нαyαтιмιzα нoѕɢeldιɴ ѕürprιz yυмυrтαм:)

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 14 Eylül , 2011, 13:00:09

« önceki - sonraki »

Balböceği

Canım ismiyle yücelsin paşam  :amin: Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin  :amin:

Efe'ler pek bi yaramaz oluyorlar genelde  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Balböceği - 07 Mayıs , 2013, 22:40:20
Canım ismiyle yücelsin paşam  :amin: Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin  :amin:

Efe'ler pek bi yaramaz oluyorlar genelde  :k06:
saol cnm ay deme  :ehi: :ehi: :ehi: zaten uslu bebek beklemiom ecrin kiz oldugu halde erkekden beter alistik artik nedim  :laughing7: :laughing7:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slm oglusummm  :love7: :love7: :love7: :opucuk:
kusura bakma yavrum ne zamandir sana yazamadim firsat bulupda  :opucuk: sükür hersey yolunda bir hafta önce doktora gittim ama seni göremedim kalbini dinledik eve geldik insallah bidakine görürüm seni cok büyümüsündür sagliklan insallah  :amin: artik kocaman oldun 26.haftamiza girdik bile zamanimiz azaliyor  :k06: ablan seni biliyor hep karnimi öpüyo ayyy diyo seviyo sonra öpüyo  :love3: bebi diyo sana  :ehi: :ehi: bu aralar cok yaramaz oldu ablan 15aylik ama tam bi cadi alisverise gidince artik bende istiyom istiyommm diye bagiriyo hep  :k06: :k06: bakalim sen nasil olcan  ::) bu aralar sende masallah cok hareketlisin özelliklen geceleri  :laughing7: tam yataga giriyom hep tekmeliyon  :k06: 2 haftamiz kaldi gene gitcem doktora bakalim ozaman görebilcemmi seni  ??? sana hep güzel ciciler almaya basladim gördükce aliyom kardesinin dolabinda duruyolar yakinda sanada yatak dolap alcaz yoksa ablanin esyalarindan sana yer kalmaz  :k06: :k06:
gene yazarim sana oglusummm kendine cok iyi bak akillica icimde büyü kocaman ol  :opucuk: :love9: :love9: seni cok cok seviyoruz  :love3: :love3: :love3: Rabbime emanetsin  :amin: :opucuk: :opucuk: :wave:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slm oglusummmm  :love7: :love7: :love7: :love7: sabah gene herzamanki gibi senin tekmelerinlen ablaninda bagirmasiylan kalktim  :k06: :k06: :k06: ikinizde yaramazliik yapiyosunuz dimi  :laughing7: :laughing7: zaman gene su gibi gecmis  :-ooo bugün 29.haftamiza girmisiz  :nazar: :nazar: :nazar: persembe kontrolum vardi ama gene seni görmedim doktorumuz iki hafta sonra karindan bakcani dedi sevindik bu sefer babanda gelcek ablanda belki gelir yaramazlik yapmazsa  :k06: :k06: ablan bu aralar cok konusuyo dimi oglusum hep onu duyuyosundur kesin bisiler bisiler diyo ama biz tam anlamiyoz  :ehi: :ehi: o seni cok seviyo karnima krem sürdü dün ayyyy dedi bebi dedi öptü  :love7: havalar bi kac gün iyidi hep gezdik ama bu aralar gene sogudu evdeyiz gene  ::) bu arada yazamiyom sen ha bire tekmeliyon dikkatim dagiliyo ablanda bisiler diyo  :ehi: :ehi: ben zaman bulunca gene yazarim sen kendine cok iyi bak cabucak büyü kocaman ol yanimiza gel yavrummm seni cok ama cok cok seviyoruzzzz  :wave: :wave: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slm yaramaz oglusummmm  :k06: :k06: :opucuk: :opucuk:
evet cok yaramazsin hic yerinde durmuyon masallah  :nazar: :nazar: :nazar: ablan bu kadar hareketli deildi senin masallahin var bi yerinde durmuyosun  :-ooo :ehi: :ehi: :nazar: ama olsun benim hosuma gidiyo bazen uyutmuyosun ama olsun genede elimi koyuyom seni izliyom ne yapiyon diye  :k06: :k06:
bugün babanlan seni gördük  :hieyt: :hieyt: :hieyt: ikinci defa karnimdan bakti doktor  ::) babanda görmeye geldi seni izledik orda bile yerinde durmadin agzini acip kapatiyodun gözlerini burnunu herseyini gördük  :love7: :love7: sükür hersey yolundaymis  :amin: :nazar: :nazar: kilon 1093gr dedi iyi dedi insallah zamaninda tam kilonu aldiktan sonra gelirsin yanimiza  :amin: ablan gibi acele etme oglum icerde keyfini cikar  :k06: :k06: :k06: zaten cok zamanimiz kalmadi kavuscaz  yakinda 30.haftamiza girdik ne kaldiki geriye  :muzz: :muzz: :muzz: hazirliklar tam gaz devam ediyo bi yataklan dolabini almak kaldi geri kalan herseyin var oglusummm  :love7:
seni cok ama cok seviyoruz kendine cok iyi bak  :wave: :wave: :opucuk: :love9: :love9: Rabbime emanetsin  :amin: :love9: :love9:

xxcansuxx

maşaallah gül oğluşunu görmüşsün ne güzel dimi  :love7: :love7: :love7:
bende inş. 14ünden sonra giderim görmeye 3 boyutlu bir fotosunu kapsam oğlumun kızımın vardı yüzü doğduğunda aynısıydı... oğlumuda merak ediyorum sağlıkla gelsinlerde dediğin gibi kalmadı 30lara giriyoruz  :love7: :love7:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Temmuz , 2013, 19:27:36
maşaallah gül oğluşunu görmüşsün ne güzel dimi  :love7: :love7: :love7:
bende inş. 14ünden sonra giderim görmeye 3 boyutlu bir fotosunu kapsam oğlumun kızımın vardı yüzü doğduğunda aynısıydı... oğlumuda merak ediyorum sağlıkla gelsinlerde dediğin gibi kalmadı 30lara giriyoruz  :love7: :love7:
evet cok güzeldi cnm ya kocaman olmus pasam  :nazar: :love9: uzun uzun baktim ama bi fotosunu bile vermedi neysem dogunca artik görürüm daha bakmazlar herhalde  :dontknow: sen iyisin 3boyutlu görcen daha net gözükür  :k06: hayirlisiylan gelsinler  :amin: :amin:

<<<betty>>>

ayyy gülüm uzun zamandır giremiyordum foruma, hamişliğini öğrenmiştim ama zaman nasılda geçip gitmiş kocaman olmuşsunuz maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: Allah sağlıkla kucağınıza almayı da nasip etsin  :amin: sende de cananda da deli cesareti varmış valla, böyle cadıların üstüne hemen eldi ikinciler  :laughing7: şaka bi yana sağlıkla hayılısıyla bir an önce kavuşun inşallah bebişlerinize  :opucuk: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 23 Temmuz , 2013, 23:00:59
ayyy gülüm uzun zamandır giremiyordum foruma, hamişliğini öğrenmiştim ama zaman nasılda geçip gitmiş kocaman olmuşsunuz maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: Allah sağlıkla kucağınıza almayı da nasip etsin  :amin: sende de cananda da deli cesareti varmış valla, böyle cadıların üstüne hemen eldi ikinciler  :laughing7: şaka bi yana sağlıkla hayılısıyla bir an önce kavuşun inşallah bebişlerinize  :opucuk: :opucuk:
:k06: :k06: :k06: ay simdi gördüm yazdiklarini sorma cnm bizde tam deli cesareti varmis ben bile sonradan anladim  :ehi: :ehi: kizim gerci sonradan cadi oldu  :k06: cok akilli herseyi anliyo biliyo ama dedigim dedik tam inatci  :suclu: bakalim oglum gelince nolcak ev kres gibi civil civil olur diyom heryer zaten oyuncak biz sanki misafiriz evde  :laughing7: :laughing7:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slm oglusummm  :hello: :hello:
kusura bakma yavrum ne zamandir yazamadim sana  :opucuk: :opucuk: ablandan kosturma alisveris filan derken zaman kalmiyo valla  :laughing7: :laughing7: yoksa seni unutmadim  :k06: zaten unutturmuyon masallah icimde ha bire oynuyon  :k06: :k06: cok az kaldi belki bir ay belki daha az  :-ooo :love9: :k06: :muzz: :hello2: sabirsizliklan gelcegin günü bekliyoz ailecek  :love9: :love9: hazirliklar tamam odan hazir esyalar hazir benim dogum cantam bile arabada hazir  :k06: :k06: ama sen genede cok acele etme bu ayi bi cikaralim yeter hem bak annenen daha türkiyeden gelmedi sana dedi ya unutma beni bekle dedi  :k06: :k06: aynisini ecrindede demisti kizim uslu durdu icerde tam annenesi geldi kizimda ertesi günü cikti   :k06: :k06:
yarin hastaneye gitcem bakalim doktor ne diycek sezeryanmi normal mi  :dontknow: :dontknow: senin ve benim icin en iyisi ne olcaksa olsun hayirlisylan gel ben her türlü cekerim acisini ama normal olsun cok istiyorum bakalim  ::)
hadi yakisikli oglusum prensimmm kendine cok iyi bak oyna icerde uslu dur  :k06: :k06: biraz daha büyü etlen butlan sonra gel yicez seni  :hungry: :hungry: :k06: :k06: :k06: Allahima emanetsin  :amin: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slm minik oglusum  :k06: :k06: :k06: sana minik diyom cünkü hala kilon cok deilmis tabi onu Allah bilir  :amin: sen sagliklan gelde ben sana kilo aldiririm minigim hic sorun deil ama sen genede yemeye devam et  :hungry: :k06: :k06: son günlerimiz 20günümüz kalmis  :nazar: :love7: hersey hazir seni bekliyoruz  :hello2: :hello2: babanda izin alcak sen gelcegin zaman tam 2hafta hep beraber olcaz  :love3: :love3:
ablan bu aralar cok agrasif  :cildir: cok cadi oldu her istedigi olcakmis olmayinca etrafa saldiriyo yada kendisine vuruyo  :caca: insallah sen gelince uysal olur yoksa isimiz zor  :k06: sende insallah akilli bebek olursun  :laughing7: :opucuk: :opucuk:
hadi oglum sen icerde büyümeye ve son günlerin tadini cikar yakinda insallah kocaman bi aile olcaz  :binkybaby: :binkybaby: :love8: Allahima enametsin  :amin: :nazar: :love9: :love9: :wave: :wave:

nelss

xxcansuxx

masaallah oğluşa büyür annesi o sen takma kafana sağlıklı olsunlarda  :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 27 Ağustos , 2013, 23:25:55
masaallah oğluşa büyür annesi o sen takma kafana sağlıklı olsunlarda  :amin: :amin: :amin:
amin cnm saglik olsun hersey olur  :amin: :amin: :nazar: :opucuk: