2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

belkis_nur

Selam kizlar liste guzel olmus  :basardim: :nazar: :basardim: :nazar:  ben surekli yatiyorum canim bisey yapmak istemiyor

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: belkis_nur - 06 Aralık , 2011, 19:15:02
Selam kizlar liste guzel olmus  :basardim: :nazar: :basardim: :nazar:  ben surekli yatiyorum canim bisey yapmak istemiyor

selam canım nasılsın bulantıların ne durumda?

belkis_nur

Aysecim bulantilar devant ediyor ama azaliyor gibi bazen sen nasilsin canim ?

kelebekkk

günaydınnnn şimdi bi hamiş daha geliyorrr :)) ilk hamileliğimizi bebek.com forumda birlikte yaşadığım arkadaşım filiz geliyoooo  :muzz: :muzz: sayfamız genişliyor  :muzz:

esmerim:))

Bende varım Rabbım nasıp ederde ınsallah temmuz olucak dogum :amin:

Deniz gözlüm

07 Aralık , 2011, 11:05:14 #170 Son düzenlenme: 07 Aralık , 2011, 11:06:59 Deniz gözlüm
Merhaba kızlar  :wave:bende aranızda yeniyim.2. bebeğime 9+4 haftalık hamileyim.
İlk hamileliğimde bulantılarım çok fazla oluyordu. Bunda bulantım fazla yok ama yediğim hiçbirşeyden tad alamıyorum ağzımın tadı yok sanki  :y25:
Kısmet olursa muhtemel doğum tarihi 7 Temmuz çıkıyor. Sezeryan olduğum için bir hafta öne gelebilir
tabi :honk:
Bu arada kendimi tanıtmayı unutmuşum benim ismim Filiz oğlumun Çağan , Deniz arkadaşım sayesinde geldim buralara :opucuk:

kelebekkk

Alıntı yapılan: Deniz gözlüm - 07 Aralık , 2011, 11:05:14
Merhaba kızlar  :wave:bende aranızda yeniyim.2. bebeğime 9+4 haftalık hamileyim.
İlk hamileliğimde bulantılarım çok fazla oluyordu. Bunda bulantım fazla yok ama yediğim hiçbirşeyden tad alamıyorum ağzımın tadı yok sanki  :y25:
Kısmet olursa muhtemel doğum tarihi 7 Temmuz çıkıyor. Sezeryan olduğum için bir hafta öne gelebilir
tabi :honk:
Bu arada kendimi tanıtmayı unutmuşum benim ismim Filiz oğlumun Çağan , Deniz arkadaşım sayesinde geldim buralara :opucuk:

hoşgeldin filizimmmm  :opucuk: :opucuk:
ahh ahh bizim forum sohbetleri meşhurdu inşallah burda da aktif olur bayanlar  ;D ;D

Deniz gözlüm

Hoşbulduk denizcim evet çok hoş sohbetlerimiz,dostluklarımız oluşmuştu. Şimdi biraz forumu inceliyordum ,inşallah burada da güzel arkadaşlıklar kurulacaktır canım  :icon_thumright:

kelebekkk

filizcim şimdi farkettim de arda ile çağan'ın arası kadar 2.bebişlerin arası :D:D

doruk38

kelebekkk

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: kelebekkk - 07 Aralık , 2011, 11:57:05
filizcim şimdi farkettim de arda ile çağan'ın arası kadar 2.bebişlerin arası :D:D

Aaa gerçekten öyle deniz sen söyleyince farkettim bende   ;D :occasion5:

doruk38

Alıntı yapılan: kelebekkk - 07 Aralık , 2011, 12:21:55
slm cnm tenha buralar şimdilik  :hello:

inaşşallah dolar dolar taşar sayfamız   :hieyt: :hieyt: :hieyt: aramıza yeni hamileler katılır inşallah  :amin:

kelebekkk

inşallah ben daha çok gelen olacağaını tahmin ediyorum  :basardim: :basardim:

August

Ayşecim çok teşekkürler benim bebişimi de eklemişsin listeye :)) İnşallah hepimiz sağlıkla alırız bebişlerimizi kucağımıza canım  :)