2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

Deniz gözlüm

Evet Ayşecim Deniz ve benin ikinci çocuklarımız inşallah . Sakin hamilelik geçirmeni öneririm o doktor kontrolleri zamanı gelmek bilmiyor evet ama kuzunu eline alacağın günü düşün ve mutlu ol .Zaten onu kucağına verince bambaşka bir insan oluyoruz anne olarak .
Denizcim Arda biliyor mu kardeşi olacağını? Çağan erkek istiyor ismini bile koymuş Çınar olsun diyor  :D

İkinci hamilelikler sanırım daha sakin geçiyor herkes diyordu da inanmıyordum ,ilklerde insanın içi içine sığmıyordu şimdi normal bir şekilde geçiyor garibim benim :)

Ben soluma zor yatıyorum ilk hamileliğimde de olmuştu sanırım oraya yerleşiyor bebek bölük pörçük uyuyorum,ağrım oluyor. Birde hiç ağzımın  tadı yok yemek yemek istemiyorum sanki bulantım yemekten sonra daha çok oluyor geçicek inşallah bu zamanlarda tabi ama tadım tuzum kalmadı resmen ruh gibi dolanıyorum işyerinde kendimden ben bile sıkıldım :y25:

kelebekkk

Arda hergün söyleniyodu benim niye kardeşim çok canım sıkılıyo herkesin kardeşi var falan diye diye girdi aklımıza  :toothy10: bu kadar çabuk beklemiyodum ilk denemede oluverdi  :laughing7: :laughing7:

Ben kız kardeşin olsa ne güsel olur diyorum hayır erkek olsun adını Ben10 koyalım diyor  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

--elif--

slm kızlar bende geldim  :hieyt:
kelebekk oğlun olursa adıda hazırmış ben10  :k06:

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: kelebekkk - 08 Aralık , 2011, 12:02:34
Arda hergün söyleniyodu benim niye kardeşim çok canım sıkılıyo herkesin kardeşi var falan diye diye girdi aklımıza  :toothy10: bu kadar çabuk beklemiyodum ilk denemede oluverdi  :laughing7: :laughing7:

Ben kız kardeşin olsa ne güsel olur diyorum hayır erkek olsun adını Ben10 koyalım diyor  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Ay Deniz çok güldüm bu çocuklar nerden buluyor bu isimleri zaten. Daha ortada birşey yokken soruyordum Çağana finki koyalım diyordu garip garip şeyler diyordu  :toothy10: :toothy10: Bir ara ben Çınar dedim şimdi serviste de varmış takmış Çınar olsun diye allahtan güzel isim  ;D ;D

esmerim:))

Kızlar 9haftalık hamısım.Bebegımın sukurler olsun Rabbıme kalp atışlarını duyduk.Allahım herkeze nasıp etsın :amin:
Ay sonunda 3ayı gecıcek kontrolum var.Okadar heycanlıyımkı eskıden mıde bulantılarım falan vardı sımdı gectı.Eskıdende kılolu gobegım oldugu ıcın henuz  karnım falan cıkmadı.Doktor cınsıyetını soylıcek ınsallah guzel haberler alırım.Henuz onu hıssetmıyorum esıme buyuyodur degılmı dıyorum bazen:)Insallah bıran once gobuslerımız cıkarda bebeklerımızın hareketlerını duyarız :amin:
Allahım herkezın bebegını saglıkla kucagına almayı nasıp etsın :amin:
                                                                                     ESRA

Deniz gözlüm

Merhaba Esra Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğini ,tüm hamişlerin bebeklerini kucağına almayı nasip etsin :amin:

Benimde bu hafta sonu kontrolüm var ilk bebeğimin 12 haftalıkken cinsini söylemişti doktorum , bu sefer daha erken bir dahaki gidişimde sanırım der belli olursa inşallah.

esmerim:))

Alıntı yapılan: Deniz gözlüm - 08 Aralık , 2011, 13:28:47
Merhaba Esra Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğini ,tüm hamişlerin bebeklerini kucağına almayı nasip etsin :amin:

Benimde bu hafta sonu kontrolüm var ilk bebeğimin 12 haftalıkken cinsini söylemişti doktorum , bu sefer daha erken bir dahaki gidişimde sanırım der belli olursa inşallah.
cnm tesekkurler.ıste ay sonunda gıdıcem ınsallah cınsıyetı belırlencek.karnım ne zaman cıkar acaba bırde bır an onca hareketlerını hıssetmek ıstıyorum suan bısey hıısetmıyorum.

Deniz gözlüm

cnm tesekkurler.ıste ay sonunda gıdıcem ınsallah cınsıyetı belırlencek.karnım ne zaman cıkar acaba bırde bır an onca hareketlerını hıssetmek ıstıyorum suan bısey hıısetmıyorum.
[/quote]

Eğer iç karnın büyükse karnın biraz geç çıkar,ama bünyeden bünyeye de değişir sanırım. Benim sezeryandan kalan bir hafif göbeğim vardı ee tabi şimdi biraz şiştim gibi geliyor bana  :k06: Kıpırtıları için biraz daha beklemen lazım ikinci 3 aylık dönemde daha rahat hissedeceksin hareketlerini 

gül-i rana

slm kızlar bende geçen hafta duydum kalp atışlarını.ama pek sevinemedik kardeşimin durumundan dolayı.şimdi yeni yeni anlıyorum hamileliğimi.kardeşim düzelmeye başladıkça aklıma geliyo hamile olduğum.
doktor kontrolde herşeyin iyi olduğunu söyledi.3 hafta sonra gel demişti şimdi iki haftamız kaldı kontrole.inşallah srunsuz bir hamilelik ve sorunsuz hayrılı doğumlar sağlıklı bebekler nasip etsin rabbim hepimize :amin: :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: gül-i rana - 08 Aralık , 2011, 15:56:35
slm kızlar bende geçen hafta duydum kalp atışlarını.ama pek sevinemedik kardeşimin durumundan dolayı.şimdi yeni yeni anlıyorum hamileliğimi.kardeşim düzelmeye başladıkça aklıma geliyo hamile olduğum.
doktor kontrolde herşeyin iyi olduğunu söyledi.3 hafta sonra gel demişti şimdi iki haftamız kaldı kontrole.inşallah srunsuz bir hamilelik ve sorunsuz hayrılı doğumlar sağlıklı bebekler nasip etsin rabbim hepimize :amin: :amin:

amin canım inşallah Allah kardeşine de bol bol şifalar versin...  şimdi durumu nasıl kardeşinin?

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: esmerim:)) - 08 Aralık , 2011, 13:22:59
Kızlar 9haftalık hamısım.Bebegımın sukurler olsun Rabbıme kalp atışlarını duyduk.Allahım herkeze nasıp etsın :amin:
Ay sonunda 3ayı gecıcek kontrolum var.Okadar heycanlıyımkı eskıden mıde bulantılarım falan vardı sımdı gectı.Eskıdende kılolu gobegım oldugu ıcın henuz  karnım falan cıkmadı.Doktor cınsıyetını soylıcek ınsallah guzel haberler alırım.Henuz onu hıssetmıyorum esıme buyuyodur degılmı dıyorum bazen:)Insallah bıran once gobuslerımız cıkarda bebeklerımızın hareketlerını duyarız :amin:
Allahım herkezın bebegını saglıkla kucagına almayı nasıp etsın :amin:
                                                                                     ESRA

Esracım çok tebrik ederim Allahım Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah... bende şuanda 13. haftadayım 3. ayımı doldurduğum gün yani pazartesi günü randevum var ve bende senin gibi çok heyecanlıyım cinsiyetini öğrenmeyi umuyorum... Birde 2 li tarama yapılacak o gün dualarınızı esirgemeyin benden ve bebeğimden 

gül-i rana

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 08 Aralık , 2011, 16:02:47
Alıntı yapılan: gül-i rana - 08 Aralık , 2011, 15:56:35

amin canım inşallah Allah kardeşine de bol bol şifalar versin...  şimdi durumu nasıl kardeşinin?

saol canım .salı günü çıktı yoğun bakımdan çok şükür.

kelebekkk

Alıntı yapılan: --€lif-- - 08 Aralık , 2011, 12:20:18
slm kızlar bende geldim  :hieyt:
kelebekk oğlun olursa adıda hazırmış ben10  :k06:

hoşgeldinn evet elif bende çok gülüyorummm  :ehi:
filizz finki de süpermiş sanada uyar  :toothy10: :toothy10:

kelebekkk

esmerim hayırlı olsun bebeğin 2 ay sonra hissedersin cnm
gül-i rana sanada geçmiş olsun cnm kendini çok sıkma kısa zamanda iyileşir inşallah

--elif--

SANKİ GENELDE 2. ÇOCUĞU OLACAKLARMI VAR NE YADA BANAMI ÖYLE GELDİ
BENMDE BİR KIZIM VAR 2 YAŞINDA BU İKİNCİ OLACAK ALLAH KISMET EDERSE  :hieyt: