2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: <<<peri masalı >>> - 14 Mart , 2012, 10:56:35
evet canım yaptı ama üçlü tarama testi yapmadı dötrlü tarama testi yaptı ve sonucunu yarın öğrenicem ve dedi ki emin olmak için bir tets daha yapıcam dedi bende korktum çünkü tek yolu kalıyor oda karından sıvı almak ve bunun tehlikeli olduğunu duymuştum

canım risk olmadan böyle birşey yapamaz ve amniyosentezi yamak için önce senin onayını alması gerekiyor. zannetmiyorum amniyosentez yapacağını yine tan tahlili yapacaktır sen gönlünü rahat tut. amniyosentezin riski ne hakkında bir bilgim yok ama çok acı verdiğini duymuştum...

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 14 Mart , 2012, 11:20:10
evet canım yaptı ama üçlü tarama testi yapmadı dötrlü tarama testi yaptı ve sonucunu yarın öğrenicem ve dedi ki emin olmak için bir tets daha yapıcam dedi bende korktum çünkü tek yolu kalıyor oda karından sıvı almak ve bunun tehlikeli olduğunu duymuştum

canım risk olmadan böyle birşey yapamaz ve amniyosentezi yamak için önce senin onayını alması gerekiyor. zannetmiyorum amniyosentez yapacağını yine tan tahlili yapacaktır sen gönlünü rahat tut. amniyosentezin riski ne hakkında bir bilgim yok ama çok acı verdiğini duymuştum...

çok saol canım ya çok korku sardı bilşmiyorum ama içimde inanılmaz bir duygu var ve korku sardı ne olur dua edin bana bişi olmasın

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: <<<peri masalı >>> - 14 Mart , 2012, 11:22:48

çok saol canım ya çok korku sardı bilşmiyorum ama içimde inanılmaz bir duygu var ve korku sardı ne olur dua edin bana bişi olmasın

bir risk oluşmuş olsaydı mutlaka bunu seninle paylaşırdı canım, benim doktorumda emin olmak için bütün testleri yaptı... sen rahat ol ki bebeğinde rahat olsun, bütün olumsuz duyguların onuda etkiliyor unutma.

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 14 Mart , 2012, 11:27:09
Alıntı yapılan: <<<peri masalı >>> - 14 Mart , 2012, 11:22:48

bir risk oluşmuş olsaydı mutlaka bunu seninle paylaşırdı canım, benim doktorumda emin olmak için bütün testleri yaptı... sen rahat ol ki bebeğinde rahat olsun, bütün olumsuz duyguların onuda etkiliyor unutma.

evet canım biliyorum bebeğimide huzursuz ediyorum ama elimde deil işte inşallah yarın hayırlı haberlerle geliriz

<<<peri masalı >>>

kızlar şükür sonuçlarımız temiz çıktı bebeğimde bir sorun yok organlrıda inceledi doktorumuz şükür herşey yolunda rahatladım biraz

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: <<<peri masalı >>> - 16 Mart , 2012, 18:55:13
kızlar şükür sonuçlarımız temiz çıktı bebeğimde bir sorun yok organlrıda inceledi doktorumuz şükür herşey yolunda rahatladım biraz

canım gözün aydın çok sevindim... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 16 Mart , 2012, 20:21:33
Alıntı yapılan: <<<peri masalı >>> - 16 Mart , 2012, 18:55:13

canım gözün aydın çok sevindim... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

allah razı olsun canım  :amin: :amin:

kelebekkk

<<<peri masalı >>>

esmerim:))

Kızlar ben 24+6 haftalık hamısım ama daha bebegımın hareketlerını hıssetmıyorum yada ben anlamıyorum.Ilk gebelıgım.Karın kısmım bıraz yaglı benım 74kılo ıle hamıs kaldım.Doktorda plasentan bebegın ust tarafında gec hıssedebılırsın dedı.Bebısım Allahıma sukur saglıklı :amin:
Yaklasık bır haftadır rahım bolgem atıyor boyle pıt pıt dıye ozellıkle sofrada aksamları sandalye uzuerınde oturuken yada yattıgımda oluyor.Boyle atıyor sonra duruyor gerı oluyor seyırıyo atıyo anlamıyorum.Zaten uzun bır zamandır tuvaletıme sıkısında kasık rahım arası kenarlar cok agrıyor benım.Gecen doktora sordum dedımkı benım rahım bolgem atıyo alt tarafa dogru dedıkı nasıl yanı damar atması gıbımı  bılmıyorumkı dedım arkadasıma sordum bebegın atıyo ıste dedı bılemıyorum anlıyamıyorum aranızda boyle olan varmı dotkor bebegının ayak kısımları rahım tarafında demıstı.

Deniz gözlüm

Merhaba canım,

Ben ilk hamileliğimde çok erken hissetmiştim tekmeleri ama bu hamileliğimde hala endişeleniyorum tekmelemiyor mu diye. Ufak seyirme gibi birşey oluyor anlattığın kadarı ile oda tekmeleridir. Zaten şuan çok sert bir hareket bekleme son zamanlarda artık iyice daha net hissedersin.
Yatınca karın hareketlerini görebiliyor musun?

esmerim:))

Alıntı yapılan: Deniz gözlüm - 22 Mart , 2012, 16:38:07
Merhaba canım,

Ben ilk hamileliğimde çok erken hissetmiştim tekmeleri ama bu hamileliğimde hala endişeleniyorum tekmelemiyor mu diye. Ufak seyirme gibi birşey oluyor anlattığın kadarı ile oda tekmeleridir. Zaten şuan çok sert bir hareket bekleme son zamanlarda artık iyice daha net hissedersin.
Yatınca karın hareketlerini görebiliyor musun?
valla pek karınımı goremıyorum ama esım dıyorkı gobek delıgı kısmında boyle kalp atısı gıbı kalkıp ınıyor dıyor dıyor.rahmımde bazen uzun suruyor boyle pıt pıt dıye.rahım bolgem agrıyor zaten ıyıcede sıstı

Nezo

Selam Kızlar Nabersiniz Ben Geldim Uzun Bi Aradan Sonra  :k06:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 26 Mart , 2012, 09:34:36
Selam Kızlar Nabersiniz Ben Geldim Uzun Bi Aradan Sonra  :k06:

hoşgeldin canım nasılsın kızımız nasıl aranız nasıl

Nezo

İkimizde Gaaayyet İyiyiz Canım Çok Şükür Siz Nasılsınız Oğluşunla  :flowers: