2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: kelebekkk - 05 Mart , 2012, 13:29:13
çok şükür kızlar herşeyin yolunda olmasına sevindim. bu sabah bende sağlık ocağına gidip tetanoz aşımın ilk dozunu oldum.perşembe günü afp testini yaptırcam muayenemiz de var. çok özledim o ultrason görüntüsünü  :k06:

bu arada isim için alp - alper- alperen üstünde düşünüyoruz  :ehi:
Denizcim isimlerin üçüde güzel . Soyismine en çok hangisi uyuyor onu seçin :) birde bir yerde okudum isim karakter analizi diye bir site var ordan isimlerin analizini yapıyorlar bilgi amaçlı çok inandırıcı olmasada  ;)

kelebekkk

Filizcim üçününde anlamı yiğit kişi,cesur kişi demek :)

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: kelebekkk - 05 Mart , 2012, 14:58:11
Filizcim üçününde anlamı yiğit kişi,cesur kişi demek :)

Yiğit bir oğlun olacak Allahın izniyle ne güzel Deniz daha ne istenir ki . Rabbim iki evladına da sağlık hayırlı ömürler nasip etsin erkek annesi olacaksın gelinler dizilecek karşında :)

kelebekkk

heheh böyle düşününce pek bi hoş oldu be  :k06: :k06: :k06:

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: kelebekkk - 05 Mart , 2012, 15:18:17
heheh böyle düşününce pek bi hoş oldu be  :k06: :k06: :k06:

Artık elin sıcak sudan soğuk suya girmez :) Bende sürekli Ferhat göçer'in Bir kızın bir oğlun varmış diye şarkısını dinliyorum  :toothy10:

doruk38

:hello2: :hello2:  :wave: kızlar benide listeye kız olarak eklermisiniz. benimde kızım olacak inşallahhh... adı   ESİLA YADE  :hello2: :hello2: :hello2:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: doruk38 - 05 Mart , 2012, 19:23:27
:hello2: :hello2:  :wave: kızlar benide listeye kız olarak eklermisiniz. benimde kızım olacak inşallahhh... adı   ESİLA YADE  :hello2: :hello2: :hello2:

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: canım çok sevindim hayırlı uğurlu olsun allahım sağlıkla kucağına aldığın günleride göstersin. mutluluğun daim olsun inşallah :amin: :amin: :nazar: :nazar:

(A)yşe (D)eniz (A)da

NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

(A)yşe (D)eniz (A)da.........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  10 Haziran 2012   :binkybaby: kız :binkybaby: (Ada)
€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  17 haziran 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby: (Yusuf Fazıl)
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   20 haziran 2012  :binkybaby: kız :binkybaby:
masalkıvanç......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   21 haziran 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby: (Kıvanç)
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  22 Haziran 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby: (Alperen)
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  22 Haziran 2012  :binkybaby: kız :binkybaby: (Tuana Nisa)
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012
aydolunayda.................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012 :binkybaby: kız :binkybaby:  (Ayda Zehra)
Deniz gözlüm................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 7 Temmuz 2012  :binkybaby: kız :binkybaby:
toprakk.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 9 Temmuz 2012
belkıs_nur.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 17 Temmuz 2012 :binkybaby: kız :binkybaby: (Derya)
esmerim:))....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 6  Temmuz 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby:
August...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 31 Temmuz 2012
lcy .................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby:
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby:
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 11 ağustos 2012  :binkybaby: kız :binkybaby: (Esila Yade)
●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 12 ağustos 2012  :binkybaby: kız :binkybaby:
suzansuzi......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 13 ağustos 2012
❤ հმzεlἶო ❤.....................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9:  :nazar: 16 ağustos 2012 :binkybaby: kız :binkybaby:
melekdiliyorum...............Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 16 ağustos 2012
@@@gözde@@@...........Bebislerimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 18 ağustos 2012

@@@gözde@@@

:hello2: :hello2: :hello2: canım çok sevindim Allah sağlıkcakla kucağınıza aldığınız günleride göstersin  :hello2: :hello2:  :nazar: :nazar:

doruk38

Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 05 Mart , 2012, 20:41:22

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: canım çok sevindim hayırlı uğurlu olsun allahım sağlıkla kucağına aldığın günleride göstersin. mutluluğun daim olsun inşallah :amin: :amin: :nazar: :nazar:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

doruk38

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 06 Mart , 2012, 10:45:12
:hello2: :hello2: :hello2: canım çok sevindim Allah sağlıkcakla kucağınıza aldığınız günleride göstersin  :hello2: :hello2:  :nazar: :nazar:

:amin: :amin: :amin: :opucuk: amin canım. ALLAH HEPİMİZE KUCAKLARIMIZA YAVRULARMIZI ALDIĞIMIZ GÜNÜ GÖSTERSİN AMİNNN... BİZDE CİNSİYETİMİZİ ÖĞRENDİK SIRA SİZDEEEE  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: HEYCANLA SİZİ BEKLİYORUZ  :love9: :love9: :love9:

kelebegimm

zehracim coookkk sevindim kizin oluyomuss rabbim saglikla kucagimiza aldigim gunleride gostersin benimde buyuk ihtimal erkek bakalim hayirlisi

]

doruk38

Alıntı yapılan: kelebegimm - 06 Mart , 2012, 14:32:17
zehracim coookkk sevindim kizin oluyomuss rabbim saglikla kucagimiza aldigim gunleride gostersin benimde buyuk ihtimal erkek bakalim hayirlisi

:opucuk:   sağol canım benim. seninde oğluşun hayırlı uğurlu olsun.  :love9: :love9: :love9:

<<<peri masalı >>>

gözün aydın allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah  :amin:

belkis_nur

kizlar cinsiyetleriniz belli olmus hayirli ugurlu olsun yuce rabbim saglikli sihhatli bir sekilde kurtarsin hayirlisiyla hepimizi gunler geciyor yavas yavas meleklerimize kavusmaya  :love9:    :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:    bucurum kipir kipir   :nazar: :nazar: :nazar:  annesi yer onu  surda olsada sevsem koklasammm   ohhh   canimda cok SIKILIYOR surekli evdeyim boguldum artik napalim bir kac ay daha dinlencez ve sonra SIKILMaya vaktimiz olmaz deryam gelince tum vaktimizi alir meleklerimizz    :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:   sukkur bulantilar gecti hamileligin tadini cikartiyorum artikkk    :k06:   sizin gunler nasil geciyor????