2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

belkis_nur

doruk38

kelebekkk

kızlar beimde ilk hamilelğimde 6.haftadan itibaren fena ötesi bulantılarım vardı 4 aya yakın sürmüştü.
ama şuanda hiç bulantı belirtisi yok inşallah bu hafta geçince de başlamaz  :laughing7:

şuan tek sorun akşamları bel ağrısı oluyo,oda sanırım hareket etmekten malum yaramazım öğlen geliyo okuldan  :k06: bide bende herşeye ağlar oldum   :k06:

doruk38

Alıntı yapılan: kelebekkk - 09 Aralık , 2011, 11:01:31
kızlar beimde ilk hamilelğimde 6.haftadan itibaren fena ötesi bulantılarım vardı 4 aya yakın sürmüştü.
ama şuanda hiç bulantı belirtisi yok inşallah bu hafta geçince de başlamaz  :laughing7:

şuan tek sorun akşamları bel ağrısı oluyo,oda sanırım hareket etmekten malum yaramazım öğlen geliyo okuldan  :k06: bide bende herşeye ağlar oldum   :k06:

HER ŞEYE RAĞMEN hamile olmak GÜZEL BİR DUYGU.   :love7: :love7: :love7: :love7:

belkis_nur

:nazar:   zehracim  ....  kelebek sanslisin su bulantilar beni mahvetti  aman olmasin sende ...  :amin:

belkis_nur

kizlarr zamanin cabuk gecmesini isterdimmm   bir an once bebisime kavusmakkk   :amin: :amin: :amin:   

belkis_nur

doruk38

Alıntı yapılan: belkis_nur - 09 Aralık , 2011, 11:08:26
kizlarr zamanin cabuk gecmesini isterdimmm   bir an once bebisime kavusmakkk   :amin: :amin: :amin:

:icon_thumright: :icon_thumright:  gerçekten günler geçmek bilmiyo. bir an önce 12. haftaya falan gelseydimm..... zaman geçmiyo sanki.

kelebekkk

kelebekkk

Alıntı yapılan: belkis_nur - 09 Aralık , 2011, 11:09:30
bizler icin gunler uzun olcak artikkk

şimdiden geçmiyo daha ben keseyi göremedim yaa  :sad1: :sad1:
haftaya gidicem doktora zaman geçmiyooo  ::)

doruk38

Alıntı yapılan: kelebekkk - 09 Aralık , 2011, 11:13:58

ben dr gitmekte hiç acele etmiyorum. 1 ay sonra giderim hem kendini görürürm hem kalp atışını duyarım inşallahh  :amin:

belkis_nur

Alıntı yapılan: kelebekkk - 09 Aralık , 2011, 11:13:58

keseyi gorunce insan bir ohhh   cekiyor canim ben gordum kalp atislarini bile duydum 5 HAFTALIKTA

ORNA

coştu bu sayfa kızlar bende geldimmmmm  :muzz: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: hamişsiniz daha ne istiyosunuz  :k06: :k06: ya biz napalım  :k06: :k06: inşallah bende yaz annesi olurum burda birlikte sohbet ederiz  :amin: :amin: :amin:

<<<peri masalı >>>

kızlar bende yaz annesi olucam allah nasip ederse kabul ederseniz bende burdayım artık  ;D

kelebekkk

Alıntı yapılan: belkis_nur - 09 Aralık , 2011, 11:17:12
[  keseyi gorunce insan bir ohhh   cekiyor canim ben gordum kalp atislarini bile duydum 5 HAFTALIKTA

kesinlikle belkıs  :) 5 haftalıkta kalp atışı duyman çok şans olmuş genelde 7-8 haftalıkken duyuluyo  :icon_scratch:

zehracım ne güzel içini ferah tutman  :icon_thumright: bana densizin biri karnımdaki kramplar için dış gebelikmi oldun dedi de geçen hafta içime kurt düşürdü densizz  :caca: :caca: