2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: masalkıvanç - 24 Şubat , 2012, 10:32:18
bende geçen gghün ayrıntılı ultrasyona girdim doktor direk kız dedi bi şok geçirdim sonra baktı baktı aaaa ama bu erkekkkkk dediiii

benim oğluşumda pek utangaç göstermemekte ısrar etti ben biliyodum cinsiyetini ama kesin olsun dedim
hayırlı olsun olumuz allah uzun ömürler versin sağlıcakla almayı kucağına almayı nasip etsin  :amin:

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 24 Şubat , 2012, 01:17:39
Alıntı yapılan: <<<peri masalı >>> - 23 Şubat , 2012, 21:01:22
Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 23 Şubat , 2012, 20:57:47
olcayım napıyon canım paşamız nasıl görüşemiyoruz epeydir

napayım canım ayşegülcüm evdeyim işte paşamda iyi galiba artık büyüyoruz karnımız şişti oluşum burdayım diyor artık herkeze :) usak tefek sorunlar var gerci ama şükürler olsun

sen nasılsın canım alper paşamız nasıl büyüyormu sağlıcakla
maşallah büyüyecek tabi büyüdükçe ne numaralar yapacak sana,ne oyunlar oynayacak
alpimde iyi canım çok şükür geçen yıl içerde yaptıklarını şimdi dışarda yapıyor yumağım
seneye sende öyle olacaksın inşallah
  :opucuk: :love9: :opucuk:

inşallah canım benimmm onlar iyi olsunlarda biz yaramazlıklarına seve seve katlanırız
annesi alper paşamızı kocaman öp benim yerime

Deniz gözlüm

Selam kızlar iyi hafta sonları şimdiden :occasion5:

Listemizde kızlar çoğalmış bakalım  :) diğer cinsiyeti belli olmayanlara da rabbim gönüllerinden geçen sağlıklı evlatlar nasip etsin.

Haftaya renkli doplere gidiyoruz bizde randevumuzu aldım. Daha detaylı görücem kısmetse heyecanlanıyorum. Ben hareketlerini pek fazla hissetmiyorum , ya çok rahat bir bebek olacak yada önümüzdeki aylarda iyice atıcak tekmeleri beklemedeyim :)
:wave: :hello:

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: <<<peri masalı >>> - 24 Şubat , 2012, 17:41:36
Alıntı yapılan: masalkıvanç - 24 Şubat , 2012, 10:32:18
bende geçen gghün ayrıntılı ultrasyona girdim doktor direk kız dedi bi şok geçirdim sonra baktı baktı aaaa ama bu erkekkkkk dediiii

benim oğluşumda pek utangaç göstermemekte ısrar etti ben biliyodum cinsiyetini ama kesin olsun dedim
hayırlı olsun olumuz allah uzun ömürler versin sağlıcakla almayı kucağına almayı nasip etsin  :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: inşallah canım

kelebekkk

kimsecikler pek aktif değil sanırım  :D

bizde haftaya gidices doktora afp testini yaptırıcas sonraki ay sanırım renkli doppler  :icon_scratch:
oğluşun hareketlerini artık baya hissetmeye başladım ben abisi gibi canavar olcak sanırım  :ehi:

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: kelebekkk - 27 Şubat , 2012, 16:53:59
kimsecikler pek aktif değil sanırım  :D

bizde haftaya gidices doktora afp testini yaptırıcas sonraki ay sanırım renkli doppler  :icon_scratch:
oğluşun hareketlerini artık baya hissetmeye başladım ben abisi gibi canavar olcak sanırım  :ehi:

Hadi Denizcim gözün aydın ben daha yeni yeni hissediyorum hareketleri . Tembel mi ,sakin mi bir bebek olacak anlamadım :D Çağan çok erken başlamıştı tekmelemeye.
Sen isim düşündün mü ?

kelebekkk

düşünüyorum ama henüz verilmiş bir kararımız yok, Çınar sence nasıl cnm ya da bi önerin varmı ? babamız çok seçici  ;D

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: kelebekkk - 29 Şubat , 2012, 09:53:33
düşünüyorum ama henüz verilmiş bir kararımız yok, Çınar sence nasıl cnm ya da bi önerin varmı ? babamız çok seçici  ;D

Günaydın kızlarrr,

Çınar oğlum olsaydı ben koyacaktım :D çok güzel bir isim bence. Arda ismine uygun olsun diyorsanız da seçenekleri araştırmak düşünmek gerek.
Bizde daha karar veremedik aslında isim konusunda  :( Ben Öykü ismini düşünüyorum eşim Ada diyor Çağan Elif diyor :) hepimiz farklı farklı isimler düşünüyoruz ama netleşen bir isim bulamadık daha.

MASAL ILGIN

slamlar bnd dün doktora gittim ayrıntılı ultrasyonun sonucunu göstdim yarında şkr yüklmsi için gidecğim bide kar yağdı nasıl gideceksem çocukla offff bi yaz gelseydi

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: masalkıvanç - 29 Şubat , 2012, 10:20:49
slamlar bnd dün doktora gittim ayrıntılı ultrasyonun sonucunu göstdim yarında şkr yüklmsi için gidecğim bide kar yağdı nasıl gideceksem çocukla offff bi yaz gelseydi

Merhaba sen kaç haftalıksın şeker yüklemesi ne zaman yapılıyordu onu merak ettim. Havalar gerçekten bir düzelemedi kış uzun sürdü bu sene şansımıza bakalım yazın ne yapacağız artık

doruk38

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: kızlar bu gün bebeğimin cinsiyetine baktırmaya gidecektik.  kardan dolayı yollar kapandı. kontrole gidemiyorum  :crybaby2: :crybaby2: 1 hafta daha beklemek zorundayım :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: doruk38 - 01 Mart , 2012, 11:02:14
:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: kızlar bu gün bebeğimin cinsiyetine baktırmaya gidecektik.  kardan dolayı yollar kapandı. kontrole gidemiyorum  :crybaby2: :crybaby2: 1 hafta daha beklemek zorundayım :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
zehracım üzülme canım yalnız değilsin :) dün bizimde kontrölümüz vardı cinsiyelerini öğrencez diye merakla beklerken  bizimkiler bize bi süpriz daha yapıp göstermediler  :k06: :k06: bizimde haftaya kaldı hayırlısı olsun sağlıklı olsunlarda 1 hafta daha  bekleriz  :occasion14:

SULTAN KÜBRA

KIZLAR BEN ARANIZA YENİ KATILDIM 4YILLIK EVLİYİM 8AYLIK OĞLUŞUM VAR.RABBİM HERKESE NASİP ETSİN İNŞ.

<<<peri masalı >>>

kızlar bugün kontrolüm vardı oluşum gayet iyi detaylı ultrasonda baktı doktorumuz herşeyin yolunda olduğunu sorun olmadığını söyledi şükürler olsun dörtlü tarama sonucu için kan vardeik bir hafta sonra çıkıcak sonuçlar ve 20 haftamızda daun sendromu için gidicez inşallah sorun çıkmadan hepsini atlatırız dua edin kızlar  :amin: :amin: :amin:

Deniz gözlüm

Selam kızlar ,

Cuma günü 4 boyutlu ultrasonumuzu da çektirdik.Allaha şükürler olsun kızımız iyi  :nazar: parmakları ,burnu çok güzel görünüyordu :) renkli ultrasonda fazla birşey anlamasam da siyah beyazda netti herşey. Kan akışı,böbrekleri,kalbinin odacıkları herşeyini ayrı ayrı gösterdi anlattı doktor sağolsun. Allaha şükür bunu da atlattık bakalım. Darısı bekleyenlerin başına inşallah.

kelebekkk

çok şükür kızlar herşeyin yolunda olmasına sevindim. bu sabah bende sağlık ocağına gidip tetanoz aşımın ilk dozunu oldum.perşembe günü afp testini yaptırcam muayenemiz de var. çok özledim o ultrason görüntüsünü  :k06:

bu arada isim için alp - alper- alperen üstünde düşünüyoruz  :ehi: