2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

belkis_nur

kizima hamileyken de vardi bulantilarim ama simdi erken basladi 3 haftalik hamileyken basladi  :-[   ekmekten ve suda o kladar tiksindimki ne yiyecegimi sasirmis durumdayim etten yumurtadan makarnadan herseyden nefret ediyorum    :igrenc:   

kelebekkk

2.de rahat oluyo demişlerdi bende inanmıştım :laughing7:

Allah yardım etsin walla benimde 2-3 gündür karnımda feci gaz var gece ağrıdan uyuyamadım şuanda da ağrıyo o kadar gaz çıkardım sabah ama nasıl çare bulucam bilmiyorum  :occasion14: :occasion14:

suzannn

suzannn

02 Aralık , 2011, 10:28:29 #153 Son düzenlenme: 02 Aralık , 2011, 10:36:44 ♥ PaPaTyaM ♥
NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

ayse_deniz_kucuk.........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 20 Haziran 2012
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  22 Haziran 2012
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012
--€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
belkıs_nur.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Gül-i rana......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:

--elif--

ELLERİNE SAĞLIK SUZANCIM İNŞ. SENDE GELİR YETİŞİRSİN BİZE  :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: --€lif-- - 02 Aralık , 2011, 10:32:45
ELLERİNE SAĞLIK SUZANCIM İNŞ. SENDE GELİR YETİŞİRSİN BİZE  :amin:
amin canım inşallah siz düzenlersiniz artık ben önüme geleni yazdım :)

kelebekkk

eline sağlık cnm bi aksilik olmazsa 4 ağustos görünüyor  :-*

--elif--

02 Aralık , 2011, 11:21:31 #157 Son düzenlenme: 02 Aralık , 2011, 19:23:08 --€lif--
NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

ayse_deniz_kucuk.........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 20 Haziran 2012
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  22 Haziran 2012
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012
--€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  17 haziran 2012
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   20 haziran 2012
Gül-i rana......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:

swen

geçmiş olsun dileklerinde bulunanlara teşekkürler arkadaşlar kısmetse benimde doğumum 20 haziran gözüküyor  :nazar:
bebeğim geliyor

doruk38

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:   OH OH BEN GELMEDEN ADIM GELMİŞ  BENDE SİZLERLEYİM ARTIK KIZZLARRR  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: doruk38 - 04 Aralık , 2011, 21:24:36
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:   OH OH BEN GELMEDEN ADIM GELMİŞ  BENDE SİZLERLEYİM ARTIK KIZZLARRR :  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:muzz: :muzz:

hayırlı uğurlu olsun canım  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

doruk38

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 05 Aralık , 2011, 08:13:28
Alıntı yapılan: doruk38 - 04 Aralık , 2011, 21:24:36
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:   OH OH BEN GELMEDEN ADIM GELMİŞ  BENDE SİZLERLEYİM ARTIK KIZZLARRR :  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:muzz: :muzz:

hayırlı uğurlu olsun canım  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

teşekkür ederim AYŞECİMMM.  :opucuk:

August

Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.. Benim hamileliğim de çok yeni 6. haftamdayım ama Rabbim bu duyguyu herkese yaşatsın.. İnşallah hepimiz sağlıklı hayırlı bi şekilde alalım bebişlerimizi kucağımıza benim miniğim de 31 temmuz-1 ağustos gibi kucağımda olacak inşallah :)))

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: August - 05 Aralık , 2011, 18:23:15
Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.. Benim hamileliğim de çok yeni 6. haftamdayım ama Rabbim bu duyguyu herkese yaşatsın.. İnşallah hepimiz sağlıklı hayırlı bi şekilde alalım bebişlerimizi kucağımıza benim miniğim de 31 temmuz-1 ağustos gibi kucağımda olacak inşallah :)))

Amin canım bu güzel duyguyu Allah'ım isteyen herkese yaşatsın inşallah... Senide çok tebrik ediyorum Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

(A)yşe (D)eniz (A)da

NAZAR DUASI

--€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  17 haziran 2012
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   20 haziran 2012
August...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 31 Temmuz 2012
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012