нαyαтιмιzα нoѕɢeldιɴ ѕürprιz yυмυrтαм:)

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 14 Eylül , 2011, 13:00:09

« önceki - sonraki »

krizantem84

gülüm hayirlisi olsun ama benim icimdende sana erkek gecti :laughing7: :laughing7:  banada herkes kiz dedi 8 i kiz dediyse 2 si erkek dedi.ama erkek olcak :laughing7: ALLAH HAYIRLIS SAGLIKLI EVLATLAR NASIP ETSIN HEPIMIZEDE... :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: krizantem84 - 22 Eylül , 2011, 19:08:56
gülüm hayirlisi olsun ama benim icimdende sana erkek gecti :laughing7: :laughing7:  banada herkes kiz dedi 8 i kiz dediyse 2 si erkek dedi.ama erkek olcak :laughing7: ALLAH HAYIRLIS SAGLIKLI EVLATLAR NASIP ETSIN HEPIMIZEDE... :amin: :amin: :amin:
bakalim ilk erkek tahmini senden belki benimde senin gibi tersi olur hayirlisi  :amin: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

krizantem84

gülüm senin ilk bebis miydi??? hayirlisi bakalim;) 2 hafta sonra ögreniyorsun degilmi??? :muzz: :muzz:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: krizantem84 - 22 Eylül , 2011, 19:27:20
gülüm senin ilk bebis miydi??? hayirlisi bakalim;) 2 hafta sonra ögreniyorsun degilmi??? :muzz: :muzz:
evet ilk olcak insallah cnm tabi 2melegimde cennette beni bekliyolar  :y25: bakalim derse ögrenirim  :dontknow: sen kacinci haftada ögrendin Almanyada cok gec diyolar  :cildir: :cildir:

krizantem84

Alıntı yapılan: gulum22 - 22 Eylül , 2011, 19:38:00
evet ilk olcak insallah cnm tabi 2melegimde cennette beni bekliyolar  :y25: bakalim derse ögrenirim  :dontknow: sen kacinci haftada ögrendin Almanyada cok gec diyolar  :cildir: :cildir:
evet aynen öyle 5,5 aylikken ögrendim :-\ buranin doktorlari görmek icin ugrasmiyorlar,nezaman gösterirse iste :laughing7:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: krizantem84 - 22 Eylül , 2011, 21:21:18
Alıntı yapılan: gulum22 - 22 Eylül , 2011, 19:38:00
evet aynen öyle 5,5 aylikken ögrendim :-\ buranin doktorlari görmek icin ugrasmiyorlar,nezaman gösterirse iste :laughing7:
aynen cnm o yüzden gittimde belki bende ögrenemem  :dontknow: hayirlisi olsun napalim beklicez  :love9:

Lă_Tăhzen!

geç olsun  güç olmasınn gülümm

nasılsınn görusemıyoruz bulantıların geçtimi 

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 22 Eylül , 2011, 21:30:10
geç olsun  güç olmasınn gülümm

nasılsınn görusemıyoruz bulantıların geçtimi
aynen cnm evet bayadir evde cok durmuyodum nete de giremedim  ::) iyim sükür bi sorun yok bulantim gecmisti dün arkadaslarin gazina geldim tavuk yedim sabaha kadar cok kötü oldum gündüzde öyle  :igrenc: :igrenc: bidaha yemem  :icon_pale: sen nasilsin  :opucuk:

meliss

ben 16haftalıkken öğrendim  oğluşumu cnm burda olsan öğrenmiştn sende  ama olsun 
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: meliss - 22 Eylül , 2011, 22:41:22
ben 16haftalıkken öğrendim  oğluşumu cnm burda olsan öğrenmiştn sende  ama olsun
evet cnm Türkiyede erken diyolar burdada gec diyolar yanilma olmamasi icin  :dontknow: saglik olsun zaten cinsiyetini bilsem bile bisey almam daha erken  :binkybaby: :love9:

Balböceği

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 25 Eylül , 2011, 23:24:10
Hayirlisi olsun insallah  :amin: ben 5. ayda ogrendimm  :k06:

evet hayirlisi  :amin: bende gidene kadar 4,5 aylik olcam bakalim görcemmi  :love7: :binkybaby: rüyamda dün kiz bebek gördüm  :k06: bakalim hayirlisi olsun  :amin:

Balböceği

Bende hep kiz gorurdum hatta ikiz bebekler bile tersi cikti ruyammim

__nil__

gülcüm banada senin kızın olcakmış gibi geliyor ama heran bir erkekte gelebilir..banada herkes erkek diyor ama doktor kıza benziyor dedi yani tahminlerle tutmuyor pek.
Ben bir kere rüyamda bebeğimi gördüm.Doğum yapmışım eve gelmişim.Diyorumki getirin artık benim emzirmem lazım.Diyorlar sen iyileş getircez.olmaz diyorum filan sonra getiriyorlar.Siyah saçlı beyaz tenli bi bebek geliyor ama cinsiyetini anlamadım.
Heleki son testlerden sonra sağlıklı olsun da biranda etrafımda kimse cinsiyet lafı etmez oldu.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 25 Eylül , 2011, 23:34:37
Bende hep kiz gorurdum hatta ikiz bebekler bile tersi cikti ruyammim
bakalim  :dontknow: ay demin muz yedim hosuna gitti herhalde kiprasti gene  :love7: :nazar: :k06: :k06: internette okumustum muzu bebekler sever diye artik hep muz yerim  :hungry: :ehi: :ehi: