2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: belkis_nur - 15 Kasım , 2011, 15:49:57
kizlarr benim midem cok bulaniyorrr  cok kotuyummm   

canım çok geçmiş olsun ben çok dua ettim bulantım olmasın diye şükürde olmadı ama bende öyle bir halsizlik varki keşke bulantım olsaydı da kendimi dinç hissetseydim diyorum. insanın 24 saat uykusu gelir mi kafamı kaldıramıyorum resmen... umarım biran önce geçer

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: aydolunayda - 11 Kasım , 2011, 11:47:51
kızlar benide alın aranıza :wave:
adım aynur okulöncesi öğretmeniyim :flowers:
haziranın sonlarında heralde doğum, geç dllenme tam tarihi kestiremiyoruz ama 23 gibi :binkybaby:

merhaba canım öncelikle hayırlı olsun genelde son adet dönemine göre hesaplanıyor doğum çünkü döllenme tarihinden kimse emin olamıyor.... bu arada bende çocuk gelişimi öğretmeniyim ama ilk atamam anasınıfına istedim meslektaşız yani. sen görev yapıyormusun ??

gül-i rana

ya bende bir problemmi var acaba  :dontknow: 6. haftadayım hiçbir belirti yok ne miğde bulantısı ne de halsizlik uyku hali.iyice şüphelenmeye başladım şimdi :honk: :y25:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: gül-i rana - 16 Kasım , 2011, 10:53:49
ya bende bir problemmi var acaba  :dontknow: 6. haftadayım hiçbir belirti yok ne miğde bulantısı ne de halsizlik uyku hali.iyice şüphelenmeye başladım şimdi :honk: :y25:

canım bende 8. haftaya kadar öyleydim tuhafıma gidiyordu artık bu durum ama şimdi birden oldu hani derler ya kolumu kaldıracak halim yok aynen o durumdayım işte... ben öğretmenim okadar zor oluyorki öğretmen masasında uyuyuveriyorum:) :) :)

gül-i rana

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 16 Kasım , 2011, 10:57:26

canım bende 8. haftaya kadar öyleydim tuhafıma gidiyordu artık bu durum ama şimdi birden oldu hani derler ya kolumu kaldıracak halim yok aynen o durumdayım işte... ben öğretmenim okadar zor oluyorki öğretmen masasında uyuyuveriyorum:) :) :)
anladım canım bu arada meslektaşız seninle.bende okulöncesi öğretmeniyim :opucuk:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: gül-i rana - 16 Kasım , 2011, 10:58:51
Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 16 Kasım , 2011, 10:57:26

aa çok memnun oldum forumun büyük çoğunluğu meslektaşımız sanırım. sen nereden mezunsun? görev yapıyormusun şuanda??

anladım canım bu arada meslektaşız seninle.bende okulöncesi öğretmeniyim :opucuk:

gül-i rana

atatürk ünv.mezunuyum 2007 de mezun oldum.zonguldakta ggörev yapıyorum şu anda.sen nerde görev yapıyosun canım

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: gül-i rana - 16 Kasım , 2011, 11:15:09
atatürk ünv.mezunuyum 2007 de mezun oldum.zonguldakta ggörev yapıyorum şu anda.sen nerde görev yapıyosun canım

bende Selçuk Üniversitesi 2005 mezunuyum ben ilk bleciğe atandım daha sonra evlendim 3 yıldırda Eskişehir'deyim... inşallah bu yaz alan değişikliğinden de iseye geçeceğim ozaman hiçbir sorunum kalmayacak

aydolunayda

ne güzel herkes okul öncesi öğretmeni :love9: ben 2006 ankara üni mezunuyum... istanbula atandım burda çalışıyorum 6 yıldır.... evet çocuklarla ilk zamanlar çok zordu... uykusuzluk falan 7 haftaya kadar o kadar gürültüye rağmen uyuklıyordum :sleepy1: şimdi yorgunluk yok ama miğde bulantısı var... 8 küsür haftalığız bizde... pazartesi kontrolüm vardı kocaman dut kadar olmuş bebişim.... :muzz: ama bi sürü tahlil istedi... rutin gebelik tahliliymiş.... özel hastaneler keseyi boşaltıyor :BangHead: olsun bebişler sağlıklı olsun :nazar:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: aydolunayda - 16 Kasım , 2011, 11:31:57
ne güzel herkes okul öncesi öğretmeni :love9: ben 2006 ankara üni mezunuyum... istanbula atandım burda çalışıyorum 6 yıldır.... evet çocuklarla ilk zamanlar çok zordu... uykusuzluk falan 7 haftaya kadar o kadar gürültüye rağmen uyuklıyordum :sleepy1: şimdi yorgunluk yok ama miğde bulantısı var... 8 küsür haftalığız bizde... pazartesi kontrolüm vardı kocaman dut kadar olmuş bebişim.... :muzz: ama bi sürü tahlil istedi... rutin gebelik tahliliymiş.... özel hastaneler keseyi boşaltıyor :BangHead: olsun bebişler sağlıklı olsun :nazar:

bende 10. haftadayım o tahlilleri bende yaptırdım biliyorum kan kalmadı vücudumda birde benim iğne fobim var ne kadar zor oluyor bir bilsen... şimdide 2 li tarama var şimdiden telaşı sardı beni

belkis_nur

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 16 Kasım , 2011, 10:46:56
Alıntı yapılan: belkis_nur - 15 Kasım , 2011, 15:49:57
kizlarr benim midem cok bulaniyorrr  cok kotuyummm   

canım çok geçmiş olsun ben çok dua ettim bulantım olmasın diye şükürde olmadı ama bende öyle bir halsizlik varki keşke bulantım olsaydı da kendimi dinç hissetseydim diyorum. insanın 24 saat uykusu gelir mi kafamı kaldıramıyorum resmen... umarım biran önce geçer
sagol canim  her ikiside zor tabi yorgunlukta kolay degil ...   :occasion14:  hap verdi doktor bulanti icin biraz rahatladim gibi sukkur ...   

merveeray

merhaba ben merve ve aranıza kabul edersenis yeni geldim büyük bi süprizle gelen 7 haftalık bi bebişim var ve temmuz 2012 gibi doğacak inş. ama benim bu günlerim çok zor geçio hastanelerdeyim ve bir türlü toparlanamıorum ve bu durumun normal olup olmadığını çok merak ediorum :(

GÜLOO

kızlarrr benim miniğimde rabbim nasip ederse haziran ayında olacak çok heyecanlıyım  :love9: :love9: miniğim annesi gibi yaz bebeği olacak haftalar aylar nasıl geçecek bilmiyorum daha çooook var ama olsun beklicez mecburen :love7:
"Rabbi yessir vela tuaasir Rabbi temmil bi'l-hayr" >>> Allah'ım kolaylaştır zorlaştırma  Allah'ım hayırla sonuçlandır<<< ALLAH NASİP ETMEYECEĞİ ŞEYİN HAYALİNİ KURDURMAZ...

belkis_nur

Alıntı yapılan: merveeray - 18 Kasım , 2011, 15:51:33
merhaba ben merve ve aranıza kabul edersenis yeni geldim büyük bi süprizle gelen 7 haftalık bi bebişim var ve temmuz 2012 gibi doğacak inş. ama benim bu günlerim çok zor geçio hastanelerdeyim ve bir türlü toparlanamıorum ve bu durumun normal olup olmadığını çok merak ediorum :(
HOS GELDIM CANIM TEBRIKLER;bende toparlanamiyorum canim cok kotuyum bulanti ve halsizlik surekli

gül-i rana

Alıntı yapılan: GÜLOO - 19 Kasım , 2011, 23:42:30
kızlarrr benim miniğimde rabbim nasip ederse haziran ayında olacak çok heyecanlıyım  :love9: :love9: miniğim annesi gibi yaz bebeği olacak haftalar aylar nasıl geçecek bilmiyorum daha çooook var ama olsun beklicez mecburen :love7:

hayırlı olsun hemşerim :opucuk:.rabbim sağ salim kucağımıza  almayı nasip etsin inşallah.bizde 6+1 iz allahın izniyle temmuz ayında alıcam meleğimi kucağıma. :nazar: :nazar: