нαyαтιмιzα нoѕɢeldιɴ ѕürprιz yυмυrтαм:)

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 14 Eylül , 2011, 13:00:09

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm kardescan  :binkybaby: :love7: :love7: ablanada burda günlük tutmustuk simdi sende sira  :love3: ayri sayfa acmiyim dedim nede olsa kardessiniz herseyinizi paylascaksiniz  :k06: :k06: ayrimcilik olmasin diye bu güne kadar bekledim cünkü ablanada 4aylikken yazmaya baslamistim sendede bugüne kismetmis bebisimm  :opucuk: :opucuk: ablanin sayesinde günler su gibi gecip gidiyo  :k06: :k06: nerdeyse yolu yariladik  :suclu: cok merak ediyoruz seni bebisim daha cinsiyetini bile bilmiyoruz isim desen o da yok  :k06: :k06: kime benziyceksin acaba  ??? ama eminim ablan kadar tatli olcan  :love9: :love9:
bi ay aradan sonra bugün gördüm seni doktor gene alltan bakti cok net göremedim ama olsun sen iyisin ya görmesemde olur  :love9: kafani görebildim azcik asagidaydi kafamiz  :k06: :k06: bi ay sonra insallah gidince karnimdan bakcakmis ozaman daha net görürüm seni  :binkybaby: ablanda gelcek o da görsün artik seni demi bi tanisin  :k06: :k06: gerci ecrinim daha kücük bisey anlamiyo ama olsun arada karnimi acip öptüne göre hissediyodur kesin dimi  :laughing7: :laughing7: cok sanslisin bebisim cünkü ecrinim cocuk hastasi nerde görse bi ayyyy cekiyo yanina kosuyo hemen  :k06: seni hic yanliz birakmicak hep sevcek  :love8: bende babanda tabiki ailemiz arkadaslarimiz herkes  :love9: :love9: :love9: bu arada baban senin erkek oldugunu filan söylüyo  :ehi: :ehi: bende kiz kiz diyomm sakasina  :k06: :k06: sen sagliklan gelde o yeter bize bebisimm  :love9: :love9:
bi haftadir kendini hissetiriyosun attigin yumusak tekmelerle masallah sana yavrumm  :nazar: :nazar:
simdilik bu kadar yeter ablandan firsat buldukca yazarim olurmu  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
seni hepimiz cok ama cok seviyoruz insallah yakinda kocaman bir aile olcaz  :love3: :love8:
ikinizde Rabbime emanetsiniz  :amin: :amin: :nazar: :nazar:
:wave: :wave: :wave:
:nazar: :nazar:

kelebegimm

Masallah size canimmm artık kocaman aile olacaksınız  :nazar: :nazar:
Rabbim mutluluğunuzu daim etsin  :amin: :amin:

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 05 Nisan , 2013, 11:03:55
Masallah size canimmm artık kocaman aile olacaksınız  :nazar: :nazar:
Rabbim mutluluğunuzu daim etsin  :amin: :amin:
amin cnm insallah olcaz  :amin: :amin: masallah pasa cok yakisikli olmus o takim elbise ne öle dügünemi gittiniz  :ehi: :ehi: :nazar: :nazar:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slm bebisimm  :opucuk: :opucuk:
ablandan firsat bulmuskene yaziyim dedim  :k06: nasilsin bebegim iyimisin bence cok iyisin attigin tekmelerden ben anliyorum zaten masallah 5.ayimiza girdik yolumuzu yariladik  :nazar: :love9: :love9: cok obur olcaksin sanirim hep yemekten sonra tepinmeye basliyosun  :k06: :k06: hala cinsiyetini bilmiyoruz  :laughing7: insallah gösterirsen haftaya persembe doktora gidince ögrencez  :muzz: :muzz: :muzz: cok merak etmiyorum ama cevremdekilerin sormasindan biktim  ::) herkes erkek diyip duruyo bende hayirlisi diyorum ne olursan ol bizim ol yeter  :love7: isimde bulamadik daha sana erkek olursan hazirmis baban diyo ama kiz olursan is bana düsüyo  :k06: :k06: :k06:
ablan dünden beri hasta olmus burnu akiyo öksürüyo garibim dua etde yavrum iyi olsun  :opucuk: babanda pazartesi dizinden ameliyat olcak onun icinde dua et olurmu  :opucuk: 3ay boyunca beraberiz calisamicakmis baban  ::) insallah hersey yolunda giderde sende bize katilirsin mutlu mesut yasariz sagliklan  :amin: :amin: :amin:
hadi yavrucum kendine iyi bak seni cok seviyoruz heycanlan bize katilmani bekliyoruz  :love9: :love9: :love9: :wave: :wave: :opucuk:

Balböceği

Maşallah canm çoğu gitti azı kaldı  :nazar: :k06:

Sen doğurunca bende ikinci için hazırlıklar Yapacam  :ehi: :ehi:

Vay be  :k06: :k06: ha bu arada bende çok merak ediyorum cinsiyetinizi  :nazar: içime kız gibi geliyor hayırlısı  :hello2:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

masallah çoğu bıtmiş gulum hadı bakalım allah kolaylık versın :amin: orada ne kadar gec ogrenılıyor cınsıyet ınsan patlar be :cildir: hakında hayırlısı olsun ınş benımde erkek dogdu içime ama genelde tutmaz ınş gomlundekı olur çok opuyorum cımcımeyı ve senı  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bakalim herkes bisey diyo  :k06: :k06: bende aksine hic merak etmiyom ama bilmekte istiyom eger erkekse esya almam lazim kiz olursa zaten herseyim hazir  :k06: :k06: burda öyle sibelim cok gec diyolar  :laughing7: türkiyedeki gibi ilgi alaka yok 5aylik olduk daha 2-3 keren gittim doktora  ::) ilk defada karnimdan bakcak diye seviniyom  :hello2: :hello2:
edacim sende artik cok bekleme hakanima kardes yap bakim  :caca: :caca: :k06: :k06: :opucuk: 

Balböceği

Daha var daha var  :ehi:  Allah'ın izniyle  :amin:

Kışa dogru  :k06:

kelebegimm

Masallah size canimm ne çabuk geciyo zaman ya 5 ay oldu bile demek :-ooo
Kucucuk abla olucak ecrin cok cesaretlisin masallah :nazar:
Rabbim mutluluğunuzu daim etsin kardesle birlikde :opucuk:

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 27 Nisan , 2013, 00:38:52
Masallah size canimm ne çabuk geciyo zaman ya 5 ay oldu bile demek :-ooo
Kucucuk abla olucak ecrin cok cesaretlisin masallah :nazar:
Rabbim mutluluğunuzu daim etsin kardesle birlikde :opucuk:
evet cnm cok cabuk geciyo ikinci gelince  :k06: :k06: bende deli cesareti var valla  :basardim: :basardim: insallah üstesinden gelirim  :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slmm oglusumm  :k06: :k06: :opucuk: :opucuk: 2mayisda senin erkek olcagini ögrendik  :love7: daha alisamadik ama cok cok sevindik  :hello2: :hello2: gerci kizda olsan ayni sevincektik ama olsun benim erkek kardesim yada abim olmadi ecimin olcak diye cok sevindim  :muzz: :muzz: :muzz: herkes benden cok merak ediyodu ögrenmis oldular  :laughing7: :laughing7: bugün 22. haftamiza girdik  :nazar: :nazar: zaman su gibi geciyor bebisim  :love9: bu aralar cok hareketliyim diye hissetmiyom yada senin tembeligin üstünde arada tekme atiyosun  :k06: :k06: haa ismin de haziir zaten haberin olmustur kesin Vedat Efe olcak insallah beyenirsin  :k06: :k06: seni cok merak ediyorum acaba diyorum ecrin gibi kara böcükmü olcan yoksa babanin tarafi gibi sarisinmi  :icon_scratch: :ehi: :ehi: rüyamda zaten görmüstüm seni daha yeni hamileydim cok güzel mavi gözlü sarisin bebektin  :love3: neysem oglusum ablandan zaman bulursam gene azarim cok yaramaz bu ablan cokkk  :k06: :k06: hadi oglusum Rabbime emanetsin seni cok seviyoruz  :wave: :wave: :opucuk: :opucuk:

...ŞehzadEfe...

:k06: :k06: :nazar: :nazar: hayırlı olsun bir efemiz daha olucak heee hadi bakalım ismiyle büyür inşallah  :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ...ŞehzadEfe... - 07 Mayıs , 2013, 09:08:10
:k06: :k06: :nazar: :nazar: hayırlı olsun bir efemiz daha olucak heee hadi bakalım ismiyle büyür inşallah  :amin:
saol cnm evet insallah bir efe daha olcak  :amin: bizim burda efe ismi yok o yüzden tercih ettim bide kolay isim almanlar kolay söyleyebilir diye bakalim  :k06: :k06: