2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: belkis_nur - 07 Aralık , 2011, 10:50:35
Aysecim bulantilar devant ediyor ama azaliyor gibi bazen sen nasilsin canim ?

bende iyiyim canım tek şikayetim baş ağrılarım ilaçta içemiyorum çıldırtıyor... hele bu sabah dahada fenayım foruma girer girmez üzücü bir haber okudum kadriyee nin bebeğini:(((( çok üzüldüm yine tuttu başım. bende pazartesi 2 li taramayla başlıyorum Allah'ım herkese evladını bağışlasın inşallah

kelebekkk

günaydınlarrr  :)

kızlar, ilk hamileliğimi öğrendikten sonra bi rüya görmüştüm sarışın bi erkek çocuğu doğurmuşum falan çok güzeldi aynen de öyle oldu şimdi kumral olan ARDA'm doğduğunda sapsarıydı.
işte bu gece bi rüya daha gördüm koyu renk saçlı beyaz tenli uzun kirpikli ve mavi gözlü  bi kız çocuğu doğurmuşum  :ehi: :ehi:

düşünüyorum da anne babada renkli gözlü yok benim anneannem mavişdi ondan dolayı tutarmı acaba  :laughing7: :laughing7:

bide çocuk çok tosundu wayy be tosun gibi falan diyodum kucağıma alınca  :laughing7: :laughing7:

hayırlara çıksın inşallahhhhhhh

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: kelebekkk - 08 Aralık , 2011, 09:01:44
günaydınlarrr  :)

kızlar, ilk hamileliğimi öğrendikten sonra bi rüya görmüştüm sarışın bi erkek çocuğu doğurmuşum falan çok güzeldi aynen de öyle oldu şimdi kumral olan ARDA'm doğduğunda sapsarıydı.
işte bu gece bi rüya daha gördüm koyu renk saçlı beyaz tenli uzun kirpikli ve mavi gözlü  bi kız çocuğu doğurmuşum  :ehi: :ehi:

düşünüyorum da anne babada renkli gözlü yok benim anneannem mavişdi ondan dolayı tutarmı acaba  :laughing7: :laughing7:

bide çocuk çok tosundu wayy be tosun gibi falan diyodum kucağıma alınca  :laughing7: :laughing7:

hayırlara çıksın inşallahhhhhhh

Ayyy ne güzel yaaa ben hiç görmüyorum rüya çok merak ediyorum.. inşallah Allahım gönlüne göre verir inşallah canım

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: August - 07 Aralık , 2011, 17:04:13
Ayşecim çok teşekkürler benim bebişimi de eklemişsin listeye :)) İnşallah hepimiz sağlıkla alırız bebişlerimizi kucağımıza canım  :)

Önemli değil canım benim inşallah isteyen herkesin olurda listeye ekleriz...Allahım sağlık versin bebeklerimize :amin: :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

ayse_deniz_kucuk.........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 20 Haziran 2012
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  22 Haziran 2012
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012
--€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  17 haziran 2012
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   20 haziran 2012
belkıs_nur.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Gül-i rana......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Deniz gözlüm................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 7 Temmuz 2012
esmerim:))....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:    Temmuz 2012
August...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 31 Temmuz 2012
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:

kelebekkk

kalp atışlarını duyarsam çok sevinicem gerçi daha keseyi bile görmedim  :-\ :-\

bu cumartesi gitmek istiyorum dr.a  ama pzt. gitmiştim göremeyince daha erken 2 hafta sonra gel dedi. nasıl geçicek şimdi zaman  :dontknow: :dontknow:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: kelebekkk - 08 Aralık , 2011, 09:29:36
kalp atışlarını duyarsam çok sevinicem gerçi daha keseyi bile görmedim  :-\ :-\

bu cumartesi gitmek istiyorum dr.a  ama pzt. gitmiştim göremeyince daha erken 2 hafta sonra gel dedi. nasıl geçicek şimdi zaman  :dontknow: :dontknow:

ahh canım artık zaman hiç geçmeyecek emin olabilirsin keseyi göreyim, kalp atışlarını duyayım, tarama testleri derken hep geçmeyen zamanla yüzleşmek zorundasın... benimde pazartesi 2 li taramam var heyecandan ölebilirim

Deniz gözlüm

Günaydın kızlar ,

İsimlerinizi henüz bilmiyorum kusura bakmayın zamanla tanışıcaz benide listenize eklemişsiniz çok sevindim teşekkür ederim  :occasion5:

Deniz bende rüyamda çağanı görmüştüm kıvırcık maviş bir çocuk olarak kıvırcık kısmı tutmuştu ama renkli gözler tutmadı  :D Bu hamileliğimde gördüm sanki ama hayal meyal hatırlıyorum nedense hep kız diye de geçiriyorum içimden. Hamile kalmadan önce kız istiyorum ama hep oğlum olacakmış gibi geliyordu şimdi kız diyorum bakalım ne çıkacak Allahtan sağlıklısı hayırlısı olsun. Cumartesi günü doktor kontrolümüz var bakalım nekadar oldu fasulyemiz merak içindeyim heyecan korku karmakarışık rüyalar görüp duruyorum iki gündür  :y25:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: Deniz gözlüm - 08 Aralık , 2011, 10:22:46
Günaydın kızlar ,

İsimlerinizi henüz bilmiyorum kusura bakmayın zamanla tanışıcaz benide listenize eklemişsiniz çok sevindim teşekkür ederim  :occasion5:

Deniz bende rüyamda çağanı görmüştüm kıvırcık maviş bir çocuk olarak kıvırcık kısmı tutmuştu ama renkli gözler tutmadı  :D Bu hamileliğimde gördüm sanki ama hayal meyal hatırlıyorum nedense hep kız diye de geçiriyorum içimden. Hamile kalmadan önce kız istiyorum ama hep oğlum olacakmış gibi geliyordu şimdi kız diyorum bakalım ne çıkacak Allahtan sağlıklısı hayırlısı olsun. Cumartesi günü doktor kontrolümüz var bakalım nekadar oldu fasulyemiz merak içindeyim heyecan korku karmakarışık rüyalar görüp duruyorum iki gündür  :y25:

rica ederim canım bu arada adım Ayşe benimde özel bir cinsiyet isteğim yok ama hamile olduğum günden beri içimde kızım olacak diye bir duygu belirdi hep kızım olacakmış gibi geliyor...

Deniz gözlüm

rica ederim canım bu arada adım Ayşe benimde özel bir cinsiyet isteğim yok ama hamile olduğum günden beri içimde kızım olacak diye bir duygu belirdi hep kızım olacakmış gibi geliyor...
[/quote]

Merhaba Ayşe insanın içine doğuyor aslında hissediyor bence annelik çok farklı birşey Allah her isteyene ,olmayana bu duyguyu yaşatsın inşallah.

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: Deniz gözlüm - 08 Aralık , 2011, 10:34:40

Merhaba Ayşe insanın içine doğuyor aslında hissediyor bence annelik çok farklı birşey Allah her isteyene ,olmayana bu duyguyu yaşatsın inşallah.
[/quote]

kesinikle öyle benim daha ilk hamileliğim tadına vara vara yaşıyorum hamileliğimi, inşallah sağlıklı bir şekilde bebeğimide kucağıma alırsam herşey çok daha güzel olacak

kelebekkk

ayşecim tarama testleri de ayrı heyecan çok iyi biliyorum  :y25:

filizzz benimde içime hep kız doğuyo nedense  ;D ;D

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: kelebekkk - 08 Aralık , 2011, 10:54:16
ayşecim tarama testleri de ayrı heyecan çok iyi biliyorum  :y25:

filizzz benimde içime hep kız doğuyo nedense  ;D ;D

hımmm 2. çocuk değilmi :) :) o zaman deneyimlerinden yararlanayım b iraz bu 2 li tarama nasıl olacak neler yapacak doktor?... ve sonuçlarını almam çok uzun sürer mi?

ORNA

slm kızlar inşallah bende sizin aranıza katılırırm  :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz:

(A)yşe (D)eniz (A)da