2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

gercekten epey cogalmıs inş hepiniz dogumlarınızı da paylasırsınız bende bu istede en ön sıralardaydım yasaydı bebeğim 11 haftalık filan olacaktı inş hiçbiriniz hiç cıkmazsınız bu listeden kızlar inş aminnnnnnnn

kelebekkk

:'( amin canım  :amin: :amin: :amin:

inşallah senide yeniden ekleriz  :amin:

HASRET!M S@N@

inş cnm allah kimseyede yasatmasın sizin hamilelikleriniz sonuna kadar gitsin inş

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 10 Aralık , 2011, 11:49:01
gercekten epey cogalmıs inş hepiniz dogumlarınızı da paylasırsınız bende bu istede en ön sıralardaydım yasaydı bebeğim 11 haftalık filan olacaktı inş hiçbiriniz hiç cıkmazsınız bu listeden kızlar inş aminnnnnnnn

canımmm güzel dileklerin için çok teşekkür ederim... Allah'ım en kısa zamanda seninde gönlüne göre versin inşallah

esmerim:))

Kızlar bana yardım olun desteklerınıze ıhtıyacım var!!
Ben bundan 1,5sene once dusuk yaptım.1,5senedır bebegım olmuyordu Allahıma sukur suan hamileyim 10haftalık :love9:
Ama bılırsınız ıste dusuk yapanların pısıkolojısını rahat olmaya calısıyorum hep.Ay sonunda kontrolum var doktor cınsıyetını soylıcek ınsallah.Bazen rahmımde sol tarafım agrıyor hemen korkuyorum.Kendımı rahatlatmam lazım.Insallah bebegım saglıkla buyuyordur kızlar.Asırı derecede akıntım var.
Suan pek bısey hıssetmıyorum bır an once bebısımın buyumesını ve Allahın ıznıyle saglıkla dogmasını ıstıyorum.
Allahım tum anne olmak ıstıyenlere hayırlı evlatlar versın. :amin:

HASRET!M S@N@

korkmakta cok haklısın cnm bende cok yakın bir zamanda düşük yaptım simdi olsa korkarım sürekli diyorum sende içini ferah tut seni cok iyi anlıyorum ama kendinde herhangi bir farklılık gördüğün anda doktoruna sor gülüm işi her zaman ciddi tut önemsememezlik yapma inş sağ salim kucagına alırsın meleğini

doruk38

canım bende geçen yıl kasım ayında düşük yaptım. bende de aynı korkular oluyo. aklıma kötü şeyler geldikçe dua ediyorum. bebeğimi kucağıma aldığım günü hayal ediyorum mutlu oluyorum. şeytan vesvesesinden ve içimdeki kötü duygulardan ALLAHA sığınıyorum. çok şükür kendimi çok iyi hisediyorum.  :love9: :love9: :love9: :love9:

kelebekkk

Alıntı yapılan: esmerim:)) - 10 Aralık , 2011, 15:56:49
Ben bundan 1,5sene once dusuk yaptım.1,5senedır bebegım olmuyordu Allahıma sukur suan hamileyim 10haftalık :love9:
Ama bılırsınız ıste dusuk yapanların pısıkolojısını rahat olmaya calısıyorum hep.Ay sonunda kontrolum var doktor cınsıyetını soylıcek ınsallah.Bazen rahmımde sol tarafım agrıyor hemen korkuyorum.Kendımı rahatlatmam lazım.Insallah bebegım saglıkla buyuyordur kızlar.Asırı derecede akıntım var.
Suan pek bısey hıssetmıyorum bır an once bebısımın buyumesını ve Allahın ıznıyle saglıkla dogmasını ıstıyorum.

Allah tamamına erdirsin inşallah. Aklından kötü düşünceleri at kendine stres yapma ama doktoruna her şeyi sormaktan da çekinme  ;) Ben ilk hamileliğimde eşim liste yapardı sorulacaklar listesi tavsiye ederim  :k06:

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: esmerim:)) - 10 Aralık , 2011, 15:56:49

Günaydın kızlar,

Esmerim ilk önce korkmakta ,endişe duymakta çok haklısın bunu hamilelik boyunca da yaşıyacağız hepimiz dört dörtlük hamilelik yaşasak bile  :( Allah büyük canım dua et bol bol . Birde sol tarafımda benimde ağrılarım oluyor bebek belki soluna yerleşiyordur sanki kemiklerim acıyor yatamıyorum bile sol tarafıma korkma ,aynı zamanda akıntım benimde oluyor neden bilmiyorum unuttum hafta sonu kontrolüm vardı sormadım :sad1:  İki hafta sonra ikili test olucam bakalım hayırlısı olsun herşeyin rabbim sağlıkla kucağımıza alacağımız günleri gösterecek bize hayırlısıyla bozmayın moralinizi yüksek tutun bebişler etkilenmesin ;)

(A)yşe (D)eniz (A)da

benimde bugün 2 li taramam var kalbim yerinden fırlayacak sanki... Dua edin benim için ne olur...

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 12 Aralık , 2011, 10:40:09
benimde bugün 2 li taramam var kalbim yerinden fırlayacak sanki... Dua edin benim için ne olur...

Ayşecim hayırlısı ile birşey çıkmayacak zaten kan vereceksin sanırım öyle hatırlıyorum onun sonuçları da hemen çıkmıyordu telaş etme sakin ol herşey yolunda olacak inşallah canım dualarımız seninle

doruk38

canım nasıl yapılıyo bilmiyorum  ama :dontknow:  inaşşalh güzel sonuçlarla gelirsin canım  :amin:  :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin: inşallahh güzel sonuclarla dönersin canım  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

(A)yşe (D)eniz (A)da

hepinize çok teşekkür ederimm inşallah güzel haberlerle dönerimm :amin: :amin: :amin: :amin:... her günü ayrı bir stres aman kesesi, aman kalp sesi, aman 2li taraması... 3 lü taramaya yüreğim dayanmaz herhalde :y25: :y25: :y25:

bizim cinsiyetimizde belli olabilir bugünn ayyy o ayrı bir heyecan :occasion14: :occasion14:

kelebekkk

hayırlı haberlerle gel inşallah  :love9:

benimde hatırladığım kan verilerek yapıldığıydı  :)
cinsiyet içinde sağlıkla Allah gönlüne göre versin inşallah benim içime oğlun olacak gibi doğdu  :laughing7: