нαyαтιмιzα нoѕɢeldιɴ ѕürprιz yυмυrтαм:)

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 14 Eylül , 2011, 13:00:09

« önceki - sonraki »

aydinays

canım benim günlüğünüz hayırlı olsun. Günlüğünüzde hep güzel şeyler paylaşın inşallah. Bizde burdan zevkle sizi takip edelim. :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

suzannn

günlüğünüz hayırlı olsun canım inşallah hep güzel şeyler paylaşman dileğiyle

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

saolun teyzeleri  :opucuk: :love9: iyi dilekleriniz icin tskler ins hep iyi seyler paylasiriz  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

✿گสЯเ_ќĮż✿

GÜLÜM BENİM GÜNLÜĞÜN HAYIRLI OLSUN.  :opucuk:  :nazar: :nazar:
İNŞALLAH BU GÜNLÜĞE HEP GÜZEL ŞEYLER YAZARSIN. :amin:
BİZDE ZEVKLE OKURUZ  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 14 Eylül , 2011, 19:40:28
GÜLÜM BENİM GÜNLÜĞÜN HAYIRLI OLSUN.  :opucuk:  :nazar: :nazar:
İNŞALLAH BU GÜNLÜĞE HEP GÜZEL ŞEYLER YAZARSIN. :amin:
BİZDE ZEVKLE OKURUZ  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

saol cnm  :opucuk: insallah hep güzel seyler yazarim  :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm bebegim  :opucuk: :love7: demin karnima yag sürdüm sürmüskende seni dinliyim dedim masallah gene icerde kipir kipr oynuyodun degisik sesler cikiyodu babanda duydu güldü sana  :k06: :k06: :nazar: :love9: canin skiliyo demi ondan öyle oynuyon  :k06: yakinda ins tekmelerinide hissetcem bazen bisiler hissediyom sanki icimde arada damar atiyo senmisin bunu yapan bebegim  ???  :k06: ne zamandir annen kendine bakmiyodu bugün kuaföre gittik bebegim sacimi kestirdim cok uzamisti rahatladik  :occasion14: sacimi kesen ablanda benim gibi 4aylik hamileydi yeni kiz olcani ögrenmis  :k06: bakalim bizim daha 20günümüz var doktora gitmeye ozaman izin verirde gösterirsen bizde biliriz  :binkybaby: :love9: kiz olsanda erkek olsande seni ayni sevcez babanda bende bebegim  :love3: kendine iyi bak bebegim cok hareket edip yorma kendini  :k06:  iyi beslen kocaman ol bebegim  :love3: :opucuk:  :wave: :wave: :wave:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slm bebegim  :opucuk: insallah icimde iyisindir  :amin:  :love9: :love9: insallah büyümüsündür bebegim  :amin: karnim büyüdüne göre sende büyüdün demi bebegim  :k06: :k06:
az kaldi bebegim 2hafta sonra ins seni görcez babanda gelcek ne zamandir görmedi seni  :love7: kac gündür yogun geciyo hem yoruluyoz hemde seviniyom zaman cabuk geciyo  :hieyt: :hieyt: :hieyt: bugün babanenlen deden yardim etti gittik mutfagimizi yeniledik bazi seylerini cok güzel oldu  :muzz: :muzz: yakinda insallah senin odana gecicez  :love9: simdiden bisiler konusuyoz  :k06: saolsun dedenler alcak odani biz sadece beyencez  :love7: sana en iyisini en güzelini alcaz ins bebgim sen yeterki saglikli gel  :amin: :amin: :nazar:
okadar süt ictigim halde disim kirildi bebegim  :sad1: aslinda senin bi sucun yok  :k06: dolgu disimin yarisi kirilmisti simdi hem dolgusu cikti hemde yarisi agzima geldi  :igrenc: :igrenc: yarin bakalim gitcez doktora bisiler yapsalar bari deligi kapatsa yeter  ::) neysem bebegim saglik olsun sen iyi olda ben iyiyim  :love9: :opucuk: seni cok ama cok seviyoz bebegim gelecegin günün hayaliylen yasiyoruz  :love3:   :wave: :wave: :wave:

laracroftt

ay ay ayyy bebısı buyurmuste anacıgı gunluk mu tutarmıs  :)  masallah masallah, kucagındada gorelım ınsallah  :nazar:

aydinays

Maşallah gülcüm 12 haftayı bitirdin. Rabbim sağlıcakla kalan haftarını geçirsin. Kucağında görelim miniğimizi. :love9: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: aydinays - 20 Eylül , 2011, 08:34:33
Maşallah gülcüm 12 haftayı bitirdin. Rabbim sağlıcakla kalan haftarını geçirsin. Kucağında görelim miniğimizi. :love9: :love9: :love9:
saol teyzesi 12.haftayi coktan bitirdik  :k06: yarin 17.haftamiza gircez insallah  :amin: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: laracroftt - 20 Eylül , 2011, 02:29:22
ay ay ayyy bebısı buyurmuste anacıgı gunluk mu tutarmıs  :)  masallah masallah, kucagındada gorelım ınsallah  :nazar:
evet teyzesi kocaman olduk artik yavasdan hissetmeye bile basladim sanki  :love7: :nazar:

laracroftt

baslarsın tabıı ufak ufak annesı daha dur bu baslangıc, benımkı baya tepıklıyor artık e bızde 22 haftalık olduk kocaman oldu benım kızım :) buarada cınsıyet bellı olur artık annesı ne zaman gıdıyosun doktora?

Lă_Tăhzen!

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: laracroftt - 20 Eylül , 2011, 23:32:33
baslarsın tabıı ufak ufak annesı daha dur bu baslangıc, benımkı baya tepıklıyor artık e bızde 22 haftalık olduk kocaman oldu benım kızım :) buarada cınsıyet bellı olur artık annesı ne zaman gıdıyosun doktora?
evet cnm masallah sizede kocaman oldunuz  :opucuk: :nazar: :nazar: ben 2hafta sonra gitcem ins hersey yolundadir sagliklidir cinsiyetide söylerse seviniriz söylemezse heyecanlan bekleriz  :love9: :opucuk: