2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

doruk38

Nezo

Alıntı yapılan: doruk38 - 22 Şubat , 2012, 17:24:01
nezommm tekrik ederim canım :opucuk: :flowers:
Sağol Zehraaammm Darısı Sana Hadi Bakalım Az Kaldı Randevuna  :muzz:

(A)yşe (D)eniz (A)da

23 Şubat , 2012, 08:26:25 #1142 Son düzenlenme: 23 Şubat , 2012, 09:49:17 (A)yşe (D)eniz (A)da
NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

(A)yşe (D)eniz (A)da.........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  10 Haziran 2012   :binkybaby: kız :binkybaby: (Ada)
€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  17 haziran 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby: (Yusuf Fazıl)
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   20 haziran 2012  :binkybaby: kız :binkybaby:
masalkıvanç......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   21 haziran 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby: (Kıvanç)
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  22 Haziran 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby: (Alperen)
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  22 Haziran 2012  :binkybaby: kız :binkybaby: (Tuana Nisa)
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012
aydolunayda.................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012 :binkybaby: kız :binkybaby:  (Ayda Zehra)
Deniz gözlüm................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 7 Temmuz 2012  :binkybaby: kız :binkybaby:
toprakk.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 9 Temmuz 2012
belkıs_nur.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 17 Temmuz 2012 :binkybaby: kız :binkybaby: (Derya)
esmerim:))....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 6  Temmuz 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby:
August...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 31 Temmuz 2012
lcy .................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby:
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby:
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 11 ağustos 2012
●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 12 ağustos 2012  :binkybaby: kız :binkybaby:
suzansuzi......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 13 ağustos 2012
❤ հმzεlἶო ❤.....................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9:  :nazar: 16 ağustos 2012 :binkybaby: kız :binkybaby:
melekdiliyorum...............Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 16 ağustos 2012
@@@gözde@@@...........Bebislerimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 18 ağustos 2012

FeHi

Allah Kolaylık versin Hamişler :k06:
Bu yıl erkek yılı listede Maviler Çok maşALLAH :k06:

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: FeHi - 23 Şubat , 2012, 08:29:56
sağol canım  :opucuk: listede kızlar fazla ama sanırım renkler karıştı kızlarda mavide görünüyo ayşecim duyrulur   :k06:

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Şubat , 2012, 22:48:53

zehra randevunuz  nezaman senin bebişide çok merak ediyorum  :love9:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 23 Şubat , 2012, 08:34:26
Alıntı yapılan: FeHi - 23 Şubat , 2012, 08:29:56
sağol canım  :opucuk: listede kızlar fazla ama sanırım renkler karıştı kızlarda mavide görünüyo ayşecim duyrulur   :k06:

:opucuk:  :opucuk:  :opucuk:

doruk38

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 23 Şubat , 2012, 08:36:53
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Şubat , 2012, 22:48:53

zehra randevunuz  nezaman senin bebişide çok merak ediyorum  :love9:

haftaya cumaya dr kontrolümüz var  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  bizde sizi merak ediyoruzzz  :love9: :love9: :love9:

<<<peri masalı >>>

cinsiyetini öğrenmeyenleri çok merak ediyorum hadi kızlar ya bebişleri ikna edin göstersin kendilerini  :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

olcayım napıyon canım paşamız nasıl görüşemiyoruz epeydir

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 23 Şubat , 2012, 20:57:47

napayım canım ayşegülcüm evdeyim işte paşamda iyi galiba artık büyüyoruz karnımız şişti oluşum burdayım diyor artık herkeze :) usak tefek sorunlar var gerci ama şükürler olsun

sen nasılsın canım alper paşamız nasıl büyüyormu sağlıcakla

aydinays

Kızlar sayfanız hayırlı olsun maşallah hamişlerimiz artmış. Allahım isteyen herkese bu sayfalara girmeyi nasip etsin.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: aydinays - 23 Şubat , 2012, 21:02:33
Kızlar sayfanız hayırlı olsun maşallah hamişlerimiz artmış. Allahım isteyen herkese bu sayfalara girmeyi nasip etsin.  :amin: :amin: :amin:

allahım isteyen herkeze nasip etsin tez zamanda  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: <<<peri masalı >>> - 23 Şubat , 2012, 21:01:22
Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 23 Şubat , 2012, 20:57:47

napayım canım ayşegülcüm evdeyim işte paşamda iyi galiba artık büyüyoruz karnımız şişti oluşum burdayım diyor artık herkeze :) usak tefek sorunlar var gerci ama şükürler olsun

sen nasılsın canım alper paşamız nasıl büyüyormu sağlıcakla
maşallah büyüyecek tabi büyüdükçe ne numaralar yapacak sana,ne oyunlar oynayacak
alpimde iyi canım çok şükür geçen yıl içerde yaptıklarını şimdi dışarda yapıyor yumağım
seneye sende öyle olacaksın inşallah
  :opucuk: :love9: :opucuk:

MASAL ILGIN

bende geçen gghün ayrıntılı ultrasyona girdim doktor direk kız dedi bi şok geçirdim sonra baktı baktı aaaa ama bu erkekkkkk dediiii

benim oğluşumda pek utangaç göstermemekte ısrar etti ben biliyodum cinsiyetini ama kesin olsun dedim