2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

aydolunayda

bugün ayrıntılı ultrasona girdik bebişimizi gördük.... :nazar:  babanın tıpkısının aynısı :binkybaby:  bozuldum mu bozuldum besle büyüt sana hiç benzemesin :caca:  şımarık kızım :k06:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: aydolunayda - 18 Şubat , 2012, 20:01:15
bugün ayrıntılı ultrasona girdik bebişimizi gördük.... :nazar:  babanın tıpkısının aynısı :binkybaby:  bozuldum mu bozuldum besle büyüt sana hiç benzemesin :caca:  şımarık kızım :k06:

inşallah kucağımıza aldığımız günleride görürüz  :amin: :amin:

<<<peri masalı >>>

kızlar bugün oluşumla ilk aşımızı olduk ama sağlık ocağında başıma gelmeyen kalmadı kan alalım rutin bi kontorol yapalım dediler tamam dedim nese kan almaya geçtik damarımı patlatılar şimdi kolum çok acıyor kanı durduramadılar 5 dk falan uğraştılar sonra karnıma bebe dene salak bir bastırdı ki anlatamam bir an o tırnakları karnımı yırttı sandım bebeğim bile etkilendi bir daha asla izin vermem sadece aşımı yaptırı gelirim çok sinirlendim tartıştım ordaki ebeyle ve şikayet edicem seni dedim sinirden  :BangHead: :BangHead:

esmerim:))

Bende dun saglık ocagına gıttım B 12asılarım vardı onu olmaya gıtmısken bebısımede baktırıyım dedım.Karnımdan bebegımın kalp atışlarını dınlemeye calıstılar 5aylık oldum 20haftalık tam :amin:  ama benım kalp atışım okadar hızlıkı bebegınkını ayırt edemedıler doblormu ne o aletle.Dedıkı nıye boylesın dedım benım kalbım cok hızlı atıyor belkıde daha ondan hıssetmıyorum bebegımı cunkı elımı karnıma karnımın altına koydugumda hep kendı kalp atıslarımı duyuyorum ben o yuzden bebegınkını algılıyamıyo olabılırım henuz hıssetmedım bebegımın hareketlerını.Dedıkı normal daha kucuk bebegın  belkı ugrastıkya korkmus bı yerlere kacmıs olabılır dedı.

Nezo

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Şubat , 2012, 11:15:41
Kızım Olacak Kızlaaaaar  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ayyy çok ama çok sevindim rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

kızına talibiz oluşumla haberin olsun  :k06:

(A)yşe (D)eniz (A)da

:hello2: :hello2: :hello2: Canım gözün aydın çok sevindim demekki bir kızımız daha gelecek sağlıkla kucağına alırsın inşallah prensesini  :muzz: :muzz: :nazar:

Nezo

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: Sağolun Kızlar Bende Çooook Sevinçliyim Allahım Hepimizin Bebeklerini Sağsalim Kucağına Nasip Etsin İnşallaaaaah  :amin: :amin:

Olcay Kaç Bilezik Takcan  :ehi: Siz Ben Gibi Bi Kaynanayla Baş Edebilceniz mi  :ehi:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Şubat , 2012, 11:57:25
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: Sağolun Kızlar Bende Çooook Sevinçliyim Allahım Hepimizin Bebeklerini Sağsalim Kucağına Nasip Etsin İnşallaaaaah  :amin: :amin:

Olcay Kaç Bilezik Takcan  :ehi: Siz Ben Gibi Bi Kaynanayla Baş Edebilceniz mi  :ehi:

kız senin istediğin bilezik olsun sen kızı verde biz bilezikleri sıralarız  :laughing7: söyle o kayınvalidene luşumdan başka yakışıklısınımı bulucak  :laughing7:

Nezo

Hadi Bakalım Görcez Bi Kızı Bin Kişi İster Bi Kişi Alır  :ehi:

<<<peri masalı >>>

<<<peri masalı >>>

esmerim:))

ya nıye kımse oglusumla benım yazılarımı gormuyo acaba :caca: nıye kımse cvp vermıyor :y25:

doruk38

Alıntı yapılan: esmerim:)) - 22 Şubat , 2012, 16:31:21
ya nıye kımse oglusumla benım yazılarımı gormuyo acaba :caca: nıye kımse cvp vermıyor :y25:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: