нαyαтιмιzα нoѕɢeldιɴ ѕürprιz yυмυrтαм:)

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 14 Eylül , 2011, 13:00:09

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 25 Eylül , 2011, 23:44:39
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 25 Eylül , 2011, 23:34:37
Bende hep kiz gorurdum hatta ikiz bebekler bile tersi cikti ruyammim
bakalim  :dontknow: ay demin muz yedim hosuna gitti herhalde kiprasti gene  :love7: :nazar: :k06: :k06: internette okumustum muzu bebekler sever diye artik hep muz yerim  :hungry: :ehi: :ehi:

ohh afiyet olsun bebişe..

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Eylül , 2011, 23:42:21
gülcüm banada senin kızın olcakmış gibi geliyor ama heran bir erkekte gelebilir..banada herkes erkek diyor ama doktor kıza benziyor dedi yani tahminlerle tutmuyor pek.
Ben bir kere rüyamda bebeğimi gördüm.Doğum yapmışım eve gelmişim.Diyorumki getirin artık benim emzirmem lazım.Diyorlar sen iyileş getircez.olmaz diyorum filan sonra getiriyorlar.Siyah saçlı beyaz tenli bi bebek geliyor ama cinsiyetini anlamadım.
Heleki son testlerden sonra sağlıklı olsun da biranda etrafımda kimse cinsiyet lafı etmez oldu.
valla bende bi kiz diyom bi erkek tam icime dogmadi  :k06: :k06: bakalim merak etmiom cok gösterirse görcem sadece elbise filan azda olsa almak icin heves ediyom okadar  :muzz: :muzz: :muzz: seninde tam belli deil degisebilirde cok erken dedi cünkü  :k06:
:nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 25 Eylül , 2011, 23:47:10
Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Eylül , 2011, 23:42:21
gülcüm banada senin kızın olcakmış gibi geliyor ama heran bir erkekte gelebilir..banada herkes erkek diyor ama doktor kıza benziyor dedi yani tahminlerle tutmuyor pek.
Ben bir kere rüyamda bebeğimi gördüm.Doğum yapmışım eve gelmişim.Diyorumki getirin artık benim emzirmem lazım.Diyorlar sen iyileş getircez.olmaz diyorum filan sonra getiriyorlar.Siyah saçlı beyaz tenli bi bebek geliyor ama cinsiyetini anlamadım.
Heleki son testlerden sonra sağlıklı olsun da biranda etrafımda kimse cinsiyet lafı etmez oldu.
valla bende bi kiz diyom bi erkek tam icime dogmadi  :k06: :k06: bakalim merak etmiom cok gösterirse görcem sadece elbise filan azda olsa almak icin heves ediyom okadar  :muzz: :muzz: :muzz: seninde tam belli deil degisebilirde cok erken dedi cünkü  :k06:

evet ben hala severken bebeğim kuzum diye seviyorum.Ama eşim hemen adapte oldu.kızım filan diye seviyor.E diyorum şimdi alışıosun birdahaki sefere erkek derse napçan oğlum diye sevcem farketmez diyor:D

Shadowqueen

Canım günlüğünüz hayırlı olsun, inş. hep güzel şeyler yazarsın miniğinle birlikte  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 26 Eylül , 2011, 01:59:47
Canım günlüğünüz hayırlı olsun, inş. hep güzel şeyler yazarsın miniğinle birlikte  :opucuk:
saol teyzesi insallah  :amin: :amin: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

günaydin bebegimm  :hello: :hello:  :love7:
insallah iyisindir bebegim  :opucuk: bende iyi sayilirim  ::) bugün sabaha kadar wc gittik geldik sonra babayi ise gönderdik sabahin 5den sonra baba gitti sonra bizimde uykumuz kacti  :cildir: :cildir: :cildir: midem bulandi kalktim bisiler yedim  :hungry: bu aralar cok mu acikiyoz ne  ??? :k06:
seni görmeye az kaldi bebegim haftaya sali insallah görcez seni babaylan  :amin: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: cok merak ediyom seni bebegim ne kadar büyüdün iyimisin  :love7: en sonda cinsiyetini merak ediyom ama cok deil  ::) sen iyi olda bizim icin ikisindede cok mutlu olcaz bebegim  :muzz: :muzz: :muzz: kendine iyi bak bebegim güzel güzel büyü yerinde  :love9: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slmmm bebegimm  :wave: :wave: :opucuk:
insallah iyisindir büyüyosundur  :amin: az kaldi bitanem tamm bugünüde saymassak 5günümüz kaldi seni görmeme  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: cok mutluyum  :love7: bugün 18.haftamiza girdik sükürler olsun  :amin: :amin: :nazar: :nazar: bu son bi kac gündür seni hissediyorum bebegim hep cok merak ederdim nasil bisey diye  :love7: cok güzel anlatilmayan bi duyguymus bebegim tekmelerini meraklan bekliyorum simdi  :k06: :k06: daha ufaksin diye ufak hareketler hisediyorum  :k06: muz yada tatli yiyince daha mutlu oluyosun oynuyosun farkettim  :hungry: :laughing7: bakalim doktora gidince ögrencekmiyiz cinsiyetini  ::) ama sen saglikli olda gösterme olsun bekleriz bebegim  :love7: :opucuk: hadi bebegim gene yazarim sana  :opucuk: Allahima emanetsin yavrucummm benimmm görüsürüz  :opucuk: :love9:

aydinays

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Eylül , 2011, 21:00:51
Slmmm bebegimm  :wave: :wave: :opucuk:
insallah iyisindir büyüyosundur  :amin: az kaldi bitanem tamm bugünüde saymassak 5günümüz kaldi seni görmeme  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: cok mutluyum  :love7: bugün 18.haftamiza girdik sükürler olsun  :amin: :amin: :nazar: :nazar: bu son bi kac gündür seni hissediyorum bebegim hep cok merak ederdim nasil bisey diye  :love7: cok güzel anlatilmayan bi duyguymus bebegim tekmelerini meraklan bekliyorum simdi  :k06: :k06: daha ufaksin diye ufak hareketler hisediyorum  :k06: muz yada tatli yiyince daha mutlu oluyosun oynuyosun farkettim  :hungry: :laughing7: bakalim doktora gidince ögrencekmiyiz cinsiyetini  ::) ama sen saglikli olda gösterme olsun bekleriz bebegim  :love7: :opucuk: hadi bebegim gene yazarim sana  :opucuk: Allahima emanetsin yavrucummm benimmm görüsürüz  :opucuk: :love9:

Senin içinde ne geçiyor canım cinsiyet konusunda. Ahh 5 gün kalmış geçmek bilmez şimdi. Ama niye bu kadar geçe kaldınız. Bizim paşa 16. haftada göstermişti.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

valla rüyamda kiz gördüm ama bilmiyom hissetmiyom öyle bi kiz diyom bi erkek  :k06: :k06: Almanyada erken demiyolar ikincisi de ben 1ay önce gitmistim doktora ozaman zaten demedi  ::) emin olmadikca tahmin etmiyolar  :-\ simdi bile süpheliyim demez belki ne biliyim hayirlisi  :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Eylül , 2011, 21:17:56
valla rüyamda kiz gördüm ama bilmiyom hissetmiyom öyle bi kiz diyom bi erkek  :k06: :k06: Almanyada erken demiyolar ikincisi de ben 1ay önce gitmistim doktora ozaman zaten demedi  ::) emin olmadikca tahmin etmiyolar  :-\ simdi bile süpheliyim demez belki ne biliyim hayirlisi  :amin:

Hımmm bende rüyamda bir kere gördüm cinsiyetini. Oda rüyamda doğru çıktı  :k06: :k06: :k06: :k06: Oğlumun bamyasını temizliyordum rüyamda. Ama babası hep kız diye seviyordu oğlumu. Oda 16 haftadaki kontrolde doktora öyle bir açtı ki şüphe bırakmadı.  :k06: :k06: :k06: Baba ben kız değilim dedi  :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: aydinays - 28 Eylül , 2011, 21:23:21
Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Eylül , 2011, 21:17:56

Hımmm bende rüyamda bir kere gördüm cinsiyetini. Oda rüyamda doğru çıktı  :k06: :k06: :k06: :k06: Oğlumun bamyasını temizliyordum rüyamda. Ama babası hep kız diye seviyordu oğlumu. Oda 16 haftadaki kontrolde doktora öyle bir açtı ki şüphe bırakmadı.  :k06: :k06: :k06: Baba ben kız değilim dedi  :k06: :k06: :k06:
:k06: :k06: :k06: :k06: bakalim benimde tutcakmi  ::) :k06: :k06:

gökkusağı

bende bugün sordum dr a 12.hafta bizi en çok yanıltan haftadır dedi en iisi bi dahaki geldiiniz de söliim dedi bizde üstelemedik.merak edio ama insan yaa öğrenmek istio  :k06: :k06:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

oslemturgay

gülüm günlügünüz hayırlı olsun Allah daha önce yasadıgın acılarını bir daha yaşatmasın güzel bi hamilelik sonunda bebişini sağ salim kucagına alırsın inşallah  :flowers:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: oslemturgay - 28 Eylül , 2011, 22:06:06
gülüm günlügünüz hayırlı olsun Allah daha önce yasadıgın acılarını bir daha yaşatmasın güzel bi hamilelik sonunda bebişini sağ salim kucagına alırsın inşallah  :flowers:
amin cnm saol sende sagliklan büyüt bebegini  :binkybaby: :nazar: :nazar: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 28 Eylül , 2011, 21:51:31
bende bugün sordum dr a 12.hafta bizi en çok yanıltan haftadır dedi en iisi bi dahaki geldiiniz de söliim dedi bizde üstelemedik.merak edio ama insan yaa öğrenmek istio  :k06: :k06:
evet zaten cok erken bi ay daha sonra der belki  :k06: