28 Mart , 2024, 16:51:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

altın kaplama soyulur mu?

Başlatan Dilek&Yusuf, 24 Eylül , 2011, 15:50:41

« önceki - sonraki »

Dilek&Yusuf

altın kaplama gümüş kolye almayı düşünüyorum ama soyulur mu kaplaması?

gökkusağı

soyulmaz ama belirli bi süre sonra kararma yapar.bijuteriye göre daha geç kararır ve terindeki ph a göre yani daha geç de kararabilir daha erken de.ama kaplamanın altında ki ana malzeme zaman içerisinde açığa çıkar  :icon_thumright:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

ponçik

altın kaplama çelikler var , bu aralar çok moda , onlarda kararma soyulma hiçbirşey olmuyor ve altın gibi duruyor  :icon_thumright:

Dilek&Yusuf

BENDE BAKTM O KOLYELERE İNTERNETTN ÇOK GZELLER SAAT HEDİYESİ FALAN VR ALMAYI ÇOK İSTİYORUM AMA SAHTE TAKILARA ALERJM VAR ALTIN VE GÜMÜŞ TAKABİLİYORUM ACABA ÇELİK BİŞEY YAPAR MI?

ponçik

Alıntı yapılan: Dilek&Yusuf - 29 Eylül , 2011, 11:48:27
BENDE BAKTM O KOLYELERE İNTERNETTN ÇOK GZELLER SAAT HEDİYESİ FALAN VR ALMAYI ÇOK İSTİYORUM AMA SAHTE TAKILARA ALERJM VAR ALTIN VE GÜMÜŞ TAKABİLİYORUM ACABA ÇELİK BİŞEY YAPAR MI?

bende imitasyon küpe taktığımda kulaklarım çok kaşınır veya kolye taktığımda tenime değerse hemen kabarır vs..
çelik küpe kullanıyorum ve 1 hafta kulağımdan çıkarmasam hiçbir alerjik reaksiyonla karşılaşmadım
eğer netteki fiyatlar uygunsa almanı tavsiye ederim  :icon_thumright:
ben bir çift küpeyi tanıdık arkadşımdan 15.TL ye aldım ve aynı küpeyi başka bir mağazada 35.TL ye gördüm
fiyatları gümüşe göre daha uygun, çünkü gümüşler gr. hesabı yapılarak satılıyor

Dilek&Yusuf

almayı düşünüyorum inş. alerj yapmaz hepsiburada varya orda çok güzel kolyeler var çelk danıel kleın saat hediyesi var tek kolyeler 20den başlıyo saat hediye olunca 50 cvarı eşiime saat almştk  aynı marka 50 mlyndu saat sadece