şimdi umarım kanatacak kadar çatlamaz ve büyümezler  :-\

kelebekkk

Alıntı yapılan: Deniz gözlüm - 13 Aralık , 2011, 13:38:10
Denizcim sıkıntı edip boşyere kuruntuya sokma kendini .Allahın izniyle hafta sonu keseni de kalp atışlarıın da duyacaksın. Benim göğüslerimde şişti ve acıyorlar dokunamıyorum :dontknow:. Çağana hamileyken ozaman da çok şişmişti ve aşırı kaşıntım oluyordu hep çatladı ,kaşınmaktanda kanatıyordum :crybaby2: şimdi umarım kanatacak kadar çatlamaz ve büyümezler  :-\

inşallah Filizim ya ister istemez içime sıkıntı oldu, benim göğsümde kaşıntı değil de akşam sütyeni çıkardığımda ağrı gibi bişey oluyo bi süre sonra geçiyo, bir de damarlandı işte  ??? ???

inşallah cmt. güzel haberlerle gelirim bende  :opucuk: