нαyαтιмιzα нoѕɢeldιɴ ѕürprιz yυмυrтαм:)

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 14 Eylül , 2011, 13:00:09

« önceki - sonraki »

Aytii

iltihap zor canım ya  :sad1:

dediğin gibi kullanmadan geçmez

benim temizlemişti dişimi ondan yana rahattım

ama bi süre sonra çok fena ağrı yapmıştı çenemde

oda dua ile kayboldu gitti çok şükür

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 17 Ekim , 2011, 14:13:42
iltihap zor canım ya  :sad1:

dediğin gibi kullanmadan geçmez

benim temizlemişti dişimi ondan yana rahattım

ama bi süre sonra çok fena ağrı yapmıştı çenemde

oda dua ile kayboldu gitti çok şükür

evet  :sad1: :sad1: :sad1: ne agrilar cektim  sadece disimden deil her yerime vurdu  :honk: kulagim bogazim  basim sol tarafimda heryere :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: simdi bile agriyo ama dünkünün yaninda hic bisey  :-[ ins hemen gecerde ilac kullanmam daha cok  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slmmm bitanecik bebegim  :wave: :wave: :opucuk:
insallah iyisindir yerinde büyümüsündür bebegim  :opucuk: zor bi haftasonu gecirdik insallah senin haberin bile olmamistir  :amin: :amin: Annenin cok disi agridi bebegim cok agladi aci cekti sonunda cektirdi disinden kurtuldu  ::) sana bisey olmasin bebegim ben raziyim aci cekmeye sen yeterki iyi ol saglikli ol  :love7: bugün 21.haftamiza girdik bitanem tam 140günümüz kalmis  :love9: :love9: cabuk gecsin günlerde kavusalim artik özlem giderelim  :k06: artik bak kocaman bebek oldun tekmelerini daha sIk bekliyoruz  :laughing7: :laughing7: tembellik yok yerin dar deilken istedigin kadar oyna zipla bebegim  :k06: :k06: :k06: az kalmis bebegim tam 12gün sonra insallah görüscez  :muzz: :muzz: bakalim bu sefer ögrencezmi cinsiyetini artik cok merak etmeye basladim  :k06: herkes sorup duruyo tahmin ediyolar kiz diyor cogu bakalim tutcakmi  ::) :opucuk: ama hic farketmez bebegim kizda olsan erkekde olsan bizim canimizsin sen  :love3:  Seni cok ama cok seviyoruz bitanem  :love7: :love7: :love7: Allahima emanetsin  :amin: :opucuk: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slmmm biricik Kizimmm  :love9: :love9: :opucuk:
evet artik sonunda biliyoruz süpriz yumurtamiz minik bi hanimmis  :binkybaby: :love9: cnm yavrum benim babanda bende herkes cok sevindi  :occasion14: :occasion5: :muzz: :hello2: :hieyt: :love9: herseyin cok iyiymis gelismen haftana göre uyumluymus bebegim  :nazar: :nazar: :nazar: :love9: tam 27cm 415gr olmusun bitanemmm  :k06: :k06: :k06: :nazar: :nazar: 21+5 günlüksün  :nazar: :love9: bugün ilk defa uzun uzun seyrettik seni  :love9: babanda ilk defa seni böyle hareketli herseyini gördü gözlerin ici gülüyodu  :love3: doktora gitmeden cikilota yemistim ondanmi bilmem ama doktorumda dedi cok hareketli  :nazar: :nazar: :opucuk: elini agzina götürüyodun parmagini emiyodun  :k06: :k06: oynak kizim benim  :k06: :k06: artik tekmelerini cok net sekilde hissediyorum bazen uyuyosun bazen kalkip spor yapiyosun  :nazar: :k06: :k06: :k06: büyü kocaman ol sonrada yanimiza gel kizim  :love9: :love9:
Seni cok ama cok seviyoruz masallah kizima  :nazar: :love9: :love9: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slmmm biricik Kizimm  :wave: :wave: :opucuk: nasilsin yavrum iyisin insallah annen 3gündür grip oldu sana ins gecmemistir kizim sen hep iyi ol ben hasta olayim olsun gecer gider  :love7: :opucuk: her an aklimdasin kizim her hayalim artik senin üzerine  :love7: zaman cabuk gecsin sen kollarimiza gel artik hasret giderelim  :love3:
suan sana yazmakda zorlaniyom  :k06: :k06: :k06: nedenide sensin kizim tekmeliyosun anneyi bende her seferinde karnima bakiyom nasil hareket ettigini görüyom heyecanlaniyom  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: masallah kizima cok hareketli  :nazar: :nazar: :opucuk: artik babanda disardan olusan dalgalanmalari görüyo  :k06: :k06: :k06: bende evde uzaninca göbegim hep acik sana bakiyom  :k06: :k06: :k06: sanirim sende annen gibi inatci olcan  :k06: :k06: sen tekme atinca bende geriye tikliyom kizim diyom hemen cvp veriyon  :love7: :k06: :k06: :nazar: kac kere yaparsam yapayim yorulmadan cvp veriyon masallah kizim sana ama cok yorulma arada dinlen emi  :k06: :k06: :k06:
ha bu arada bu pazar kurban bayrami sen son defa icimde kutla bayrami bidaki bayramlarda ailecek olcaz insallah kizimmm  :amin: :amin: :opucuk: kendine cok iyi bak anneyi hep tekmele mutlu et  :love9: :love9: :nazar: babanda bende seni cok ama cok seviyoz kizim  :opucuk: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hüzünden_gelme

oyyy kızımız oluyor dimiii  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: rabbım sağ sağlım kucagına almayı nasıp etsın bacım  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

bu sıralar grip çok salgın ben haftalardır cekıyorum çok ağır gecıyor .. özellıkle sen daha çok dıkkatli ol prensesımze iyi bak tabı kendınede :love3: :love3: :love3:

İsim düşündünüz mü peki  ;)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 04 Kasım , 2011, 22:41:01

oyyy kızımız oluyor dimiii  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: rabbım sağ sağlım kucagına almayı nasıp etsın bacım  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

bu sıralar grip çok salgın ben haftalardır cekıyorum çok ağır gecıyor .. özellıkle sen daha çok dıkkatli ol prensesımze iyi bak tabı kendınede :love3: :love3: :love3:

İsim düşündünüz mü peki  ;)

saol teyzesi  :opucuk: buarada bayramin kutlu olsun  :flowers: :flowers: sükür gribi atlattik insallah baska sey gelmezde tadini cikaririz  :amin:
isim hergün bakiyom netten suaralar favorümüz Ela,Ecrin,Simay,Sude  :dontknow: ??? :icon_scratch: bakalim hangisi olcak  :k06: :k06:

banu_fth

ecrın ısmının manası yok dıye duymustum koyma cnm .. arastır yınede de görunce yazayım dedım  :opucuk:

Balböceği

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Kasım , 2011, 13:13:38
ecrın ısmının manası yok dıye duymustum koyma cnm .. arastır yınede de görunce yazayım dedım  :opucuk:
yapma cnm ya Allahin hediyesi demek yaziyo nette  :icon_scratch: :icon_scratch: valla insan ne koycani sasiriyo  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: ben bidaha arastiriyim

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

banu_fth

Alıntı yapılan: gulum22 - 09 Kasım , 2011, 12:20:26
Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Kasım , 2011, 13:13:38
yapma cnm ya Allahin hediyesi demek yaziyo nette  :icon_scratch: :icon_scratch: valla insan ne koycani sasiriyo  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: ben bidaha arastiriyim

bak cnm bı suru guzel ısım var ..
evet bazı sıtelerde öle yazıyor ama haberlerdede cıkmıstı bu sene en cok koyulan ısım dıye ılk 6 ayı arastırmıslar.. ama manası yok dıye yazıyordu .. yanlıs manalar yazıyo dıye anlatmıslardı .