2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

suzannn

İNŞALLAH BEN VE TÜM İSTEYENLER BU BÖLÜMDE YER ALABİLİRİZ ALLAHIM NASİP EYLE BİZLEREDE

asya81

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 01 Ekim , 2011, 13:51:35
İNŞALLAH BEN VE TÜM İSTEYENLER BU BÖLÜMDE YER ALABİLİRİZ ALLAHIM NASİP EYLE BİZLEREDE
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: inşallah canımm

SeliN59

AYYYY BENDE BU AY VE ÖNÜMÜZDEKİ 2 AY HAMİLE KALIRSAM İNŞALLAH BU BÖLÜMDE ÇOK GEZİNİCEM  :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

inşallah kızlarr bu bölümde dolsun taşsın hamişlerden inşallahhhhhhhhh  :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

gökkusağı

hamişlerle dolup taşsın inş sayfa rabbim her kadına nasip etsin  :love9: :love9:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

belkis_nur

amin yuce rabbimm her isteyene hayirlisiyla nasip etsin insallahhh....

Shadowqueen

Sayfanız hayırlı olsun kızlar, inş. hep güzel şeyler yazmak nasip olur :opucuk:

xxcansuxx

sayfanız hyırlı olsun...  bende bu sayfada yerimi alayım diyen herkese nasip etsin Allah  :amin: :amin:
kabarık bir hamiş listeniz olsun  :amin:

azelia

kızlar bu bölüme girmek isteyen herkese nasip etsin yarabbim, hamiş hamiş dua ediyorum, umarım uzuuuun bi listeniz olur hayırlısıyla...

cano_m

sayfanız hayırlı olsun  kızlarrr... rabbim güzel şeyler yazmanızı nasip etsin inşallahhh  :amin:

suzannn

buranın sakinleri belli olmaya başladı tebrik ederim canan

ORNA

suzancım inşallah bizde bu sayfaya girecegiz arkadaşım yakın zamanda  :amin: :amin: :amin: :amin: eskilerden kalanlardayız bak eskilerden hep güzel haberler alıyoruz sıra bizde  :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ORNA - 25 Ekim , 2011, 11:19:32
suzancım inşallah bizde bu sayfaya girecegiz arkadaşım yakın zamanda  :amin: :amin: :amin: :amin: eskilerden kalanlardayız bak eskilerden hep güzel haberler alıyoruz sıra bizde  :amin: :amin:
evet canım sıra sizde bekliyoruz sizi böyle suzan,sen,aysen daha bekleyen arkadaşların hepsi  :amin: :amin: Allahım yakın zamanda sizlerinde yüzünü güldürsün çok şükür canan da güzel haberler versi sıra sizde  :amin: :amin: