2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

❤ հმzεlἶო ❤

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 19 Nisan , 2012, 10:05:59
Alıntı yapılan: ❤ հმzεlἶო ❤ - 30 Mart , 2012, 16:19:10
Selam kizlar umarim herkesin hamileligi iyi gidiyordur. Benimki bol bulanti ve istifra ile geciyor cok sikinti cekiyorum. Birde guncelleme yapim bebisimiz cok sukur normal gorunuyor her testte. Bosa korktuk. Insallah dogum sonrasida ayni sekilde normal sonuc cikar.
Ayyyy Canım Çok Şükür  :opucuk: :opucuk: Sen İçini Ferah Tut İyi Çıkacak İnşallah. Bulantılarında Olsun varsın Bebişin İyi Olsunda Geçer Onlarda İnşallah  :amin:

Saol canim iyi dileklerin icin tesekkur ederim. Simdilik hersey yolunda Masallah.  Sanada guzel bi hamilelik dilerim
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

❤ հმzεlἶო ❤

Kizimizin ismi KAYLA OLACAK  eklermisinis ltf. Tsk  :nazar:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: Deniz gözlüm - 20 Nisan , 2012, 13:10:26
selam kızlar ne zamandır foruma giremiyorum.
Oğlum geniz eti ve bademcik ameliyatı oldu şükür şimdi daha iyi . Kızım büyümeye devam ediyor.
Bense iş yerinde son ayıma giriyorum .Hazırlıklarınız ,hamilelikleriniz nasıl gidiyor?
Bu arada son ana kadar değişmez ise kızımızın adı DEFNE olacak :)

canım oğluna çok geçmiş olsun... kızının adıda çok güzel maşallah... bizde aynı hızla büyümeye devam adım adım sona yaklaşıyoruz bende okulumdan bugün ayrıldım izne artık kızımla evde keyif yapacağız

(A)yşe (D)eniz (A)da

NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

(A)yşe (D)eniz (A)da.........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  10 Haziran 2012   :binkybaby: kız :binkybaby: (Ada)
€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  15 haziran 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby: (Yusuf Fazıl)
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   20 haziran 2012  :binkybaby: kız :binkybaby:
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  22 Haziran 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby: (Alperen)
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  22 Haziran 2012  :binkybaby: kız :binkybaby: (Tuana Nisa)
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012
aydolunayda.................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012 :binkybaby: kız :binkybaby:  (Ayda Zehra)
Deniz gözlüm................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 7 Temmuz 2012   :binkybaby: kız :binkybaby: (Defne)
toprakk.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 9 Temmuz 2012
belkıs_nur.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 17 Temmuz 2012 :binkybaby: kız :binkybaby: (Derya)
esmerim:))....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 6  Temmuz 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby:
August...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 31 Temmuz 2012
lcy .................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby:
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby: (Anıl)
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 11 ağustos 2012  :binkybaby: kız :binkybaby: (Esila Yade)
●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 12 ağustos 2012  :binkybaby: kız :binkybaby: (Yaren)
suzansuzi......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 13 ağustos 2012
❤ հმzεlἶო ❤.....................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9:  :nazar: 16 ağustos 2012  :binkybaby: kız :binkybaby: (Kayla)
melekdiliyorum...............Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 16 ağustos 2012
@@@gözde@@@...........Bebislerimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 18 ağustos 2012 :binkybaby: kız+kız :binkybaby:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ❤ հმzεlἶო ❤ - 20 Nisan , 2012, 17:08:29
Kizimizin ismi KAYLA OLACAK  eklermisinis ltf. Tsk  :nazar:

ekledim canım ismi çok güzelmiş kızının maşallah ismiyle yaşasın inşallah... bu arada stresli günleri geride bırakmanıza çok sevindim Allah kızlarına uzun ve sağlıklı ömürler nasip etsin inşallah :amin:

doruk38

selam kısslarr  :wave: :wave: :wave: :wave:  kızlar size bişi sorucam . kız bebekler anne karnında daha az oynarmış doğrumu ? birde bebekleriniz hemen hemen her gün aynı saatler demi oynu. benim bebeğim bir gün çok hareketli oluyo sert tekme atıyo bazende çok hareketsiz ve yavaş vuruyo bu normal mi ki acaba. sizde nası oluyo

~ERVA~

cnm bnmde bebegim kız valla öle tekmeliyorki gece gündüz her saat boksör olcak benimkızım diyorum :nazar:ama tabi her bebek bir olmaz ama bence normaldir cnm

esmerim:))

Alıntı yapılan: doruk38 - 21 Nisan , 2012, 00:07:06
selam kısslarr  :wave: :wave: :wave: :wave:  kızlar size bişi sorucam . kız bebekler anne karnında daha az oynarmış doğrumu ? birde bebekleriniz hemen hemen her gün aynı saatler demi oynu. benim bebeğim bir gün çok hareketli oluyo sert tekme atıyo bazende çok hareketsiz ve yavaş vuruyo bu normal mi ki acaba. sizde nası oluyo
hayır cnm kız cocukları tam tersıne daha cok hareketlı olurlar.evet cnm hıc bellı olmaz benımkıde bı bakmısım oglum bı oynar bazen bazen cok durgun olur.her zaman aynı olucak dıye bısey yok.bazen hergun oynamazmıs bıle sıkma canını saglıklı olsunlarda yeterkı.

Deniz gözlüm

canım oğluna çok geçmiş olsun... kızının adıda çok güzel maşallah... bizde aynı hızla büyümeye devam adım adım sona yaklaşıyoruz bende okulumdan bugün ayrıldım izne artık kızımla evde keyif yapacağız
[/quote]

Teşekkür ederim c anım.
Sana da hayırlı olsun bol bol dinlen bu zamanda işlemlerini nasıl yaptın özel doktora mı gidiyorsun 32. haftada rapor alman için ssk ya mı gittin nasıl bir işlem uyguladın anlatman mümkün mü? Ben unutmuşum  neler yapıldığını :)

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

merhaba kızlarrrrr ben eski uyelerdenım ama yaklasık olarak 7 aydır falan nete giremıyorummmm benıde eklermısınız listeye 25 hazıran gözukuyo dogumumuz ama sezeryan olacagı ıcın öncede olabılır :) kızım olucak ınsallah adınıda hanzade melek koyacagızz rabbım ızın verirse  :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

~ERVA~

selam kızlar ben foruma baya oldu girmeyeli benide eklermisin 6.ayımızdayız kızımla tahmini dogum tarihimiz 6 ağustos 2012  :love9:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Teşekkür ederim c anım.
Sana da hayırlı olsun bol bol dinlen bu zamanda işlemlerini nasıl yaptın özel doktora mı gidiyorsun 32. haftada rapor alman için ssk ya mı gittin nasıl bir işlem uyguladın anlatman mümkün mü? Ben unutmuşum  neler yapıldığını :)
[/quote]

canım ben özel hastaneye gidiyorum doktorum iş göremezlik raporu verdi birde gebelik raporu yazdı ben ikini okuluma teslim ettim sadece farklı birşey yapmadım

(A)yşe (D)eniz (A)da

NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

(A)yşe (D)eniz (A)da.........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  10 Haziran 2012   :binkybaby: kız :binkybaby: (Ada)
€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  15 Haziran 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby: (Yusuf Fazıl)
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   20 Haziran 2012  :binkybaby: kız :binkybaby:
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  22 Haziran 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby: (Alperen)
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  22 Haziran 2012  :binkybaby: kız :binkybaby: (Tuana Nisa)
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012
aydolunayda.................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012 :binkybaby: kız :binkybaby:  (Ayda Zehra)
♥ღ♥ JADE ♥ღ♥................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  25 Haziran 2012   :binkybaby: kız :binkybaby: (Hanzade Melek)
Deniz gözlüm................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 7 Temmuz 2012   :binkybaby: kız :binkybaby: (Defne)
toprakk.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 9 Temmuz 2012
belkıs_nur.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 17 Temmuz 2012 :binkybaby: kız :binkybaby: (Derya)
esmerim:))....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 6  Temmuz 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby:
August...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 31 Temmuz 2012
lcy .................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 Ağustos 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby:
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 Ağustos 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby: (Anıl)
~ERVA~......................... Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  6 Ağustos 2012  :binkybaby: kız :binkybaby:
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 11 Ağustos 2012  :binkybaby: kız :binkybaby: (Esila Yade)
●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 12 Ağustos 2012  :binkybaby: kız :binkybaby: (Yaren)
suzansuzi......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 13 Ağustos 2012
❤ հმzεlἶო ❤.....................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9:  :nazar: 16 Ağustos 2012  :binkybaby: kız :binkybaby: (Kayla)
melekdiliyorum...............Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 16 Ağustos 2012
@@@gözde@@@...........Bebislerimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 18 Ağustos 2012 :binkybaby: kız+kız :binkybaby:

<<<peri masalı >>>

slm kızlar nasıl gidiyor hamilelikler bizde biraz sorun var erken doğum riskimiz varmış sürekli yatıyoruz fazla ayakta deiliz pre-par kullanmaya devam ediyorum ve aynı zamanda üç hafta üst üste bebeğimin ciğerleri gelişsin diye iğne yapılıyor inşallah sabırlı davranır bebeğim erken doğmaz

doruk38

ay canım geçmiş olsun. inş. bebeğin zamanında gelir  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: neden erken doğum riskin var  ki ?